Ei leia külalistemaja Saksamaal

Minek Lõuna-Saksamaale ja ei leia linke, kus reklaamitakse külalistemajasid, hostele, motelle, ühesõnaga odavamaid kohtasid, kus ööbida. Ei leidnud siit foorumist ka kahjuks midagi. Ehk on teil mingid internetiaadressid välja pakkuda?

Tänud.

meie sõitsime oma autoga Boodensee kandis ja sealt põhja poole. Ei broneerinud midagi ette. Sõitsime väikeseid teid mööda ja seal oli palju "Zimmer frei" silte, lihtsalt peatusime ja küsisime. Teinekord saime päris hea diili. Ühes teeäärses pubis oli ülemine korrus külalistemaja ja seal me siis oma perega laiutasime. Kedagi teist ei olnud. Muidu Boodensee kant oli väga kallis - öömajad mõtlen, kuid kaugemale sõites oli juba päris norm hind.

Sama küsimus - kuhu kanti minek? Linn, maakond?
Lõuna-Saksamaa on väga laialivalguv mõiste ja ala.

Igal kohal/piirkonnal on reeglina omanimeline koduleht ja sellel reeglina alajaotus "unterkunft" vms. Löö aga sisse ja otsi omale sobiv. Valik on väga-väga suur. Kui muu ei aita siis Googlisse otsingusõna "unterkunft", "accommodation", kohanimi jne.

aitäh vastanutele :)
minek on nii, et easyjetiga berliini, seal olen õhtul kella 18 ajal ja edasi siis kiirrongiga stuttgarti, kui kagugel asub schönefeldi lennujaamast kiirrongide jaam? Ning kui palju võib maksta pilet berliinist stuttgarti?

Rongide asjus (graafikud, hinnad) annab inffi see legendaarne Saksa raudtee link. Leiad selle kasvöi siitsamast Tripist.

hotellid saksamaal odavad www.etaphotel.com 45 EUR kahene tuba, ja igas suuremas linnas on mitu selle kaubamärgi hotelli. näit.
Siemensstrasse 28
70469 STUTTGART-FEUERBACH
GERMANY
Tel : (+49)0711 88 20 07 20

rongipiletid http://www.bahn.de/p/view/index.shtml

Töö tõttu satun tihti sinna swaabi ja frangimaa kanti ja tuleb tunnistada, et ka väikestes 5000 inimesega asulates on vähemalt kolm võõrastemaja. Ja ei usu mina, et nad kunagi täis oleksid.