Dubai 03.-08.02.2013

Kas keegi on eelmainitud ajal sealkandis? Ise koos sõbraga oleme minemas omal käel ilma reisibüroode abita. Ehk on kellelgi värskeid kogemusi, millele tähelepanu pöörata ja mida vältida...

1
23

Viisa saad hotelli kaudu?

0
0

Sai hiljuti ka omal käel Dubais käidud, v.a hotell reisibüroo kaudu ja see oli võrreldes erinevate portaalide pakkumistega vâga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Soovitan hotell Bonningtoni. Asub küll Dubai tõmbenumbritest eemal, aga taksosōit on odav ja muus osas on tasemel hotell. Randasõit, nt paar eurot ots (5 min). Ei soovita Jumeirah Public beach'i - puhtalt venelased ning nende lällamine. Kokkuvōttes, rahakott puuga selga ja Dubaid nautima!

1
0

Vältida...hiljuti oli mingi uudis prostituudiga hotellis müramisest, mis kurva lõpu sai osapoolte vanglakaristuste näol:) Praktilisema poole pealt - pikematel otstel (just erinevate Dubai osade vahel) hea ka metrooga liigelda, kus pävalagi 14 AED ja sõida selle eest palju kulub. Muidu hind peatuste vahedega seotud. Burji Khalifas võiks ka käia ja all purskkaevu showd vaadata + hiljem hulluks ostelda kõrval Dubai Mallis (ostufestivali lõpp vist ka veel siis).

0
0

Ausalt öeldes pole ma viisa peale eriti mõelnudki veel. Kusagilt lugesin, et selle pidi saama vormistada kohapeal lennujaamas... parandage mind, kui see nii pole.Endal sai valitud peatuspaigaks Country Club Bur Hotel, eks paistab, kui hea see on. Oot, millal see ostufestival läbi saab?

0
0
0
0

Kuna lend toimub marsruudil Stockholm - Moskva - Dibai - tagasi, siis tekkis mure, et kas Moskvas ümber istudes peab mul olema Vene transiitviisa? Kas kellelgi on kogemusi?

0
0

Aitäh Naabrimees! Reisiärevus vist võtab juba võimust, kuna ei taibanud ise otsingut kasutada :)

0
0

Jah, kuid ajage AÜE viisaasi kiiresti korda!

0
0

Kas Moskva - Dubai on Emirates äkki? Emirates teeb ka viisa kui lend nendega. Hotell võib ka teha, aga suvaliselt bronnitud hotelliga on risk et midagi viltu läheb ja reeglina nad ei taha sellega tegeleda. See Estraveli jutt on natuke ülepingutatud, see jutt on sama seal juba 10a, Iisraeli viisa ei peaks praegu erilist mõju avaldama. Selle alla 30a naisterahva teemaga ei olnud juba 2005.a. mingit muret. Mingid reisikorraldajad Eestis pidid ka tegema, aga hind vist kordades kallim. Aga üks mis kindel, et piirilt kindlasti viisat ei saa:(

Dubais üldiselt kehva hotelli ei ole, vähemalt 3* hotellid on küik suht tasemel, nimetatud hotelli asukoht on nii ja naa, päris kesklinn ei ole, aga kaugel ka pole. Jumeira open beachile jala mingi 30min minna, sama palju teisele poole creeki äärde.

0
0

Viisa soovitan kindlasti enne korda ajada.. Mina olen alati teinud Uptraveli kaudu, kätte saab umbes nädalaga..

0
0

Käisin just Tallinn - Moskva-Dubai-Moskva -Tallinn.Moskvas eraldi Venemaa viisat ei pea olema, sest ümberistumine toimub lennujaama siseselt :) Kohvrid lasime teha nii, et kätte saime minnes Dubais ja tagasi tulles Tallinnas. Dubaisse aga ilma viisata ei saa.

1
0

perdone, ehk sa oled nii lahke ja jagad oma Dubai reisikogemusi/muljeid? Ka hindadest, millises hotellis ööbisid jne.. Omal ka plaan sinna minna ja ootan huviga Sinu kogemust sealses riigis.

Suur Aitähh ka ette ära. :)

0
0

No Dubai küsida niimoodi reisikogemusi on palju tahetud. See pole päris kultuurireis millest saab ilukirjandusliku jutu vormida. Dubai kultuur on pilvelõhkuja ja raha. Kohe lennukist väljudes on tunda "raha lõhna" (Dubai ja Abu Dhabi lennujaamades on mõlemis selline spetsifiiline lõhn mida mujal pole kuskil tundnud ja nimetan seda raha lõhnaks) Reeglina on nii et pooltele kes käinud väga meeldib ja teinegikord lähevad, pooltele ei istu ja ei mõtlegi rohkem mineku peale.

Dubai ainult üks suur hotell ongi ja naljalt kehva hotelli pole. Lihtsalt mõni on rohkem väsinud kui teine, aga normaalne ikkagi.

Hinnad on nii ja naa, kuna AED on seotud USD ga ja USD/EUR kurss pole kõige parem, siis ega väga odav enam pole. Kindlasti leiab väga soodsaid kvaliteetasju, tehnika ikkagi mingil määral odavam, lisaks see boonus, et seal on tehnikaasju müügil mis eestisse 2kuu pärast alles müüki tulevad. Aga neid soodsaid asju peab otsima/kauplema. Noname asju palju, need ka odavad.

Ja üldiselt on hinnad tõusnud pidevalt. Odav oli 2005:)

Siin on palju postitusi kus on sellist inffi jagatud ja netiavarused on täis erinevaid dubai teemalisi blogisid

2
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased