Fuerteventurale 10 kuusega

Tere! Kas keegi oskab öelda, kuidas on Fuerteventural lood beebipüreede ja mähkmetega. On need kergesti leitavad? Kuidas hinnaklass? Kas müüakse ka nt Hipp jm meil levinud beebitoite?

Kuna tegemist siiski nö Euroopaga, siis usun et seal tuntumad pûreed ja mähkmed olemas, hinnad võivad ainult
kallimad olla.

Fuerteventurale 10 kuusega

khm, khm P.S. ma muidugi Kanaaridele kuuski (pealegi veel 10) kaasa ei tassiks, aga ehk läheks sinna kümnekuuse lapsega ;)

Ma mäletan, et enne kui pankrotilaine üle reisikorraldajate Eestis käis oli päris palju neid, kes kuuski tahtsid kaasa võtta.

Viimase peal harjutus emakeeleõpetajatele!
Fuerteventurale 10-kuusega versus Fuerteventurale 10 kuusega.

Tasub harjutada ka ilma numbriteta: Fuerteventurale kümnekuusega versus Fuerteventurale kümne kuusega.

See on veel parem kui klassikaline komaharjutus "armu mitte anda" (kuidas see nüüd täpselt oligi?)

Üks sidekriips muudab kõik! Postitajale aasta ortograafiapreemia! Braavo!

Et olla asjakohane, lisan, et supermarketis on minu meelest enamus meile tuntud kaubamärgid olemas. Kanaari saared on Euroopa, ei midagi erilist. Minu arust olid kaubad pigem odavamad, eriti Hispaania brändid (päikesekreemidest veinideni).

Seal saarel on hea siis olla kui tuul meeldib muidu juuksed ja kõik kohad liiva täis,ma pole tuulisemas kohas olnud.

Kirjutan oma eelmise sügise kogemuse põhjal.

Mähkmed on poodides täiesti olemas, kuid millegipärast ei tunne nad seal püksmähkmeid. Kõikidel mähkmefirmadel olid ainult need tavamähkmed. Ja seda ka suurtes poodides. Siin levinud kaubamärkidest oli olemas ainult Pampers, ülejäänud olid täitsa võõrad (Hispaania) nimed.

Beebitoitude osas on rõhk Hispaania oma ettevõtetel ja võin küll eksida, aga mälu järgi öeldes Hipp'i ei olnud. Või siis oli see nii palju kallim, et muutis ostmise ebamõistlikuks.

Suur tänu vastajatele! Vabandan siis selle sidekriipsu puudumise pärast :). Plaan minna jah ikka 10-kuuse lapsega, kuused jätan eesti metsadesse kasvama. Kui keegi veel midagi toitude või mähkmete kohta oskab öelda, siis arvamused on oodatud.
Olen kursis et saarel on mõnus tuul, mis sasib juukseid.

Mähkmeid ja beebitoite on ka väiksemates poodides saada. Hispaania kohalikud mähkmed olid päris head, võrreldavad meil müüdavatega. Ka kohalikud beebitoidud olid korralikud. Meil müüdavatest leidus ka Hipp-i toodangut. Suuremates poodides (nt Spar) olid (eriti kohaliku beeitodiu) hinnad oluliselt odavamad kui meil.

Ma arvan et kolmkest kuusest piisab täielikult. Pole ennast mõtet isegi jõulude ajal nii üle koormata....

Soovitan hoopiski kolme kuuse asemel kaks nulgu.
Vähem tassimist !!!