Ekskursioonid Tais

Kuna Tais vaatamist-võimalusi palju ja netist otsides pea juba sassi läinud siis küsiks foorumirahvalt:

Mis ekskursioonid on jätnud kõige parema mulje? Mis hinnaga need on olnud?

Täpsusta piirkonda.

Mulle meeldis ekskursioon Damnoen Saduak-i paaditurule.

Plaanis olla Bangkokis, Ko Samuil, Krabil ja Phuketis

Seda paaditurgu on kiidetud ka mujal :)

Ennast huvitaks ka igasugu elukate nägemine (maod, krokodillid jne).

Mõnes mõttes oli see ostetud ekskursiooni üsna kiirustamine. Oleks soovinud seal paaditurul kauem olla ja olustikku rohkem nautida ja paadiga niisama kanalitel tiirutada. Aga siis peab sinan omal käel sõitma. Bangkokist on see ~80 km kaugusel.

Rääkides piirkondadest, siis huvitaks, mida tasub Krabil olles kindlasti teha? Bangkokis kahe päeva jooksul? Kas Krabis või selle läheduses on võimalust tai kokakunstikursuseid võtta?

Soovitaksin võtta Tais hoopis massaazikursuseid. Tuleks otsida muidugi õige massaazikool. Seal kõige soodsam ja kvaliteetsem koolitus. Bangkokis käi ära kuningapalees ja seal oleva lamava Buddha juures ;)

Bangkokis võib võtta samuti paadisõidiu kanalitel.

mulle meeldis Angthongi merepargi tuur. Maksis 1100 bahti pp. Sai ilusaid kohti näha, snorgeldada, süüa ka ja terve päev sisustatud. Käi kohapealsetes reisibüroodes ja uuri hindu, sama asja eest on erinevates büroodes erinevad hinnad. Samuil oli ka saare vaatamisväärsuste 6 tunnine minivanireis tore, maksis ainult 450 bahti pp, nägi olulise ära. Bangkokis oli huvitav klongides pikasabalise paadiga, hind ikka kaubeldav, meil oli 1500 per trip.

Neli kohta annab ikka läbi vehkida. Mis seal ikka nii väga ekskursioonitada, võtad nii igaskohas (va Bangkok) rolleri ja kaart pihku. Nii palju kui läbi jõuad lasta, nii palju ka näed. Eks mõne paadiresi teed ka ja aitab küll :P . Krabi kohta vaata http://www.krabi-travel.com/ leiad kuukeriskuuli ka :)

Kohapeal olen 2 nädalat. Bangkokis küll rolleriga ei riski ringi lasta ja saarel saarele ka ei saa :)

Eks ma selle pärast küsingi, et mis hea on - sest võimalusi palju ja aega vähe :)

Sellel saidil olen ka kolanud, kuid hetkel huvitab just teiste kogemus.

2 nädalaga jõua suurt midagi. Arvestadas, et 3 päeva läheb ülesõitudeks jääb järgi põhimõtteliselt 11 päeva. Kohapeal ka sisseelamiseks 1 päevake, ehk 7 päeva ringi kappamiseks. Polegi nagu suurt midagi, 2 päeva paatidega, 3 päeva rolleritega ja 2 päeva rahulikult hinge tõmbamiseks :) . Kokakunsti mine õpi parem http://www.toiduakadeemia.ee , kui TLNa inimene oled.

Koha peal olen tegelikult 15 päeva. Kuna korra olen sealkandis käinud, siis mingisugune ettekujutus on olemas ja osa asju ka nähtud. Ja pigema laseks kogu aeg ringi kui vahiks rannas tühja. Kuna kohapealne orgunn ja hinnad head, siis eelistaks valmis "tuuri".

Tegin tripi Bangkok-Phuket-Krabi-Phuket-Bangkok. Krabil on super kaatrireisid, mis viivad erinevatele saartele snorgeldama jne. Phuket on ju teada tuntud pidukoht, Patong Beach on super. Bangkok shopingu koht ja on ka niisama huvitav õhtuti ringi hulkuda... Toit on muidugi igalpool hea ja odav! . . . Trip.ee palub kasutada suuri algustähti lausete alguses ja kohanimedes+kontrollida kohanimede õigekirja!