"Hispaania keel 24 tunniga"

Kas keegi on sellest raamatust õppinud, kas on võimalik?

Cabo Pino. 12km. Marbellast Malaga poole.

Olen aasta õppinud kursustel ja ega see raamat nüüd rohkem, kui lennukis ajaviiteks lugemiseks küll väärt ei ole. Või siis peamiste viisakuste kordamiseks. . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

Ma olen kasutanud selle raamatu ja veel mingi õpiku cd-sid autos hispaania keele põhivara kordamiseks. Mitte ei viitsi praegu autosse minna vaatama, et milline see mõistlikum variant oli.

Kui tõesti tahad hispaania keelt õppida, siis võta see ja veel paar alternatiivset raamatukest ja hakka pihta. 24 tunniga kindlasti keelt selgeks ei saa, kuid hea tahtmise juures võib mingisuguse jalgealuse endale kindlustada veidi pikema aja jooksul ja vastavas keelekeskkonnas on hiljem ikka pisut kergem. Mina olen seda ja kaht taolist õpikut juba paar kuud sirvinud ja ikka tunnen end lõbustatult, kui juhtun mõnest hispaaniakeelsest fraasist aru saama:)) kui väga keskendun, siis saan isegi inimestest pisut aru:))

Olen õppinud selle raamatu järgi, täitsa võimalik:) Aga soovitaks internetist veel ühte linki, kust on päris hea õppida: www.donquijote.org/lessons registreeri kasutajaks ja saadki tasuta õppida, päris asjalik!

Päikest!

Iseõppija peab selle raamatuga õppimiseks olema kohutavalt püsiv, alles peale lühikursuse läbimist hakkan sellest raamatust midagi mõikama, varem olid seletused ise arusaamiseks liialt lühikesed. Pigem taasalustajale kui iseõppijale, arvan mina. Aga kes soovib õppida õige hääldusega siis selleks on raamat väga hea, näiteks Berlitzi iseõppija raamatus vaheldusid harjutused Lõuna-Ameerika hääldusega.

Olen selle keelega aastaid tegelenud ja julgen väita, et see on kõike muud kui lihtne keel. Jah, see kõige elementaarsem võib esialgu isegi väga lihtne tunduda, aga mida sügavamale kaevuda seda keerukamaks läheb. Pöördkonnad, erinevad ajavormid( neid ikka jagub), siis veel selline tore asi nagu subjunktiiv jne.

Kasutaja tnczzz liitus Tripiga ainult selleks, et kahes postituses kiita X Vanalinna koolituskeskuse kiirkursuseid? Otsene reklaampostitus. Mis  muidugi ei tähenda, et nende kursuste kasutegur võrdub nulliga.