Hamburg / Berliin

Tervist, varasemat infot siit foorumist väga ei leidnud ja seega tekkiski küsimus.Mis põnevat olete teinud Berliinis ja Hamburgis ? Eriti huvitab viimane, sest seal on ka terve pühapäev aga teadupärast pühapäeval on peaaegu kõik suletud Saksamaal. Internetis ka infohulk liiga suur, seega ootaks hea meelega kogemusi! 

Mida olen teinud Hamburgis - tööd tegin!Aga vaatamisväärsustest tundus olevat kõige parem Miniatur Wunderland. Läbi 3 korruse ehitatud mudelraudtee:https://www.miniatur-wunderland.com/https://www.youtube.com/watch?v=ACkmg3Y64_sAvatud iga päev 9-18, ka pühapäevitihttps://www.miniatur-wunderland.com/visiting/plan-your-visit/opening-hours/Sinna võib arvestada 2-3 tundi külastuseks. Lisaks tuli ca tund aega järjekorras istuda.

2
0

Hamburgis mine vaatama Elbphilharmonie Hamburg hoonet. https://www.elbphilharmonie.de/en/how-to-bookBerliinis soovitan külastada saun-spaasid Pearaudteejaama lähistel:https://www.vabali.de/Ludwigsfelde (pearaudteejaamast ~20 min rongiga)https://www.kristall-saunatherme-ludwigsfelde.de/

2
0

Mina käisin Berliinis Hertha ja Bayern Munichi mängu vaatamas. Oli väga tore.

1
0

Kui ikka Hamburgis aega yle jääb,siis voib ka Reepenbhani kylastada...

0
0

Ärge nende saunade osas unustage, et Saksas kehtib reeglina  textil-frei s.o. ujukate-trikoodega ei ole lubatud seal viibida. Saunas ja basseinis on kõik alasti (mehed ja naised koos). Ringi liikudes on rätik või froteemantel katteks. 

4
0

Olen ise ka Vabali Spas Berliinis käinud ja soovitan soojalt. Oli mõnusalt vaikne ja rahulik, hästi palju sopilisi lõõgastuskohti sh, kaminatoad. Textile free ei häirinud absoluutselt

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased