Dominikaanist edasi kuhu?

Tere,

Kas keegi oskaks soovitada, kuhu edasi reisida Dominikaanist? Mul on ostetud piletid augusti lõpus Dominikaani ja reis kestab 3 nädalat. Olen mõelnud, et edasi sealt paneks Haitile ja ka Jamaicale. Kuid mulle üks reisifirma soovitas Haitile ja Jamaicale mitte minna, kuna seal on kuritegevus suur!!!???? Kes on käinud Kariibidel, äkki palun oskaksite aidata, kuhu oleks mõtet minna, et näha eksootikat ja ilusat loodust jne ja kus oleks ka naisterahval (kuigi ma olen koos mehega) turvaline? Puerto Rico? Tänan Teid kiirete vastuste eest!:) Liina

Hei! Mina soovitan Jamaicat. Kuritegevus on suur vaid pealinnas, sinna ei soovitaks minna, eriti öösiti :) Mujal pole karta midagi. Ainult et 3 nädalat kogu reisi peale tundub veidi vähe. Ise olen veetnud ainuüksi Jamaical 1+3 nädalat ja jäi ka veel veidi puudu.

Haitist nii palju kuulnud,et kes sinna Dominikaanist näiteks autoga sõitnud on kohe tagasi pöördunud. Jamaikal on ainuke ohtlik koht Kingston öösiti, kindlasti soovitan Jamaikat.

Naabrimees-miks soovitad Costa Ricat? Ning Gloobus112 ja freegold-miks Jamaicat?

ootan vastuseid!

Natukene on hirm ka tegelikult reisi ees, sest kariibidel on praegu orkaanioht:S

...loetakse Atlandi ookeanil üldiselt ajavahemikku 1.juuni-30.november. Tipuks aga hilis-augustit ja septembrit. Ise olen saanud nätaka Ivani käest 2004.a. septembris Belizel (orkaan viis ära paadisillad, kust pidime sukelduma minema)ja 2005.a. Wilma orkaan oktoobri keskel puudutas kaudselt, kui evakueeriti eurooplasi Cancunist.

Ilmselt Jamaica seetõttu, et see ainuke selle piirkonna sihtkoht, kus senini käinud olen (va vahemaandumised Dominikaanis). Jamaica oli super- seal leiab suurepäraseid vaatamisväärsusi, mis pole turistide hordidele teada. Lisaks palju võimalusi enese majutamiseks mõnes privaatses majakeses, mitte all inclusive resortides. Veidike leiad minu Jamaica muljeid ka siit kommentaaride alt: http://www.trip.ee/node/38277

Tänan väga teid info eest!:) Freegold - missuguseid vaatamisväärsusi sa soovitaksid seal vaadata? Palju hotellid siis praegusel hooajal ka maksavad ning palju kodumajutused? Tänud ette!:) Äkki on veel midagi huvitavat Jamaica kohta öelda veel lisaks või soovitusi anda reisule kaasa??:D

Käisin Dominikaanis augustis , olin seal 2 nädalat ja edasi suundusin TACA airline'ga Costa Ricasse ja seal ja ~2 nädalat. Soovitaksin kindlasti Costa Rical ära käia ! Väga supper koht!

Paar küsimust tekkis sesoses läheneva Dominikaani reisiga. Kui lihtne v raske on sealt saada Haitile ja Jamaicale? Ja kas nende külastuseks on vaja ka viisat?

Seda kas Eesti kodanik mingisse riiki sisenemiseks viisat vajab saab ju väga lihtsalt vaadata www.vm.ee

Haiti: viisavaba Jamaica: vaja viisat

Teab keegi ehk mis ettevõtte lennukid Dominikaani ja Jamaica vahel sõidava? Oskab keegi soovitada?

Kindlasti oled juba Kingstoni lennujaama kodulehelt ka ise leidnud et Copa Airlines lendab Santo Domingost Montego Baysse.

Tänud, ise ei olnud veel seda kohta leidnud ;)

Ei tea, kas oled kursis, aga Dominikaani sisenedes on maks 10 USD per reisija ja väljudes 20 USD'i. Selleks peab USD sularaha olemas olema.

Maksudest lugesin ja olen aru saanud et sinna ongi mõtekam USD kui EUR kaasa võtta?

Minu soovitus on küll USD'e kaasa võtta. Samuti vahetas Tavid nende peesosid. Minul olid ka need kaasas.