Gibraltar

Kui minna Gibraltarile. On keegi läinud mäe otsa jala? On see võimalik? Cable Cari hind on hirmuäratavalt kallis. Üles 11.25 ja alla 13.75. Tbilisis maksab näiteks 2 euri...See selleks Et siis kas üles ja alla saab ka muudmoodi....kasvõi enda autoga? Kuigi olen kuulnud et tunnelid on väga kitsad seal... Ja kui Nature Reservi piletit ei osta, kas siis on seal ka liikumisruumi, vaatamist või ilma selleta pole mõtet üles minnagi?

Tänan

Käisin suvel just autoga. Tunnelitesse peab muidugi maksma, aga pilte saab teha ja ahve näeb niisama ka. Jalgsi on ka võimalik järelikult.

0
0

Ei soovita, päris pikk maa on minna.:) Me võtsime alt linnast taksobussi, koos Nature Reserv´i piletiga oli kokku 20 EUR inimene (seitsmekesi olime, mahtusime kõik ilusti ühte taksosse ära). Ei ole liiga odav, aga samas väga mugav, kuna takojuht sõidutas meid kogu tripi vältel (k.a Nature Reserv´is) ning rääkis ka palju huvitavat juttu juurde Gibraltari ajaloo jne. kohta.Ühe korra elus tasub seal kindlasti ära käia !

2
0

Kas see 13,75 ei ole mitte edasi-tagasi pilet?

0
0

Täpselt, edasi-tagasi. Ja ca pool kuud tagasi oli kasulik kaardiga maksta GBP-s (9.75), sest siis tuli 12.28 EUR hinnaks.

0
0

Mae otsa laheb jala paari tunniga ulesse, vaga kena matk on mooda "mediterranean steps-e". Korduvalt kainud:-) http://www.gibraltar.com/sightseeing/the-mediterranean-steps-gibraltar.html

1
0

Kodulehel on nii kirjas: Adult Single: €11.25 Child Single: €6.50 Adult Return: €13.75 Child Return: €7.00

Mina lugesin siit välja et üles on üks hind ja alla teine hind... :D A see Adult Return on siis nö. edasi-tagasi pilet jah? Ausalt, ma ei ole blond :D Ja kui siis üles sõita, siis seal on mingi piletivaba tsoon, kus niisama jalutada saab?

0
0

Void ka ainult uhe otsa, naiteks ulesse soita ja siis alla jalutada. Tunnen seda "kaljut" hasti, kuna pean siin poodi- nii et, kui nou vaja laheb...:-)

1
0

Meie võtsime "alt" ühe sellise taksobussi, mis meid suht muretult üles viis ja ka alla tõi. Hinda kahjuks ei mäleta, aga iga võimaliku vaatamisväärsuse juures tegi peatuse ning pajatas lugusid. Gibraltaril tasuks ahvidega ettevaatlik olla. Kõik mis lahti, läheb enamasti kohe loosi. Ja tagasi nad neid tooma ei kipu. Telefonid, rahakotid ja muu kola tasub taskutesse ära peita. Ahvid on julged ja jultunud. Banaanikimbu eest võid vabalt peksa saada :D Samuti kipuvad nad puude ja müüride otsast kaela hüppama... Erinevalt eeldusest, ei ole ahv tegelikult mõnus, karvane ja soe. Aga eks te saate ise teada :D

0
0

Ah või nii marks66.... no selge... Ahvide kohta ma tean jah, et nad on väga "hullud". Kuna mul laps ka kaasas, siis ma pole väga kindel ,et me üles läheme, aga eks paistab.

0
0

Return tähendabki edasi-tagasi piletit :)

0
0

Ahvid tulevad vahel paris all-linna valja ja teevad turistide meeleheaks nagusid kuskil karniisil kolkudes, monikord peatanaval voi -valjakul.

1
0

Olen 2 korda käinud seal ja taksobuss tasub võtta, eriti kui suurem seltskond. Jah, tundub kallis, aga tegelikult ei kahetse! Mugavalt üles ja alla. Tõsi, see on suht turistikas, aga mis siis - saab vähemalt kohalikuga juttu vesta natuke ja küsimusi küsida mis huvitab, muidu seal giidi ei ole. Taksoga sõites on vaatamisväärsustes peatused ja on piisavalt aega läbi tunnelite kõndida kus ootab takso ning siis veetakse järgmisse kohta. Marsruute on ka erinevaid just lõpu osas: kas kindlus kus saab torni ja alla ronida või mäe sees miski kindlustuse moodi asi kus on kahurid ja näeb ka kalju rannapoolset külge. Olen käinud mõlemil ning eelistasin seda tunneli oma, kuigi jalutamist on seal pikalt. Seega ei kujutagi ette kui peaks jala üles ja alla minema, siis palju oleks seda huvi seal veel ringi vaadata, kuna kõndimist on niigi väga palju. Ahvidega tuleb olla väga ettevaatlik, sest väärisasjadest võib kergesti ilmajääda. Omalgi on üks pilt kust pärast vaatasime, et näe, ahvil on käsi taskus ja otsib midagi. Tol hetkel ei tundnudki. Taksojuhiga on see pluss veel, et ta aitab ahvi sulle sülle või õlale istuma, ise ahvi ahistama ei tihkaks minna, sest neid väga hoitakse sealkandis. Ahsoo, ja taksojuhiga olen alati tinginud - midagi saab alla isegi kaubeldud, siis süda rohkem rahul :)

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased