trip-krainetrip-ukraine-dark
Hiinast pakk Eestisse

Tervitused Hiinast. Probleem seisneb sellest, pagasi kaalupiirang on vaid 20kilo, aga tundub, et kokkuostetavat kraami tekib palju rohkem ning tahaksin saata osa kraami postiga Eestisse. Huvitavad mind hinnad, postiteenuse ja kilokgrammi kohta ja kõige sellise vajaliku info kohta. Mul üks korterikaaslane rääkis, et ta plaanib oma staffi laevaga saata, et hind oleks 10 kilo kohta umbes 500 krooni(300RMB), aga point on selles, et see kraam liigub ta kodumaale kolme kuuga.. Nii pikaks ajaks oma asju tegelikult ära kaotada ei tahaks...

Niiet äkki kellelgi on omi kogemusi, mingit head kodulehte postipaki saatmise kohta hiinast?

DHL, TNT, FEDEX. Kas tõesti nii raske?

Mina võtsin Lõuna Koreasse (viisavaba) kaasa, kuna sealt oli kordi odavam saata, pakke ei lõhutud ja jõudis kiiremini kah.

Hiina post on tigu post. Kord saatsin Xinjiang'ist kirja sõbrale Jinan'i ja jõudsin ise ennem rongiga kohale, kuigi sõitsin ainult ööhaaval ja töllerdasin teepeal pea igas vähegi huvitavamas kohas vähemalt päeva.

Hiina post on tigu post??? Mis segast sa peksad. Mul tööasjus iga nädal Hiinast erinevatest piirkondadest paar pakki tuleb. Tarneaeg 2-5 päeva. Üldjuhul on kolme päevaga pakk Eestis. Ise kasutame TNT teenust.

Ei tea muidugi, mis on 7 a'ga juhtunud, aga mina räägin sellest: http://en.wikipedia.org/wiki/China_Post

Kui pakid kohale jõudsid, siis paistis, et on tugevasti kandiliste asjade veeretamist harjutatud.

Olen saatnud dhl-ga kirju eesti-hiina,ja pakke ems-ga hiinasiseselt igati tip top.Kui midagi hilineb siis ajnult kohalikel pyhadel. olen tahtnud ka dhl,ga pakke saata aga kallis tundus.

Kysija oleks vöinud alustada köigepealt Tripi otsingust. Pakisaatmise ja kullerteenuste kohta on nöuandeid kyllalt jagatud. Pole ju pöhimötteliselt vahet, kas pakk saadetakse Eestisse Hiinast, Ameerikast vöi Londonist.

OFFTOPIC: lihtsalt haiglane on see, kuidas inimesed siin foorumis mürki välja pritsivad, nagu tuleksid ennast siin välja elama vms. Keegi ei julge midagi küsidagi enam, kuna kohe "pannakse ära." Paluks natuke sallivamat suhtumist ja abivalmidust, sest mis mõttega selline koht üldse eksisteerib kui tavalisele inimesel siit abi ei anta. Need küsimused, mis mõnele on iseenesest mõistetavad, teistele ei pruugi olla.

äitäh!

Harju sellega v su kaebus kustutatakse. Minuga on seni nii tehtud vähemalt.

Ma küll siit erilist sapipritsimist välja ei loe kuskilt???

Mina kah mitte. Tavaline eestlaste traagika nagu igas teises foorumis.

Kiirkuller firmad toovad tõesti paki kiirelt kohale,kuid siis läheb pakk nii kalliks,et lihtsam on asjad Stockmannist osta ja raha jääb veel ülegi.

See on illusioon, et Stockmannist saad kõike osta: hiinakeelseid raamatuid ja ehtsat Pamiiri muumiot.

Kui mõni kilo läheb üle, siis midagi hullu ei juhtu ning ülekaalu eest raha ei küsita. Käsipagasisse saad võtta ka 2 kotti, neist 1 võiks olla maksimumsuuruses cabin size ratastega kohver, sinna saad pakkida raskeimad asjad. Suhteliselt lihtne peaks nii olema ca 30 kg asju ära tuua. Postiga saates pead arvestama, et teatud juhtudel tuleb maksta tollimaksu ning lisandub ka käibemaks 18% ning keeruline on tõestada, mis hinnaga sa asjad tegelikult ostsid. Juhul, kui oled ära olnud üle aasta, saad oma kraami tuua eestisse nn omavarana maksuvabalt.