Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
Gatwick lennujaam

Küsimus nendele, kes on seal olnud ja lennukit vahetanud. Nimelt plaanis Tallinnast lennata Londonisse ja seal edasi easjetiga Toulousi. Tallinna lennuk jõuab Londonisse 17.15 ja Toulouse lennuk väljub 18.40. Kas 1H15min on piisav aeg selleks, et saada välja Tallinna lennukist ja jõuda Easyjet lennuki peale?

1
2

Tere! teadmiseks sulle, et esmalt kui Londonisse jõuad, siis pead kogu pagasi välja võtma sest Easyjeti peale Tallinnast pagasit ei registreerita, kuna tegu siis lowcostiga. Soovitaks kohe ette ära uurida, kas sinu lend Toulousei väljub Lõuna või Põhja terminalist. Kui põhjast, siis on sul ypriski raske, sest Estonian Air lendab Lõunaterminali.

0
0

Tallinnast lendan Estonian Airiga ja maandub South terminali Easyjetiga lendan Londonist Toullousi ja see väljub ka South terminalist Siis vast peaks jõudma? Kaasa tuleb ainult käsipagas

0
0

Kui ainult käsipagas, võid jõuda. Aga eeldusel et Estonian Airi lend ei hiline. Kui hilineb, siis pole neil absoluutselt mitte mingit kohustust aidata sind eraldi piletil olevate jätkulendude muutmisel. Ja usu et vahetult ette ostes pole ei Easyjeti ega ühegi teise regulaarlende tegeva firma uus pilet enam sugugi odav. Ilmselt pole abi ka reisikindlustusest kui oled alla 2h ühendusaega jätnud eraldi piletite vahele. Ehk kõik sõltub su riskitaluvusest. Kindlam on kahtlemata hilisem lend, vajadusel ööbimine Londonis. Või alternatiivne marsruut Tallinnast alates kus kõik lennud on samal piletil.

0
0

Kuna kaasa tuleb ainult kásipagas, siis soovitan sul easyjeti check-in kindlasti netis ára teha (prindid pardakaadri ise válja), siis saad toreetiliselt otse váravasse minna. Praktikas ma pole kindel kas nii lubatakse - võibolla pead siiski turvakontrollist uuesti lábi minema, aga váhemalt ei pea check-in'i járjekorras seisma - need on Gatwick'is alati pikad.

0
0

Tänan kõiki, kes vastasid ja nõu andsid. Otsustasin kindlamat teed minna ja natuke rohkem piletite eest maksta, et kindlasti õigel ajal oleks seal kus vaja.

0
0

.... kui jõuan Gatwickusse laupäevase päeva ennelõunal ja edasilend on järgmise päeva hommikul kell 10. A) Kas peaks öömaja otsima lennujaama ümbrusest ning siis rongiga Londonit kaema ja ööseks siis hilisõhtul rongiga sinna leitud hotelli lennujaama vahetus läheduses või B) minna kohe rongiga linna , otsida seal öömaja ja siis hommikul rongiga tagasi.

0
0

Mina läheks linna, öömaja lennujaama lähedal võtmine tundub sel puhul mõttetu ajakuluna. Ja suure pagasi jätaks lennujaama hoiule selleks ajaks.

0
0

Nagu eelmine soovitas- suur pagas lennujaama (oli vist 6 poundi kott), rongi või bussiga linna, öömaja Victoria jaama läheduses- seal neid hulgim.

0
0

pagas pole probleem, sellele teen "check in day before". Eks leian midagi ka omal käel netis tuulates, kuid äkki on mõni konkreetne vihje hot. leidmiseks?

0
0

Mina olen kaks aastat järjest võtnud endale hotelli lennujaama lähedale, maksnud kahese toa eest umber 60 kohalikku, selle eest on lennujaam-hotell-lennujaam transfeer, hommikul söök ning seiklust sellevõrra vähem. Helistad hotelli nendest tasuta telefonidest ja tellid endale nussi vastu. Olen olnud Horleys (10 min sõitu) kaks korda erinevates majutustes, "The corner house" ja "Acorn Lodge", tegin bronnid booking.com-i kaudu. Horley on tore väike koht, kust saab ka Victoriasse rahuliukult, pms sama hinnaga mis lennujaamast. Aga seal on hea niisama passida, käia päeval söömas ja õhtul kuskil pubis natukeseks. Hommikul ärkas, sööd ja lähed oma bussi peale mis sõidab ka siis kui oled üksi-kaksi. Aga kui pole Londonis käinud, siis äkki tasub minna ka pooleks päevaks, ikka midagi näeb.

0
0

... just nii me teemegi! Tegelikult oleme Londonis käinud, las ta olla seekord :)

0
0

Tere , teen natuke kodutööd: kuda ma saan ruttu South terminalist Nord terminali. Mis korrusel nagu nende ühendus on? Tänades.

0
0

Tervitused kõigile rännulistele, kuna aega on 52 minti , kuda ma jõuaksin Gatwicki lõuna poolsest terminalist põja terminali? Check-inni vormistan eelnevalt netis. Kaugel nad üksteisest üldse on? Kaasa võtaks ainult käsipagasi. Kas siis saan ka nagu teistest kiiremini, et ei peaks nagu pampe ootama. Ega vist muud teed ikka ei saa kui pead teiste järgi minema , algul kui miskit passi kontroll toimub. Sry ei ole eriti suur Lennu Mees.

0
0

Ega keegi oska öelda kas terminali ees on palju vaba taksosid, äkki saab taksoga kiiremini kulgeda North terminali?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased