Horvaatia autorent

Tere!Kas keegi on sel suvel (2018) lennanud Rijekasse ja rentinud auto? Millised on olnud kogemused? Ootaks nii positiivseid kui ka negatiivseid kommentaare. Kas alati on olnud vaja krediitkaarti või on piisanud ka MasterCard'ist?Tänud

Sai oldud juuni alguses Rijekas 3 päeva ning võtsin maandudes otse letist Air Rent a Cari rendiauto. Auto oli korralik ning hind 3 päevaks kõikide kindlustustega ja lisajuhiga 120€. Piisas tavalisest pangakaardist.

1
0

Hei! Lendame 31.juuli. Renditud on 7ks päevaks Sixtist, koos kõikvõimsa lisakindlustusega. Krediitkaardi limiit on deposiidi valmis.  Kui siis hilja ei ole võin kirjutada kuidas auto saamine läks.

0
0

Tulime täna Rijekast. Algul plaanisime rentida Sixt'ist, aga nad tahtsid tagatiseks min.1000€. Sixti vastas (lennujaamas) oli Carpediem rendifirma, mis ei tahtnud tagatist, aga maksta tuli laenutuse eest sularahas (hind sama, mis Sixt'is).  Hinnaks esmaspäevast esmaspäevani 800€ (omavastutus 0€). Auto oli vähese läbisõiduga Renault.

0
0

kadrik anna muidugi teada, kuidas läks!

0
0

Nii, tegevust on palju ja nii ununes vastata.Deposiit 1200€, nad oleksid võtnud vähem kui oleksime võtnud nende kindluslustuse (täislaks oli vist 32€ päev), aga omame juba vehicle rent poolt pakutud täiskindlustust. (Mis tähendab, et kui midagi peaks olema, siis sixt hoiab meie raha niikaua kinni kuniks meie kindlustus on rahad neile maksnud).Autoks on selle aasta peugeot 308 ja oleme väga rahul. Kogumaksumus teisipäevast-teisipäevani 250€.  Ja nad nõuavad krediitkaarti niiet soovitan lihtsalt pangas limiit suurendada vastavalt.  Küsi julgelt, kui midagi lisamata jäi! :) Ööbime Pulas ja Baškal. 

0
0

TereMeil on reis okt algul Dubrovnikusse ja plaan samuti auto rentida.Kas ma saan õigesti aru, et kui võtta rendifirmast koos kindlustusega (nädal 250 e) auto, et siis tagatist pole vaja?Ma pole küll väga huvitatud oma raha sinna alla seisma panna :)Veel mõtlen, et kas äkki oleks mõistlik juba praegu auto ära broneerida või ikka siis koha pealt võtta?Tänan :)

0
0

Deposiiti on ikka vaja, aga nagu kadrik kirjutas, võttes kindlustuse rendifirmast võidakse deposiiti vähendada.Ise võtsime auto Dubrovnikus Ivica käest ja nädal oli ka mingi ca 220€ (täislaks, ilma mingite deposiitideta).

0
0

Tänan :)Aga küsin siis, et kes-mis on Ivica ja kuidas leian kontakti kui olen samuti huvitatud?Tegelikult oleks ideaalne auto saada kohe lennujaamast alates, sest ööbime Cavtati lähedal..Krediitkaardiga on sellepärast probleem... et mul lihtsalt pole seda :D

0
0

Enamik tahavad ikka depositi, ise võtsime SunnyCars kaudu depositivaba paketi, tuli hinnale mingi 25 euri vms juurde(kokku oli vist ca 110 euri mai kuus).

0
0

Tänan :)

0
0

Rijekast pole aga näiteks Splitis on 2 nädalat 180€. Oleme võtnud Sixtist maasturi.

0
0

Tulime täna öösel Dubrovnikust. Auto, Opel Corsa, nädalaks lennujaamast 240 eur (või 260, ei mäleta enam). Meil oli samuti kaardiga probleem, debit, ja et kõik sujuks, pidime juurde võtma täiskindlustuse u 75 eur.Auto Greenmotionist.

0
0

TereOlen alustamas järgmise aasta suvereisi planeerimist ning hetkel sai välja valitud Horvaatia (reis toimuks augustis 2019, 2 täiskasvanut ja 2 last). Reis sihtkohta (Split) toimuks Nordica otselennuga Tallinnast (kohal oleks 16 päeva).Plaanis oleks rentida kohapeal terveks perioodiks auto. Esmane uuring annab rendihindadeks alates 650 ja rohkem (vaataks veidi suuremat autot kui Yaris või VW Up vms kuna on kartus, et neljakesi ei mahu ära). Kas see hinnaklass on muidu tavapärane või võiks mõne aja pärast loota parematele hindadele (aastavahetuse kampaaniad vms)? Kas keegi oskab kaasa rääkida nii varajasele rentimisele (kas tasuks veel mõned kuud oodata ja jälgida hinnainfot)?

0
0

Võtsin ise www.rentalcars.com kaudu ja Sixt'i auto. Broneeritud sai Ford Focus ja hinnaks koos kindlustusega 226eur (25.08-3.09.2018). Lennujaamas saime hoopis 2018a Renault Captur'i, midagi juurde maksma ei pidanud. Kuna ei võtnud Sixt'i enda kindlustust, tuli maksta tagatiseks 1400eur, mille tagasiarveldus tehti kohe tagastades ära ning raha laekus tagasi alla nädala. Auto broneerisin 31.07.2018.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased