Dubai ja Abu Dhabi või Phuket

Kui oleks valida, kas ca 7-päevane reis Dubaisse ja Abu Dhabisse või ca 10 päeva koha peal Phuketi saarel - kumma valiksite teie? :)

Dubai ja Abu Dhabi suht suured linnad. Loodus puudub. Kohapeal võimsaid ehitisi, veeparke, aga raha peab olema päris palju, et kohti külastada. Phuketis rannad, loodust rohkem, odav toit, kohati must. Olen kõigis kolmes kohas käinud, aga ei oskakski valida, kuhu läheks. Nii erinevad kohad AÜE ja Tai.

Võta mõlemad. Lenda Etihadiga Phuketile ja tee tasuta pikem vahepeatus Abu Dhabis. Nii saab viimases kaheks ööks ka hotelli ilma rahata.

Ise läheks kindlasti Taisse. 

Käinud mõlemas, aga Dubai ei jätnud nii kustumatut muljet, korra elus võib seal ära käia või kui hea pakkumise saab ja lihtsalt puhkamiseks. Rannapuhkuseks sobib hästi ja kes shoppamisest lugu peab, kaubanduskeskused on võimsad.  Dubai pmst lihtsalt suurlinn. Rannad on ok, aga midagi nii erilist ei ole, Tais tunduvalt ilusamad. 

Ajaliselt lendab Taisse kauem ja lennukipilet tsipa kallim, aga kõik muu kohapeal odav ja rannad, söögid super.

Dubais kulub raha kõvasti rohkem. 

Oleneb jälle elustiilist, kus ööbid, sööd ja mis teed seal. Ka Tais võib väga palju raha kuluda.

Käisime kahekesi Tais 3 nädalat ja Dubais nädal ja kokku kulus raha samaväärseselt.

Oleneb, mis on kriteeriumiks ja mida tahta. Pigem ise valiks Tai, aga Dubai kasuks lennupikkus, ajavahe, võibolla meeldib kaubanduskeskustes kolada jne.  Phuketil ainult linnas olemisele eelistaks Dubaid.

Kui meeldib betooni vahel puhkust veeta, aiis Dubai. Kui eelistad loodust, siis Tai :).

Ärge olge nii pirtsakad. Kui valisid tütre, võta ka ema.