Hoiatus -Bali majutuse eest tasumine

Tasub teada, et Balil reeglina majutuse eest ette ei maksta. Meie seda ei teadnud ja broneerisime oma majutse (erinevad hotellid Bali erinevates piirkondades) pool aastat ette ja olime veel hämmingus, et ainult üks hotell vajas ettemaksu. Kohale saabudes selgus, et hotelli (Anom Beach Inn)kodulehe vahendaja ei ole raha hotellile üle kandnud ja olimegi oma rahast ilma. Kuna hotell ei soostunud meile ka mingit mõistlikku allahindlust tegema, siis suundusime teise hotelli. Õnneks ei osutunud kahjud kuigi suureks, sest pidime idas peatuma vaid 2 ööd, aga üldmulje sellest sõbralikust saarest rikkus pisut ära küll.

Palun siia siis ka see koduleht, et ka teised teaksid hoiduda. Tegin ise tõenäoliselt õige kodulehe lahti, kuid ei leidnud sealt mitte kohta, kustkaudu saaks raha maksta. On vaid bookingu saatmise leht.

Hedyl, kuidas sa saad rääkida ühe hotelli(kui see oli üldse nii) näite põhjal, et Balil, ette maksta ei saa? Olen siiani kõik oma hotellid ette maksnud ja siiani pole probleeme olnud, tahaks väga teada, mis kadu hotelli broneering tehti.

Koduleht, kus broneerigu tegime, oli baliexplorer.com. Meie protsessimise peale ilmselt on see leht tänaseks suletud,mis aga ei välista, et petisest agent võib kuskil mujal taas uuelt lehelt alustada. Seda, et reeglina ette ei maksta, saime teada ühest korralikust hotellist, kuhu pärast pettasaamist siirdusime. Kui tundsite end üldistuse pärast halvasti, siis vabandust aga pidasime vajalikuks inimesi hoiatada, et agente võimalusel mitte kasutada.

No mina näen siin õppetundi selle kohta, et suvalistelt saitidelt ei tasu bronne teha.

Marriott'i ja ühte suvalist online vahendajat ei ole siin vast võrdlema hakata. Õppetund käes ja tulevikus hoolikam. Üldiselt ei soovitaks jah pikalt ettemakseid teha, kui siis läbi väga usaldusväärsete vahendajate.