Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

On keegi kokku puutunud sellise kohaga Hilton Phuket Arcadia Resort&Spa

Jah olen kyll. 2006 veebruar ööbisime seal. Väga lagi hotell. Kui midagi täpsemalt teada tahad, anna teada.

Tulin sealt väga vinge koht. Kindlasti ei pea petuma selles kohas. Mega hea teenindus ja atmosfäär seal. Me jäime väga rahule.

Palju see öö seal maksma läks?

25 daal per face, meile oli seal ainult selline price. Aga muidu väga lagi hotell.

Mind hakkas ka huvitama kuid siiski hind seal 120-150USD/päev tundub olevat.

kuidas seal 25$ nägu tube saab?:)

Kuna mu sõber töötas Tallinnas Scandic hotelli ketis ja Hilton omas veel aasta tagasi scandicu hotelli ketti ja nii me saimegi 25 daala öö per face:)

palju takso normaalhind on Phuketi lennujaamast hotelli?

See on küll vana teema, kuid ei hakanud uut tegema. Õnnestus 78$ 'per night saada märtsi kuus sellesse hotelli, (tavatuba) Kuid, kui tutvusin TripAdvisor'is kommentaaridega ja nägin paari pilti sellest tavatoast, siis see 5* hotelli küll ei meenuta, sest piltide järgi tundub juba igivana... Kas keegi võiks öelda (pigem ennustada :d) targematest, kas mul on lootust check-in'i tehes saada upgrade'itud delux tuppa (need peaksid olema uues/uutes hoones/hoonetes)? hhonors'is on ka vaid alles esimene tase.(Hilton keti kaart).

See Sul igati hea hind. Olin aasta tagasi naisega 4 ööd seal ja maksime 2 in. rõdu ja mere+basseinivaatega toa eest, kus ka hommikusöök sees (Hiltonis ju sageli toa hinnas automaatselt h/s pole) ligi 100 euri Hiltoni kodulehelt ja seegi oli vist 3=4 promo hind. Peale eelnevalt veedetud megailusat Krabi 5 tärni Sofiteli jättis see Hilton küll kulunuma mulje kuid usun, et oma väljareklaamitud 4,5-5 tärni asemel mingi 4 tärni veab välja küll. Kui selles Phuketi suurimas hotellis ikka vabu tube on, ju nad mingi raha eest upgrade teevad aga ei usu, et 1. taseme HHonorsile päris tasuta annavad. Kusjuures tutvusime hommikusöögil eestlastega, kel oli upgrade veidi moodsamasse tuppa kuid need toad olid taas vaatega metsa/mägede poole ehk sinna kus merest jälgegi polnud. Aga püsikliendile hea uudis see,et vist paar korda kuus teevad HHonorsi kaardiomanikele väljas muru peal vastuvõtu, tasuta söögi-joogi juures hotelli juhtkond, peakokk jt. suhtlevad paar tundi Hiltoni püsiklientidega, õnneks juhtusime jus sel ajal seal ööbima, oli väga maitsev ja joovastav;-.))

sander, palun, kuidas sul see "õnnestus"?

Me käisime Hiltonis 2008. aasta algul ja olime King Deluxe Plus toas Andaman Wing'is, see küll tollal kuskilt otsast kulunud polnud.

http://www1.hilton.com/en_US/hi/hotel/HKTHIHI-Hilton-Phuket-Arcadia-Resort-Spa/room-type-desc-popup.do?roomtypeId=K1FV

Mul ühtki halba sõna selle puhkekeskuse kohta pole, hommikusöök on seni üks parimaid ja rikkalikumaid, mida ma olen kuskil kohanud, etem kui mõnes märksa kallimas kohas.

Õnnestus tal see Priceline kaudu, ma pakun. Aga lisandub veel Priceline tasu ja taxes - nii et netohind peaks olema umbes 98$ per öö, mis on muidugi hea, aga ei sisalda ilmselt hommikusööki.

Jah, täpselt, pole midagi lisada Snoop'ile.

Teadmiseks ka teistele, et juurde ostes maksab hommikusöök 648 bahti. Otsisin uuesti ka selle pildi tripadvisor'ist, mis minus sugugi positiivseid emotsioone ei tekitanud: http://www.tripadvisor.in/LocationPhotos-g1215780-d305270-w7-Hilton_Phuket_Arcadia_Resort_Spa-Karon_Phuket.html#24880323

Sai ka samas hotellis oldud ja ei oska ühtegi paha sõna öelda. Kui huvi võin ka pildid välja otsida, neid sai hotellist tehtud küll.

Saatsin Sulle ka sõnumi, oleks väga huvitatud nendest piltidest ;).

Aitäh, et viitsisid üles panna need pildid :).