Eestlaste korraldatud tripid Phuketis

Tere, meil esimest korda Phuketisse minek, seega sooviks esimestel päevadel mõne eestlaste korraldatud tripi , et saada rohkem infot - mis, kus, millal jne. Siiani olen leidnud 2 erinevat kodulehte.
Palun jagage kogemusi ja kontaktr/ kodulehti eestlaste kohta, kes korraldavad Phuketis reise. Tänud!

Meie ka 27 veebruar Tais Phuketis. Olen ka neid kahte lehekülge vaadanud. Huvitaks ka väga just eestlaste poolt korraldatud ekskursioonid.

Olen korduvalt Phuketis viibinud ja hetkel ka siin.
Kui tõesti tahate raha loopida ja siis keegi ei keela siinsete eestlaste teenuseid kasutada.
Kui vähegi viitsimist ja ingliskeeles mõni sõna suus siis kõiki neid trippe saab kohalike käest ikka väga palju soodsamalt.
Kasvõi Coral Island, sõitke Raway Beachile, seal paate nii kui muda ja iga vend viib teid päevaks sinna kuhu tahate, seal paadihind, mitte a´1 inimene, terve paat ei maksa ka sama raha mis 1 nägu. Paati mahub 8 inimest.

Nõus viimase kommentaatoriga.Kasutage julgelt kohalike inimeste teenuseid.Soodsamad igaljuhul.Meie leidsime väga hea giidi oma autoga,mis oli puhas ,konditsioneeriga ja ta oskas soravalt inglise keelt ning oli täpne ja alati õigel ajal kohal kui meil teda vaja oli.Ja kõike seda niivõrd väikse raha eest ,et seda on piinlik mainidagi :)

Tere, suured tänud. Ma tegelt ei pelga yldse kohalikega trippe, pigem kuna meil kõigil esimene kord nii Tais kui Aasias yldse ning aega uurimiseks, kus ja mida teha ei ole palju, mõtlesin, et yhe reisi võiks kohe sinna jõudes eestlastega teha, saaks infi kuhu minna ja mida teha. Samas niipalju kui lugenud, siis tõesti hinnad kallimad.

to agokadi - kuna ma ei julge ka rolleriga sõita, siis oleksin väga tänulik kui kirjutaksid kuidas sellist autoga giid leida ning palun ytle umbes, mis on sellise teenuse eest õiglane hind, siis teame otsida.

tänud teile!!!

Nojah, ei pruugi seal Phuketi kandis väga odavalt saada midagi, rikkad turistid on ära rikkunud, kuuldavasti pidi seal nn tuktuki maffia olema, alla paarisaja bahti ei liiguta midagi. Vähemalt mõni aasta tagasi oli. Ametlik transport käib korra tunnis. Kõige odavam on muidugi rolleriga..

Ma jõudsin just paar päeva tagasi samale järeldusele, et mujalt tripid ostes saan sama raha eest neid rohkem võtta ja rohkem näha. Konkreetselt vaatasin näiteks Phang Nga laht-James Bondy saar. Odavaim, mis netist leidsin oli 1100 thb inimene. Suur vahe on ka 0,5 päevasel Puhket City Touril. Kui märtsi alguses tagasi tulen, siis võin jagada kogemust, kas odavam trip ka kõlbas.

Ma küll Phuketis vötnud pole, aga Krabis vöttes oli kastiga takso 1000 bahti päev, ning meid oli 11 inimest, köik peale minu küll kohalikud. Aga arvan, et 1500 saab ka falang päevaks takso, siis lisanduvad küll sissepääsu maksud parkidesse jne. mis kohalikele on mingi 20 bahti aga falangile 100 ringis.

Nüüd võin öelda, et kohalikud reisifirmad on täiesti korralikud ja täpsed. Netist tellisin ette Viatoursilt poole päevase saare tuuri 8 euri inimene. Selle raha eest sai sõita küll. Ülejäänud tripid võtsin kohapeal tänavalt. Kõigega jäin rahule.

Mina soovitan soojalt eestlastega suhelda ja reise bronnida, kui oled tais: 1) siis ei teki iial valearvestust mingites kokkulepitud asjades-a´la pidite minema snorgeldama aga UPS siiski snorgeldusvarutust neil kaasa võetud ei ole. Ja Teil endal ka pole kaasa võetud, kuna taikas pidi selle ju kaasa võtma. 2) saate eesti keelset nö giidi teenust, nii oma soovitud tripi kohta kui ka üldse Tai kohta-kuhu minna, mida teha, kus käia, kus mitte käia + see feeling, et sa oled Tais ja saad arutada eestlasega oma reisirõõme, soove, muresid. Jah, eestlaste teenused on natuke kallimad kui tai omad-aga miks? See on nende TÖÖ! Just seetõttu, et ka nemad tahavad ju raha teenida, miks nad peaksid heategevust tegema? Ka neil on vaja osta söök laua peale ja maksta arved. Seetõttu ma ei saagi aru, miks nii kitsid ollakse selle teema pealt!

Kas keegi on omalkäel külastanud väiksemaid saari Phuketi ümber (James Bondi saar, Raya (Racha), Naka jne).
Kas rahaliselt oleks mõtekam maksta mõnele paadimehele, et ta viiks meid saarele või võtta siiski grupiekskursioon?
Kui lähme iseseisvalt, siis oleks kidlasti pluss sellesk,et saaksime saarel pikemalt ja omas tempos ringi vaadata, kuid kuidas sel juhul sealt tagasi saamisega on? Vavealt seal saarel on trobikond paadimehi, kes meid tahaksid tagasi sõidutada… Või on tavaliselt siis nii, et see sama paadimees ootab meid seni kuni oleme omadega valmis?