FlyLAL soodukad

Viskasin pilgu peale, ja tunduvad päris head hinnad olevat. Rooma 1500+ EEK ja ja Pariis 1700+ EEK edasi-tagasi pileti eest näiteks. Flylali saidilt ei saanud millegipärast osta, aga Bookinghouse tuli abiks ja müüs piletid umbes 100 eeku kallimalt. Rooma suund maksis seal 1623 krooni.

Hinnad kehtivad novembrist-märtsini.

Tallinnast Rooma ja tagasi nt alla kahe tuhande. Võtsin isegi. Kuid tuleb tunnistada, et FlyLALile pikalt piletit ette osta on mõningane risk. Aga mis seal ikka, peaks firma enne reisi pankrotti minema, nutma ei hakka. Siiski soovitan teistelgi sellise ebameeldivamat sorti võimalusega arvestada.

magasin maha selle sooduka, aga ega keegi ei tea kas flylal võib teha selliseid soodukaid veel? Nimelt sooviksin Praiisi minna Jaanuari keskpaigas...seega kõik info soodustuste kohta praiisi oleks tore:)

Ei tea jahh ,meie pere võttis ka 5 piletit Rooma märtsi keskel aga kui pankrotti ähvardatakse on jama külll:( Ma ei julgegi siis bronnida ööbimiskohti ja autot ve!? kui tõsi see totukuuli jutt on???

Flylal on praegu kahjumis, aga sama võib öelda ka AirBalticu, EestiÕhu ning enamus teiste lennufirmade kohta. Vahe vast sellest, et Flylal on erakättes, samas AirBaltic ja EestiÕhk on riigi käes, nii et riskid on Flylali puhul kindlasti kõrgemad.

Sel aastal on neil minu meelest 3 suuremat kampaaniat olnud:

Esimene oli veebruaris..siis olid pakkumised alates u 900 eek edasitagasi lennud Tallinnast (Rooma, Pariis, Milano jne) Isegi sai 1000 eegu eest Roomas käidud. Nende enda susserdamise tõttu sai isegi tasuta sööki VNO-FCO-VNO lendude ajal.

Teine kampaania oli millalgi suvel kui pakuti kõigisse sihtkohtadesse edasiatagasi lende Tallinnast 2999 eek eest.

Kolmas oli äsjalõppenud sünnipäevakampaania (Odavaimad pakkumised olid siis Rooma ja Pariis u 1600 eek edasitagasi)

Ise ma hästi ei usu, et sel aastal neil enam mingit üliodavat kampaaniat tuleb.

Vaatan et AirBalticuga saaksid nt lõuna-eestlased hetkel veelgi soodsamalt - Riia-Rooma-Riia alates ca 1300 kroonist. Ning jaanuaris keskel saaks Pariisi umbes 100 latiga.

Kuidas Riiga ja tagasi saada, on muidugi omaette teema. Kuigi AirBalticu lennukava paistab Tallinna vaatevinklist nii bussi kui lennukiga reisimiseks klappivat.

kas sul on pagasimaks ka nendesse hindadesse arvestatud?

FlyLAL tegi mulle nüüd tünga tühistades märtsis TLL-VNO-TLL lennud. Nii et kontrollige üle oma piletite kehtivust.

Lihtsalt tühistas? Mingi põhjus ka oli? Kas raha saad tagasi?

Jah, ei lenda enam Tallinna-Vilniuse otsa ja kõik. Helistasin Leedusse ja nad broneerisid mind KLM lendudele ümber nii et lõppkokkuvõttes isegi võitsin, sest lendan nüüd kvaliteetlennufirmaga kes muuhulgas pakub tasuta toitlustust pardal ja kelle pärast ma ei pea muretsema tema võimalikust pankrotiminekust.

FlyLAL põhimõtteliselt lõpetas tegutsemise Eesti turul, vähemalt talvehooajaks. Kurvad uudised, konkurents kahaneb. Läinud on LOT, FlyLAL, osaliselt Easyjet, kes järgmine?

Järgmine on AirBaltic :)

FlyLAL tõepoolest tühistas Tll-Vlo lennud ning pakub võimalusteks lennata kas KLM'iga üle Amsterdami või siis full refund.

Mis nad viivad su üle Amsterdami Vilniusse või? KLM-i toitlustus muidugi piirneb ühe kuiva saiakesega millel juustutükk vahel.

Njah, siin ka siis artikkel selle kohta: http://www.epl.ee/artikkel/445147

Loodetavasti kevadest hakkavad ehk lendama jälle ja teevad mõne hea kampaania enne seda.

Mis kaarti Sa kasutasid maksmisel?

njah. Otimari pakutud variant kehtib ainult juhul, kui sul pole äraantavat pagasit, teed internetis check-ini ja maksad visa electroniga (virtuaaldeebetiga) Nii kui panna 1 äraanatav pagas näiteks RIX-NYO-RIX lendudele juurde läks hind 21 latti kallimaks ja kui maksta millegi muuga kui virtuaaldeebetiga, siis veel 7 latti otsa...nii et esialgsest 6 latist sai lõpphinnaks hoopis 34 latti. Ma ei usu, et neid, kes Pariisi turismireisile ainult käsipagasiga lähevad, eriti palju on.

"Visa electron" ja virtuaaldeebet on üks ja sama või?

Mind paneb Sinu "variant" lihtsalt imestama - hinnavahe Sinu pakutud "visa electroni" kasutades võrreldes Ryanairi tasuta kampaaniahindadega, kasutades krediitkaarti, on ainult mõnikümmend krooni.