ettevaatust utopia!

Ettevaatust peatumisel hotellis Utopia World !Sviidis elavad SIPLGAD! Nend ära- peletamiseks lasti mingit mürgist ainet tuppa ja kõik. Teiststkordsel mainimisel lihtsalt naerdi!Sel hotellil siis 5 tärni. See ei pruugi muidugi reegel olla aga IKKAGI!

Aga võibolla need sipelgad kuulusidki selle 5 tärni juurde :D

Ega pole vaja täpsustada, mis riigis see hotell asub.

Tänan hoiatamast. Ka Sa täpsustaksid - kas SIPLGAD elavad ainult sviidis või ka teistes tubades. Ega jumala pärast muid putukaid või hoidku jumal, gekosid näha ei olnud?

btw...kus maal ja mis linnas see utoopiline kolekoht asub?

Seniks sobib tekst autahvlile õpetuseks - ÄRGE SELLISEID POSTITUSI TEHKE! Neist pole midagi kasu.

Mida siis sipelgate peletamiseks veel teha? Maja põlema panna? Tavaliselt kogunevad sipelgad tubadesse, kus koristamata toidukraami igal pool vedeleb. Soovida subtroopikas kõigele elavale tuumarünnak korraldada oleks vast liig.

Tavaline ju, et nendes 5*-ides elavad sipelgatega koos ka muud elanikud. Prussakatest hiirteni. Ma ei soovitaks sul ametikäikudesse sattuda. Saad vee suurema trauma.;)

Loomulikult kolivad nad hakatuseks viietärnihotellidesse. Kui veab, siis on kindlasti võimalik isegi mõnd prominentsipelgat näha seal. Vaata lähemalt: http://news.bbc.co.uk/earth/hi/earth_news/newsid_8127000/8127519.stm

Minu poeg oma sõpradega oli selle hotelliga ülirahul! Lausa kirjeldamatult lahe oli olnud. :-)

Arvatavasti sattus su poeg nende "prominentsipelgate" peale, sellepärast ta rahule jäigi. :)