eesti reisikirjad ( oFFLiNe ! )

Tere ! Kes on viitsinud peale reisi l6ppu oma jutud ja pildid yheks pdf-e-raamatuks nikerdada et see siis TASUTA teistele levitada? igatahes ... ma just sellega hetkel tegelen! tahaksin k6ikide reisikirjasid lugeda kuid surfata läbi sadade blogide? aga kui k6ikidelt saaks kokku eraamatud ning need siis pakkida torrent kaustas? ja see kollektsioon siis AMETLIKULT yles laadida siia : ? https://archive.org/ näiteks esimene pakk v6iks olla : eesti reisikirjad kuni 2016 ? ma kogun eraamatuid ja nii vaffa oleks eestlaste reisikirjad elektr. vidinaga kaasas kanda et neid siis ka ilma netiyhenduseta lugeda!? ma v6in selle projekti ise ette v6tta kui keegi teine ei viitsi?! Kel huvi, saatku nänn siia:

[email protected]

ciao! gracias!

Võimas! Seitse küsimärki ja vaid neli hüüumärki!? Miks nii?????????? Ainult 7 väikese tähega algavat lauset!!!! ???????? !!!!!!!!!!!!!!!! Mul on rohkem!!!!!!!!!!!!!!! Aga võta see projekt ise ette kui viitsid,!!!!!! Panen mõned sulud ka veel (((((((((((((. Ja teistpidi ka ))))))))). Protsendimärgid %%%%%%%%. W00000W!!!!!! ~~~~~ €€€€&@/ Nii vafffffa ja lahe!!!!!!! Võiksidki oFFLiNe jäädagi @@@@@@

11
7

Vabandust, aga kas see on nüüd koht kus kellegi kirjutamisstiili nii pikalt ja "näitlikult" kommenteerida ? Mis sellise kommentaariga saavutatakse? Lihtsalt ei meeldi sellised mõnitavad "ärapanemiskommentaaarid "

9
9

Elementaarne austus kaasfoorumlaste suhtes võiks ka ikka jääda. Sellist "vaffat" kirjaviisi lugedes läheb süda pahaks.

4
1

Seedimiseks. Foorumis on väga palju inimesi kelle emakeeleks ei ole eesti keel. Vaffa jäi ka mind kummitama :)

0
0

Xena, maailma paremaks muutmine algabki väikestest vaffatest asjadest. Lollusele läbi sõrmede vaatamine teeb lolliks ka vaataja.

Sebin, tead ju isegi, et kui inimese emakeel pole eesti keel saab sellest kergelt sellest aru ja selle aktsepteerimine on iseenesest mõistetav Samamoodi saab aga aru ka sellest kui inimene on lihtsalt rumal. Seda omakorda tolereerida on väga raske.

Kui inimene aga on loll ja tahab seda kangesti avalikult välja näidata, peab ta paraku sellise tagasisidega arvestama.

6
1

Milleks taoline snobism?

1
3

Leppimatus rumalusega ei ole snobism. Eesti avalik ruum on niigi lollusest tiine. Trip on õnneks sellest enam vähem puutumata jäänud ja siin saavad kokku suhteliselt arukad inimesed. Selleks, et see olukord edasi kestaks peab aga naabrivalve tegutsema ja hoidma foorumi reostusevaba. Muidu imbub siia igasugu "vaffaid" tegelasi.

3
1

Asi on selles, et taoliste vaffate kirjutajate tõttu sureb tripi foorum sisuliselt välja. Asjalikud tegijad, kelles tõepolest oleks lugejatele midagi öelda, ei tule enam siia. Naiivseid või lihtsalt rumalaid autoreid ei viitsi pikemalt lugeda.

3
1

Ei ole kunagi selle peale tulnud, et inimesed hindavad foorumi postitusi naiivseks, rumalaks, lolliks, - arukaks, targaks, geniaalseks. Siin otsid ikka teemat mis huvitab või ei ole nii? Ei pea ennast teravaimaks pliiatsiks karbis, lihtsalt põnev on kui siinsed parimad -kuumemad- pead sõna võtavad :) NB! Keegi ei võta isiklikult palun.

2
2

Toetan ka mingitki õigekeelsuse järgimist. Sebin, see pole snobism. Me kõik saame aru, kui keegi kirjutab eesti keelt võõrkeelena ja ei vingu sel teemal. Noored, uljad, naiivsed, aga ka konformistlikud, piiratud, harimatud -- kes viitsiks ja tahaks neile vastata?

4
1

sebin, aga kasvõi juba "meeldimise" ja "mittemeeldimisega" hinnatakse. Hetkel näiteks on teemaalgatus täiesti mittemeeldivaks hinnatud. Samuti vastamise või mittevastamisega. Kas sa näed siin postituses kasvõi ühtegi nö. sisulist vastust teemaalgatajale?

0
0

Loen momendil koos kassiga -sisemise- eilseid järjekordselt deliiriumis tehtud sooritusi. Ei saa kiita, et üleliia õnnelik oleks. Sõnum mida ma eile tahtsin teieni tuua on kahjuks meelest läinud. Arvatavasti midagi seoses tolerantsusega, aga pead ei saa anda. Loodan, et me kõik - nii andekad, kui vähem- mahume siia ruumi ka edaspidi ära.

2
0

Küll mahume aga vaffaid tegelasi tema kretiinse kirjaviisiga küll tolereerima ei hakka. Kui tahab kenasti siinses "kommunis" aktiivselt osaleda, siis peab ikka omaks võtma need kirjutamata reeglid, mida vähemalt seni on siin praktiseeritud. Ei ole vaja muutuda delfiks ja muuks sellesarnaseks pudruks. Ma ei saa aru, kas ei meeldi normaalses kirjakeeles lugeda ? Kujutage ette kui keegi hakkaks raamatut või reisikirja sääraselt vaffalt kirjutama.

OT: Samast klassist idiootsus toimub Tallinna Ülikoolis. Ühes õppesuunas (eripedagoogika) otsustati üks oluline ja spetsiifiline ainepunkt esitada inglise keeles. See sisuliselt tähendab, et selleks, et Eestis saada kvalifitseeritud (rõhuga) eripedagoogiks, peab olema eriti hea inglise keele oskus. Huvitav, mida peaksid tegema need, kes on süvendatult õppinud muud võõrkeelt ?

2
0

Püüdes nüüd lihtsalt huvi pärast teema sisu juurde tulla - mis peaks olema reisijuttude/-blogide kirjutajate motivatsioon oma loomingu edastamiseks anonüümsesse e-raamatusse, mis laetakse üles kuhugi torrentisaidile? Isegi kui seda tehakse AMETLIKULT (mida iganes see nüüd ka ei tähenda).

Teine teema on see e-raamatu loomise mõte, millel on minu arust veidi äraspidine loogika. Et netist ei jõua kõiki reisiblogisid lugeda, aga paneks kümned (sajad?) reisikirjad ühte pikka dokumenti (mis ilmselt on sadu ja sadu lehekülgi pikk) ning siis kohe loeks ja teeks? Ma ei näe sellel mingit lisaväärtust, pigem vastupidi.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased