Goa jaanuaris

Väga tahks minna jaanuaris Goasse, kuid hinnad minu jaoks on päris soolased. Praegu vaadates võiks endale lubada 2-3 tätnilist hotelli hommikukohviga. Sellega seoses kerkib küsimus kus siis söömas käia kohapeal (baarid vm)? Või valmistada ise? India köök on küll kahtlane, ei taha tervisega riskida. Kus te isse käisite, mida sõite (ja kui palju raha kuulus selle peale?

1
2

India köök oleks siis kahtlane ka hotellis süües olles. Sõin igal pool, söögikord keskmiselt ~200 RS. Kõige kallim söögikord ~800 RS.

0
0

Goas väljas söömine on super. Ei mingit terviseriket. Soovitan soojalt 3 tärni hotelli Silla Goa. 2 tärni hotellides pole ka viga midagi. Wilsoni restoranis väga hea haipraad meie rahas alla 40 krooni, oi küll praegu sööks. Dzungituuri ja jõetuuri krokodillide vaatlusega soovitan ka. ÄGE. Söögi peale 2 nädalaga läheb ühel inimesel umbes tuhat krooni. Hästi lahe ja eksootiline reis oli.

0
0

Kui Goa hinnad tunduvad soolased, siis mis nipiga on õnnestunud Eestis ellu jääda?

0
0

26 tonni ühe inimese kohta (3 tärni hotellis, all inclusive) ei ole soolane? Sorry, minu põhipalk umbes 20000, maksan pangalaena. Lisaks korruta see kahega, sest tahan teha üllatus nooremale õele. Sega 52 000 ühe nädala hind. Seda ma nimetan soolaseks

0
0

Vali odavam pakett. Hetkel pakutakse India puhkusepakette alates 11900 kr/in 1 nädal.

http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,97,151&show=uudised&id=1854

0
0

Osta pilet, telli takso vastu N hotellist ja OLE!

0
0

Paketireis ikka mugavam.Ühed isereisijad ostsid internetist sama hotelli majutuse, kus ma elasin .Tuli tunduvalt kallim neil.Mingid hütid on odavad,aga seal on öösel jube palav elada.

0
0

Eks igaüks peab oma valikud ise tegema. Jah, nädalake keskpärases hotellis võib kahe peale tõesti maksta üle 50.000. Ega vist pole erilist mõtet seletada, et selle rahaga elaks Indias kahekesi kuu aega päris luksuslikku elu - s.h lennupiletid. Naljakas meenutadagi, et aasta eest sain ise Indias 2 nädalat 10.000 krooniga uhkelt hakkama (s.h. lennupiletid). Ei meenu, et millegi pealt oleks kokku hoidnud, pigem oli paras laristamine.

0
0

10 000 krooniga saab isegi kuu hakkama väga kenasti. 10 000 kahe nädala peale on tõesti paras laristamine.

0
0

Minu 10.000 krooni sisaldas ka lennukipileteid, s.t kohapealseid kulusid oli 4.000 krooni eest ehk 2.000 krooni nädalas. Aga 10.000 krooniga saab Indias tõepoolest kuu aega lahedalt hakkama. Tõsi, Goa kohta ei oska arvata, eriti juhul, kui on väga konkreetne soov reisibüroo teenuseid kasutada.

0
0

ei ole kindlat soovi minna ainult reisibüroo kaudu . Lihtsalt endal pole eriti palju kogemusi omapäi reisimisega. No vot ei kujuta ette, kuidas on võimalik saada lennuki pileteid 4 000 krooniga. Aga tunnistan, et ei oska otsida ka. TravelIn pakkub lendu 10000 eest. Hotelli saab netis broneedida ~2000. Kas saab veel odavamaks (eriti huvitab lend)? Tänud kõigele, kes viitsis ja viitsib vastada.

0
0

Lendu enam vast nii odavalt ei saa. Hetkel Finnairi pakkumine edasi-tagasi TLN-HEL-MUMBAI ~6300 kr.+ lend või rong Goale ja tagasi. Finnairi pakkumise reisiperood on küll kahjuks 30. novembrini. http://www.finnair.com

0
0

Kannata pisut tako. Finnairil on viimasel ajal üsna tihti nädalavahetuse soodukaid Aasia suunal või oota ära Stockmani hullud päevad. Mul on sügiseks Delhisse piletid 5,5tuh olemas. Reisifirmade nuumamine pole kõige taskukohasem tegevus :)

0
0

Eelmine aasta aprill Tal-Hel-Delhi edasitagasi Supersaver.fi 3000 eek, del-goa kohapealt hotellist 3000 edasi-tagasi. Goast taksoga kaubeldes 100 eek Colvasse. Hotell 100 eek öö. Ilma söögita.

0
0

Aprillis on Goas juba väga raske olla. Kuumus ei lase varju alt välja tulla, päikse käes ei saa särki seljast võtta. Seetõttu rannapuhkus ebaõnnestub. Küll võib aga samal ajal Delhi-Agra-Varanasi liinil liikuda. Temp. tõuseb keskpäeval 40ni ära, aga nö kultuurireisi teeb ära.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased