Eelarve Taimaal

Kuu aega: kas piisab 900-1000 eurosest eelarvest, et liikuda mööda riiki, ööbida, syya jne? Plaanin moned päevad veeta Bangkokis, edasi ehk paar nädalat Pohja-Tais, seejärel ehk ylejäänud aeg Krabil voi Hua Hin voi moni muu lounapoolne paik. Edasi-tagasi lennupiletid on eraldi arvestatud. Koik arvamused, näpunäited ja soovitused on teretulnud! Mulle see esimene kauge ja pikk reis omal käel. Veits pabistan :)

1
2

Saab rahulikult ka poole vähemaga hakkama ;)

0
0

Kas majutus Taimaal siis nii odav või?

0
0

Vabalt jätkub.

0
0

Aitäh! Peab ilmselt kova eeltööd tegema et enam-vähem oleks pilt iseendale selge. Sellest kauplemise kultuurist veel.. Lugesin, et enamus hinnad on tingitavad. Kas tingitavad hinnad on ka öömajades ja söögikohtades? Kohalikus matkabyroos? Marketites olla hind juba eelnevalt paigas?

0
0

Tipphooajal (nov-märts) öömajades üldiselt mitte. Söögikohtades ka mitte. Turul võid kaubelda küll, kui lusti on. Lonely Planet Thailand ikka kaenlasse ;)

0
0

Sõltub kui kõrgetasemelisse hotelli pürgid. 5* resordis selle rahaga hakkama ei saa, tärnideta bungalows jääb raha järele. Sul on umbes 500 krooni päeva kohta, nii et hipimajutusega saab hakkama. Üülipalju laristada ei saa. Ühe või kahe peale on see raha? Kui ühe peale ja teid on kokku kaks, siis on päris kõva summa, kui kahe peale, siis peate ikka vaatama kust ja mida.

0
0

Jep. Üldiselt on veits nii ja naa. Ega laiata selle raha eest kindlasti ei saa ja samas mõiste "liikuda mööda riiki "on ka nii ja naa. Kui kahekesi olete ja see 900-1000 eur-i sinu jagu siis ok. Arvesta ikka nii, et ööbimise keskmiselt(odavamalt) 200-300 eeku öö ja selle 1 kuuga neid ikka koguneb:). Toitumise osas arvan, et saad 100 eeguga päevas hakkama. Arvesta siis ööbimine ümmarguliselt 6000-9000 eeku + söömine 3000 eeku. Liikumine ka maksab midagi. Võta igaks juhuks ka krediitkaart kaasa:)

Edu!

0
0

On yks hea lehekylg. Uurisin sealt hotellide hindasid. Pakub Chiang Mais 2 nädalat majutuse hinnaks 77 euri?? Imm Eco Hotell. On see voimalik, et nii odav? Järgmine pakutav hotell oli kyll keskm. 200 euri. BK-s sain 5 päeva majutuse odavamaks hinnaks 50 euri. Sawasdee. Ja Krabile 2 nädalat majutust 308 euri. Krabi on siis kallis piirkond?

Täitsa sobivad ka nö askeetlikud majutustingimused - peaasi, et saab turvaliselt magada ja pesta :) Kas nö tärnideta bungalos tuleks majutus odavam? Ja kuidas seal selle turvalisusega on? Pean silmas siis, et mingid troopilised elukad hommikul otsa ei vaataks voi et keegi boamadu ennast mu teki peale kerra ei keriks? :D

Ja kas keegi oskab öelda, kuidas oleks targem teha, broneerida majutus juba nyyd ette voi minna kohale ja eelinfo kohaselt kulgeda sinna odavasse majutusse kysima vaba tuba?

0
0

To: TammeAnn

Ja palju siis see kokku teeb 77+50+308=435 euri ja pool eelarvet läinud. Üksi liikudes on see 900-1000 piiripeal ja arvestama peab ka üllatustega. Nagu juba soovitasin krediitkaart kaasa on tunduvalt rahulikum isegi siis kui seda ei ole vaja kasutada:)

0
0

Pole veel alla 3000 euri umbes kulutada suutnud ja seda 2-nädalaga.

0
0

Mõtlesin sõna sekka öelda Krabis ööbimise koha pealt. Meie leidsime keset linna bungalowde reklaami, mis oli ise kirjutatud kollase tausta peale ja öö maksis reklaamis 900 bahti, meie tingisime 700 bahti öö peale (kondits, telekas, dušš, air-con..). Täitsa normaalne maja oli, kui just luksust ei taha. Elementaarne oli olemas koos gekodega :) Teisi elukaid peale sipelgate ei kohanud maja juures. Aa sorry, üks ahv ka hüppas üks päev üle katuste :) Soovitaks küll minna kohale ja ringi käies omale sobiv otsida, eelnevalt kõiki 2 nädalalt pole mõtet bronnida, arvan. Igatahes edu ja palju päikest!

0
0

Tõmbasid üle 3000€ ninna kahe nädalaga? :) Eks see võimalik, kui 5* hotellides olla. Saab ka kallimalt kui väga vaja. Aga TA ei plaaninud viiekaid võtta.

0
0

Elamised olid normaalse hinnaga, lihtsalt baaris jäi käsi vist kella nööri külge kinni:)

0
0

Krabis meie küsisime rannalt lihtsalt seljakotiga noorte käest infot ja nemad juhatasid kohta, kus sarnased inimesed ööbisid ja mida minu arust netist pole võimalik leida. Koht ise soovitas PhiPhil ka n-ö tütar"hotelli" aga seal valisime veidi viisakama ja linnakesksema koha. Aga see eriti soodus koht Krabis asus Tonsai beachil (linnaranna ja Railey vahel), kus mägironijad harjutasid.

Turvalisusega probleeme polnud - madude eest hoidis võrk voodi ümber ja ei tundnud kordagi, et mingi oht oleks meid varitsenud. Üks väidetavalt nägi hommikul madu kohvri all aga ... see olevat kohe jalga lasknud.

Väga rumal on siit panna koht kinni kuna kohapeal on leidmisvõimalusi palju rohkem. Käid, küsid, ka kohalikud reisibürood suudavad aidata. PhiPhil on maabudes suur hotelliväljamüük enne kui üldse jala kuivale maale saad.

Leidsin 2 grammi infot nende bungalowde kohta ka http://www.travelfish.org/accommodation_profile/thailand/southern_thailand/krabi/railay_beach/all/2904 ja http://www.travelfish.org/accommodation_profile/thailand/southern_thailand/krabi/railay_beach/all/2903 Jutu järgi (seal lehel) on nad eriti halvad aga meie jaoks olid täitsa ägedad, selline ehe rannaelu (ja ma muidu ikka armastan luksust, nii et ei ole midagi hirmsat). Elekter oli kogu aeg sees ja ei olnud meil mingit "shared bathroomi" ega midagi. Nii et säästureisijatele, kes nõus seiklema, soovitan igati.

Me ise olime vist nendes Mambo Bungalowdes, igati ägedad :)

0
0

Ööbimist ei tasu praeguse majanduslanguse ajal küll kinni panna ennem. Piltidel võib kõik ilus olla, a kohapeal hoopis muu.Käisime Chumpon, Phuket, Bangkok, Pattaya, saared ja leidsime igal pool poole tunniga ööbimise(Phuketis läks pool päeva). Ja ükski ei olnud neist sama, mis enne netist valmis vaatasime. To: naksitrall Hea pea sul kui nii hästi kannab. Ma tulin just tiirult, pea sassis ja läks 800B koos go go´ga :) Naiselegi sai sissepääs makstud. Nõrk olen selle kohapealt vist.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased