FlyLALiga Kreekasse

Kas keegi on kasutanud FlyLAL teenuseid? Kas ta ikka toimib? Sooviksin teadjate nõuandeid! ette tänades!

antud lennufirmaga (reisikorraldaja küll teine), aga vaatasin nende kodukat http://www.flylal.com/ee , mis kiitus-kiitus on eesti keeles. Tundus OK firma olema. ega enne ei tea, kui olen ise lennanud. Minek juunis.

Thesalonikisse vast oli korra nädalas lend. Iseenesest täitsa tavaline odav lennufirma a'la Easy Jet... Ise ei ole veel selle firma teenuseid kasutanud, kuid Eesti reisibürood (sh Estravel ja Kaleva) reklaamivad seda viimasel ajal päris aktiivselt...

Minu esimene mulje oli negatiivne, ja seda ajal, mil nad kuulutavad, et soovivad saada Baltikumi juhtivaks lennundusfirmaks. Reklaamivad lende, mida nad reaalselt ei teosta ... täpsemalt öeldes, oli kodulehel väljas võimalus osta lend Tallinn-Milaano-Tallinn, ümberistumisega 45 min Vilniuses, hind ka väga soodne. Kahtlesin küll, kas 45 minutiga on võimalik ümberistumist teostada, nende esindaja Eestis Estair kinnitas aga, et kui nad pileti müüvad, siis peab see võimalik olema. Piletit ostma asudes seda aga ei olnud võimalik teostada, sain igasuguseid teateid. Võtsin ühendust kodulehel oleva infotelefoniga Leedus. Sealt sain esiteks teada, et infot jagav neiu ei räägi ei inglise ega vene keelt, peamiselt vaid leedu keelt. Kõiki kolme keelt segamini purssides tehti mulle selgeks, et otse ümberistumisega Milaanosse ei saagi, et ma peaksin hoopis Vilniusesse lendama ja siis võin soovi korral järgmine päev Milaanosse edasi lennata. Tänasin vaid meeldiva võimaluse eest ja sealt meie teed lahku läksid.

Ehk nad ka arenevad ja tulevikus on koostöö nendega meeldivam.

Et mis mõttes polnud pileti ostu võimalik teostada? Kodulehel see marsruut ju täiesti olemas ja ostetav. (45 min vahega, mitte 24h ja 15 min-ga)

Olen ise ka Vilniuses 40 min vahega lennukit vahetanud ja toona õnnestus see igati. Kogemus näitab, et selle ajaga Vilniuse taolises väikeses lennujaamas Schengeni sees lennukit vahetada pole probleem... iseasi, kas ka sinu pagas seda teha jõuab :)

Probleem selles ongi, et kõik on kodulehel justkui olemas ja ostetav kuni hetkeni, kui hakkad tegelikkuses piletit ostma ja oma andmeid sisestama(Vähemasti minuga oli see sedasi). Soovisin piletit osta juuni algusesse. Oma andmete lisamise ja kinnitamise käsu peale sain teate, et seda toimingut ei saa hetkel teostada. Kui olin mitu päeva piletit osta proovinud, siis alles seejärel helistasin neile ja kuulsin seda, mida ma poleks tahtnud kuulda...

Mul õnnestus see pilet kodulehelt probleemideta ära osta ja sõit tehtud. Vilnius - Milano lend hilines pisut, aga ilmselt oleks jõudnud korralikult ka õigel ajal väljuvale lennule. 45min täitsa piisav aeg. Ainuke põhjus lennu mitte müümisele, mida ma mõelda oskan, on see, et Tallinn-Vilnius liinil lendab väike Saab, kuhu peavad mahtuma erinevatesse sihtkohtadesse minevad reisijad ja see müüakse ilmselt kiiresti välja.

Võibolla tõesti, et tegemist oli ebaõnnega ja lihtsalt halbade juhuste kokkusattumisega, ehkki tegemist ei olnud viimase hetke lendudega, püüdsin piletit osta juuni algusesse. Kahju ainult, et telefoni kaudu info töötaja mulle seda seletada ei suutnud, oleksin nõus olnud vajadusel ka kuupäevasid nihutama. Rõõm kuulda, et selle lennufirma puhul pole veel kõik kadunud ;)

On vahepeal veel keegi selle firmaga lennanud? Ise plaanis ka Milanosse minna. See on hea kui 45 min ümberistumisest piisaks... kuigi natuke põen selle pärast.. ja kuidas on töötajate suhtumine? Et näiteks kui lennuk hilineb vms jama? kas siis saab mõistlikult ära räägitud? Kui hull on Vilniuse lennujaam?

Vilniuse lennujaamas võib üsna kergesti nuga saada, ei soovita.

:))))))) just kidding.

Näiteks minu kui lennujaamashoppingut nautleval lennuhuvilisel on Vilniuse lennujaamas shoppamine sealse piiratud kaubavaliku tõttu vaata et suurem piin kui Tallinna lennujaama külastades... ;)))

Aga miks te EestiÕhuga Milaanosse ei lenda - kui piisavalt vara piletid osta, saab normaalse hinnaga. Otselend ja puha.

No odavam on ju. Minu Rooma piletid kahele on odavamad kui ükskõik milline EA sooduspakkumine ühele.

septembris EÕ-ga Rooma- tagasi 3431 pole ju paha?

no ma ei tea, 2226 eesti raha ja otselend - mulle küll sobib.

Vaheraha eest saab juba ühe öö roomas ööbida ka selle hinna puhul, loomulikult ma räägin kuskil 4 kuud ette ostetud piletist mitte homse lennu omast. Mina EA-st nii odavalt küll ei leia kui sina.