trip-krainetrip-ukraine-dark
El Kaiser kas keegi sellest hotellist ka midagi teab?

Tahaks 21.06 minna lihtsalt taustaks vedelema Tuneesiasse, on keegi, kes äkki selles hotellis on viibinud, nõus teadmisi jagama? Ise pole Tuneesias käinud, kõik soovitused nii hotellide jms. kohta oodatud! Tänx

Uuri siit: http://www.trip.ee/node/18897

Pane otisngusse. Selle hotelli kohta on vanemaid teemasid siin.

Seal terve rida vanemaid teemasid.

http://www.trip.ee/taxonomy/term/308 Üldiselt mõne kuu või aastaga sealkandis revolutsioonilisi muudatusi ei tehta. Kui hotell oli aasta tagasi jama, siis on ta suuretõenäolisusega ka täna...

pole sellel hotellil häda midagi tavaline 2tärni hotell,luksust ei saagi oodata aga igati puhas...

Valige Sousse Palace, mis on Kaiserist ikka kordades parem,aga hind väga oluliselt ei erine!Olen mõlemas ise olnud.

Tulin just täna sealt tagasi. Igati normaalne hotell. Hommikusöök natuke üksluine: ikka tomatisalat, sulajuust, muna ja croissant, aga õhtusöök väga hea, palju juurvilju, liha, kastmed, magustoiduks kas jäätis või puuviljad (pead ise küsima, muidu ei tooda!). Koristati iga päev. Mereni on ikka kõndida kuskil 500 meetrit. Sellel tänaval on palju kohvikuid, kus lõunat süüa. Mõnusat puhkust!

Olin ka septembri alguses selles hotellis ja jäin igati rahule. Päris palju eestlaseid olid valinud just selle hotelli. Ilmselt tänu soodsale hinnale. Valmistasin ennast ette igasugusteks õudusteks, et tegemist on ikkagi Aafrikaga ja tärnid midagi muud kui Euroopas. Tavaliselt olen üsna kallites hotellides peatunud. Tegelikult üllatusin äärmiselt positiivselt. Tuba oli selline tagasihoidlik, aga väga puhas. Iga päev oli koristaja ilusad kaunistused teinud vooditele. Äärmiselt vinge konditsioneer oli toas. Telekas oli isegi olemas. Puldi eest pidi küll eraldi maksma, aga kellel seda ikka vaja oli. Vannituba oli ka jumalast ok. Ilmselt on seal vahepeal remonti tehtud, sest olen vannitubadest päris koledaid pilte näinud. Mitte millegi üle ei olnud nuriseda toa juures. Ei mingeid prussakaid jms millest varem on kirjutatud. Ainus nõrk koht on hommikusöök. Süüa suurt midagi pole. Aga pole hullu. Sellise kuumusega ei tahagi ju koguaeg õgida midagi. Peaasi et vett saab;). Hotellis on ka piljard, kus pundiga on väga mõnus õhtuti aega veeta. Hotelli töötajad on väga abivalmid ja toredad. Kui soovi saab isegi hotelli keldrikorrusel spa protseduure nautida. Need, kes käisid kiitsid väga. Mina küll julgen seda hotelli soovitada.

Päris hull oli! Tuneesiasse ei soovita kohe üldse mitte minna tegelikult.

Kui "minna lihtsalt taustaks vedelema", siis pole mingit vahet KUS seda teha. Aga isegi sel juhul on Tuneesia, kui üks eestlaste poolt armastatud talvemeka, kahtlemata halvim variant üldse.

Milline eestlane talvel Tuneesias käib? Ja võibolla süveneks Tuneesia ajalukku ning vaatamisväärsustesse ja see riik muutuks täitsa huvitavaks?