Düsseldorf/Weeze - Mida teha?

Tere!

Sai ostetud lennupiletid Ryanairiga Tallinn - Düsseldorf(Weeze) - Fuerteventura. Tallinn - Düsseldorf lend toimub 2 juuli. Sealt edasi Düsseldorf(Weeze) - Fuerteventura lend aga 5. juulil. Kuna ise olen kasutanud Düsseldorfi lennujaama ainult vahepeatuseks, et sealt autoga Hollandisse edasi minna, siis küsin siinselt rahvalt, et kas seal kandis üldse midagi teha ka on? ja kus soovitate ööbida? Olen kuulnud midagi sellest lennujaama juures olevast hostelist, aga ehk on kellegil mõni parem soovitus/idee.

Lugupidamisega.

Ööbimine: http://trip.ee/content/%C3%B6%C3%B6bimine-d%C3%BCsseldorf-weeze-lennujaamas.html

Turismiinfo: http://www.niederrhein-tourismus.de/

Ega seal ümbruses teha midagi pole, põllumaa ja kasvuhooned. Igav liiv ja tühi väli. Peaksid auto rentima või bussiga kaugemale sõitma. Lähim linn Nijmegen Hollandis ca. 50 km. Duisburg Saksamaal ca. 60 km.

Bussiga Düsseldorfi päevapilet edasi-tagasi 18 euri, Nijmegeni edasi tagasi 28 euri jne.

0
0

Sai eelmine aasta käidud autoga sellises kohas nagu Kalkar, ei asu Weeze`st väga kaugel, vist mingi 20km linnu lennult. Seal on tuumajaama rajatud lõbustuspark,hotell ja messikeskus(vähemalt Fighterama toimus seal) http://www.wunderlandkalkar.eu/de Ütleme nii, et koht mulle isiklikult väga meeldis, eriti tore elamus on kompleksi ööelu, mille pilet maksis 40€ ja selle eest sai õhtul kõhu pilgeni täis ja kuni hommikuni jooke baaridest tasuta (õlu, viski, rumm, konjak, viin ja jääger). Baarid asusid maaall ja moodustasid sellise tänava, erinevaid teema parke oli vist mingi 6 äkki.

1
0

http://www.schloss-wissen.de/intro.php See ilus koht asus ka lennujaama lähedal.Seal saaks ka ööbida, aga usun, et see on kallis lõbu.

0
0

to nitrorider- ma kadestan Sind kohe väga! Ise kasutasin reisimiseks täpselt samat marsruuti jaanuaris, kuid õnneks oli lendude vahe vaid 12h. Kui Sa pole väga kapriisne inimene, siis hostel on väga ok ööbimiseks. Toad on küll väikesed, kuid ideaalselt puhtad ja korras, seda ka kõik ülejäänud nn ühiskondlikud ruumid.Toas väike kraanikauss, voodid normaalsed, padjad ja tekid ei torgi :). WC ja dushiruumid(isegi vannituba) on koridoris, samuti köök ja puhketuba. Ise saab köögis süüa meisterdada, teed kohvi keeta jne. Tee, suhkur maja kulul. Ühesõnaga minu meelest annab nii mõnelegi 2* hotellile silmad ette. Arveldamine küll sularahas, aga see pole suurem asi probleem. Lennujaamast saad toavõtme ja juhendi ja anna aga minna!

0
0

Weeze lähikonnas pole mitte midagi teha. Weeze on suva kolgas ja on Düsseldorf sama palju kui Ämari on Tallinn kuid poole kaugemal (100km). Kuna aega on palju, siis jah, sõida parem kohe kuhugi sealt Weezest minema kuhu iganes. Nt. Kölni (125km, alla 2 tunni). See hostel on mõttekas ainult siis kui su lennuk läheb väga vara hommikul, muul juhul ei näe mingit mõtet seal ööbida eriti veel 3 päeva.

0
0

Vaidlen vastu selles osas, et Weeze lähedal pole midagi teha. Kasvuhooneid, lillekasvatust on seal palju, aga lisaks Weeze lennujaamast ca 7 km kaugusel asub linnake Kevelaer, mis on palverännakute sihtkoht ja kultuurihuvilisele vägagi põnev paik küünlamerega kabeliesisel platsil ja kaunite kirikutega. Ja head söögikohad :) Ühest päevast siiski piisab, et kõigega tutvuda, linn on tilluke.

0
0

Ainult kuni 7. oktoobrini saab Weezest 32 km. kaugusel asuvas Venlos külastada Floriade lillemessi http://www.floriade.com/ mis toimub iga 10 aasta tagant erinevates Hollandi piirkondades.

Ryanair lendab veel sellel ajal ka Tallinnast sinna.

0
0

Düsseldorfis õhtuti peale messi?

Hei,

olen 3 päeva Düsseldorfis, Saksamaal. Oskate soovitada, kuhu peale messi õhtuti jalutada/sõita võiksin. Kas bussiga või rongiga? Kaua vaatamisväärsused või poed lahti?:):) Tänud!

0
0

Kindlasti vanalinn, mis on kohvikuid ja restorane pungil täis. Eriti nädalavahetustel muutub terve kesklinn suureks tänavakõrtsiks ning Düsseldorfi vanalinna kutsutakse seetõttu ka Saksamaa pikimaks baariletiks. Kohalikuks eripäraks on Altbier - õlu mida valmistatakse ainult viies kohas vanalinnas. Teisena soovitan vanalinna kõrval asuvat Jaapani linnaosa. Kuna Düsseldorfist hakati 60ndatel esimesena Saksamaal tegema otselende Jaapanisse, siis tegid paljud Jaapani firmad sinna oma peakorterid ning üks linnaosa on justkui väikene Jaapan. Sattusin seal juhuslikult ühte restorani, kus tuli küll 10 min ukse taga oodata, ent pakutav toit oli parim jaapani köögist, mida Euroopas saada. Kolmandaks tasub uurida kohalikust turismibüroost, mis üritused toimuvad. Jalkafänn võib vaatama minna Fortuna Düsseldorfi mängu, tihti toimub ka kontserte.
Transpordist: buss on üksnes kohalikuks, linnaosasiseseks liikumiseks, reeglina tasub eelistada metrood või linnalähirongi. Ühistranspordivõrk on kiire ja mugav ning isegi Köln on vaid 25-30 min rongisõidu kaugusel. Ideid saab ka Wikipediast: http://en.wikipedia.org/wiki/D%C3%BCsseldorf või Wikitravelist: http://wikitravel.org/en/D%C3%BCsseldorf.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased