Hotell Sharm El Sheikh`is

Vajan natukene nõu.. ehk on keegi viibinud ühes neist hotellidest ja oskab kiita/laita?Plaan külastada ühte neist jaanuaris, kuid väga raske otsustada millist.. Oleks igati abiks kui oma kogemusi jagaksite või üht neist soovitada oskaksite.. just nimelt enda või tuttava kogemusest lähtuvalt..  (Perereis koos lapsega)Aitäh!Hotellid:1. Stella Di Mare Beach Hotel and Spahttps://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297555-d1718075-Reviews-Stella_Di_Mare_Beach_Hotel_Spa-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html2. Sultan Gardens Resorthttps://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297555-d299108-Reviews-Sultan_Gardens_Resort-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html3. Royal Albatros Modernahttps://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g303855-d507837-Reviews-Royal_Albatros_Moderna-Nabq_Bay_Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html4. Rixos Sharm El Sheikhhttps://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g303855-d1552134-Reviews-Rixos_Sharm_El_Sheikh-Nabq_Bay_Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html

Dets 2018 viibisime nr 4 ehk Royal Albatros Modernas. Tagasi ei läheks, aga väga hull ka polnud. Esimene merevaade oli läbi tünnide, teise saime natuke parema. Üldiselt ei maksa nende arusaamist merevaatest võrrelda Euroopa omadega. Natuke sõltub ajast, millal lähete. Soojendusega basseinid olid lastele super. Ja ka meri oli snorgeldamiseks soe. Samas oli üsna tuuline, see vist Nabq Bay probleem üldiselt. Naama Bay pidi tuulevaiksem olema. Ühel neljast pereliikmest õnnestus ka kõhutõbi läbi põdeda, hotelli arstid tegid kiirelt terveks. Hotelli väravast vasakule mõnisada meetrit oli fiks. hindadega pood ja apteek. Kõige parem elamus oli eestlastega (Sinaistar) snorgeldamine ja sukeldumine. Snorgeldamine oli üllatavalt lihtne. Ja milline vaade vee all... Imeline! 

Siiralt soovitan valida hotelli kriteeriumiga kus ei puhu  tuult . Lennujaama [mbruses jaanuaris oli selline tuul et anna olla :) 2 n'dalat . Ja all pool naama ja veel alla oli norm 

Tänud Nutella, selle hotelli siis välistan.dim123: kas mis mõttes alla, kui kaardi pealt vaadata siis nö lõunasse Hurghada suunas?  Eks see tuule teema on seal ilmselt nagunii.. pigem äkki valida hotelli, kus on bassein näiteks ala "hotellikompleksi keskel kõrgemate hoonete vahel" ja loota, et seal on vähem tuult..  Neist hotellidest "all" pool asub Stella Di Mare.. ehk seal siis võib natuke vähem tuulisem olla?

Stella Di Mare on tuulevaikses piirkonnas, Rixos mitte, asub Nabq Bay's.Stella Di Mare on ka snorkeldamiseks parem. Rixos võib muidugi olla majas sees parema teenindustasemega, luksuslikum, keti standardid ikkagi.

Oleme olnud 4 x Xperience Kiroseiz Parklandis - väga meeldis 

Olime Stella Di Mares jaanuaris 2012. Regulaarselt lõunast alates tuulisem. Meie Novatoursi inimesed majutati peamaja kõrval olevatesse majadesse( teisel korrusel vaade merele oli meeldiv,esimesel vist ei eriti merd näha). Oli puhas, üldiselt territoorium meeldis, lastele eriti ei mäleta et oleks olnud, nädalaks piisas. Mere ääres kividel oli loodud liivaalad(riisuti ja puhastati prille), vees käisime pontoonilt. Toitlustus oli HB. Naama Bay oli jalutamiseks veidi kaugel, kiiremalt sai kui karmi pilguga Tropiteli väravast sisse ja läbi territooriumi, hotelli oma transport liikus ka. Peamajas üleval oli õhtuti veidi meelelahutust. Vana Sharmi ja tagasi päeval suurema teeni ja sealt  väikebussidega või taksoga. Vana Sharmi alumises servas peaks tuulevaiksem olema.

Kui vana lapsega minek? Ma ei valiks iial pakkumise kõige kallimaid hotelle. võtke midagi keskp'rast, siis on alati võimalus järgmine kord paremasse hotelli sattuda.  Kui laps on mürsiku eas, siis võiks veepark hotellis olla. Päevitamiseks tuulevaiksemas rannas ja õhtuseks ringi kondamiseks peaks asuma tsivilisatsioonis, ehk keskuses.

Laps saab jaanuaris 4a. Hotellist välja ei plaani minna. Just lapse pärast ongi sihtkoht selline.. ja hotelli tahakski just võimalikult head,kunas sealt välja ei liigu..  endale pakub huvi snorgeldamine ja võimalikult hea toit.  Tuulevaikne hotell on kindlasti väga tähtis..

Tuule kohta Naama bayst ülesse lennujaama poole ja edasi olid 3 nädalalt korralikud tuuled  pidevalt punane lipp üleval ja suht tuuline isegi territooriumil. Alla poole Naama ja Old sharmi ümbruses oli kordades vaiksem . Valige hotell mille rand ei ole nii avatud tuulele . Lisaks soovitan siirelt lapse pärast uurida soojad baseinid sest basseini vesi on korralikult jahe - tihti hotelli lehel on küll kirjas et olemas kuid reaalsus võib olla teine :) Ja lugege kus on paremad anitaatorid siis on endal ja lapsel huvitavam :) 

Olime Stella Di Mares 2018 aasta novembris, kaasas oli 6 aastane laps, kellele meeldis väga. Meile endale ka meeldis, basseini vesi oli väga soe. Teenindus oli super. Sel aastal läheme uuesti.

to marikine November ja Jaanuar on väga erinevad , mina mitmekordselt olen olnud jaanuaris alatest 15  ja veebruaris kuni 15 ja kordagi polnud baseini vesi soe :) Sest öösel on jahe ja basseinid jahtuvad . Samuti ilma sooenduseta baseinid olid tühjad .