Hommikusöögi nimetus

Oma reisi kokkupanekul vaatan, et pakutakse eri hotellides erineva nimetusega hommikusööke; Hot buffe; american breakfest ja continentalne breakfest. Mis on neil vahet---või lihtsalt tavalise hommikusöögi nende poolne tõlgendus?

Aasias tähendab see seda, et hommikusöök on lääne tradtsioonidele vastav: muna, peekon, viiner, jms st. ei saa kohalike söögitraditsioonide järgi valmistatud sööki.

Hot buffet - nagu eelnevalt mainitud... muna, peekon jms Continental breakfast - tavaliselt mingi kukkel, moos, v6i ja tee-kohvi. Kui eriti hasti laheb, saab m6ne kr6buski (corn flakes vms) ka American breakfastiga pole kunagi kokku puutunud, kuid stereotyypide jargi pakuks, et v6ib-olla pannkoogid? Ehk oskab keegi seda punkti taiendada

American breakfast Definition Generally includes most or all of the following: two eggs (fried or poached), sliced bacon or sausages, sliced bread or toast with jam/jelly/butter, pan cakes with syrup, cornflakes or other cereal, coffee/tea, orange/grapefruit juice.

continental breakfast Definition Generally includes most or all of the following: Sliced bread with butter/jam/honey, cheese, meat, croissants and danish, pastries, rolls, fruit juice and coffee/tea/chocolate/hot milk. It is served commonly in the continental Europe, North America, and elsewhere, as opposed to the English breakfast served commonly in the UK.

Algallikas: http://www.businessdictionary.com/

Hot buffet on vast kõige külluslikum. Rootsi laua stiilis ja soe toit saadaval. Salatid, omlett, vorstikesed, koogid/ saiakesed jnejnejne. Riia Reval Hotel Latvia hommikusöök peaks vist see olema.

Continental peaks olema kõige nirum - röstsai mõne viilu singi/juustuga ja moosiga. Pluss tee-kohvi.

British hommikusöök - lisa continentalile munapuder ja peekon, mõningal juhul väikesed vorstikesed.

American - kui USA järgi võtta, siis üüratu kogus peekonile ja munapudrule lisaks vahvleid või pakse pannkooke ja mingi siirup millega nad üle valada. Üsna maitsev aga väga ebatervislik :)

Need vahvlid on vist ainult Ameerikas. Mujal maailmas american buffet piirdub munade, peekoni (tavaliselt keedusingi viilakas) ja röstsaiaviilakaga.

...võib vastupidiselt Naabrimehe kommentaarile olla väga rikkalik ka kohaliku köögi poolest+külluslik kohalik puuviljavalik. Kõik sõltub hotellist, kus peatud.

Olen kohanud ka prantsuspärane - näiteks Marokos. Mida see võiks tähendada, sisaldada?

Frantsmannide hommikusöök sisaldab tavaliselt sarvesaia ja kohvi.