Ekskursioonid Sharmist

Tere!

Läheme lapsega (13-a) märtsis Sharmi ja sooviksime seal võtta võib-olla ka mõned ekskursioonid. Kas oskate midagi soovitada?

Mõttes mõlguvad väike laevareis snorgeldamiseks, kõrbesafari, matk pühale mäele või püramiidid (kas seal kandis on praegu liiga ohtlik?). Mitte kõike pakutust, aga 1-2 ehk. Kunagi ammu sai käidud ja selgus, et Eesti reisifirmad pakuvad küll ka ekskursioone, kuid need on ikka oluliselt kallimad, kui kohalikud. Ja käisime kohalikega ja jäime väga rahule. Kas oskate soovitada ekskursioone või nende pakkujaid, kellega rahule jäite?

Suur tänu juba ette kõigile vastajatele!

Snorgeldada saab rannas ka.Rannas oli rohkem kalu kui külastades Tiraani saari ning Ras mohmoudi.
Kairos-püramiide vaatama minna saab hetkel ainult lennukiga,kõige odavamalt kaubeldes saab selle kätte 160€(Sisaldab lennupileteid,sööki,püramiidide vaatamist ning Niiluse jõel söömist)Kestab päev.Eesti firma kaudu ei soovita ühtegi ekskursiooni võtta.Sharm el sheigist on ka väga erinevad hinnad.Kuhu te täpsemalt lähete?(kas lennujaama lähedele,Naama baysse või hababasse)Hababas oskan soovitada kohta kus kõige odavamad.
Kui vana laps on? Kui 4+ siis soovitan juba veeparki.See on metsikult suur ning lastele on eraldi ala.

Millist veeparki Sina soovitad ?

Kindlasti seda mis hababas,mitte naama bays

Pickalbatrossil on Alf Leila taga suur ja mõnus veepark hotelliga. Vist on Aqua blue. Veeparki pääsevad kõik soovijad. Soovitan seda.

Ise sai seda http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g303855-d1987704-Reviews-Sinai_Voyage-Nabq_Bay_Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html firmat kasutatud. Helistasin hotellist, saatsid auto järgi, viisid kontorisse, tegime lepingud, maksmised ning sõidutati hotelli tagasi. Sai nendega ka Kairos lennukiga käidud ja hoolimata sellest, et meie liinilend hilines lennuki rikke tõttu 2 tundi, siis oli plakatiga giid meil ikka kenasti väravas vastas ja kõik läks libedalt. Hind on neil ka madalaim, Kairosse saad lennukiga 130€ eest praegu.

Peatume Domina Coral Bay hotellis Ras Umm Sid piirkonnas.

gretetomberg - kas oskad seal soovitada midagi? Ja mis selle veepargi nimi oli, kas mäletad?

Ette tänades,
Pilts

Egyptair lend Kairosse edasi-tagasi ca 60 eurot ostes nädal ette, bussiga ca 10 eurot.

Ja kust seda bussireisi saaks osta, kas see on nagu liinireis otse Kairosse, ilma ekskursioonideta?

See peaks ainult liinireis olema. Püramiidide külastuse pilet koos troskasõiduga oli novembris u 25 euri, seda ka Egiptlasele.

milline egiptlane maksis 25 eur troskasõidu eest?? Püramiidide pilet on ametlik asi, selle saab kassast ja piletile on kirjutatud palju maksab. Troskasõit on musta turu teenus, maksab nii palju kui anda tahate :D mina üle 5 euri per hobune ei maksaks aga kauplemise küsimus.

See hind oli kokku piletid, troskasõit, pildistamine, Egiptuse muuseumi külastus, 250 naela, kurss oli 1:9,6, aga ma ei mäleta, kas see hind oli 1 või 2 inimest. Aga parim nali oli see, et seal künka otsas, kus pilte tehakse ja kaamelitega onud turiste ootavad, küsiti u 4 fotokaklõpsu eest 500 naela. Egiptlase käest. Seda raha ta muidugi ei saanud.

Soovitan kindlasti võtta päev merel reis- snorgeldamiseks, Domina territooriumilt korraldab neid päevi eestlaste firma, väga toredad inimesed, tõenäoliselt võib see jääda su reisi meeldejäävaimaks päevaks. On suur vahe kas snorgeldada hotelli rannas või merel, kus asjatundjad ka veealuse maailma kohta räägivad- hakkad kõike teistmoodi nägema. Sharmi suurim väärtus ongi kogu veealune maailm ja selle avastamiseks selline päev parim. Laeval on ka maitsev lõuna ja kohalikud eestlased oskavad sulle kindlasti häid nõuandeid ka muudes asjades anda.
Neil on ka oma facebook konto, ehk saad sealt eelnevalt infot- Sinaistar.