Hotelli soovitusi Roomas

Plaanime elukaaslasega märtsis ühe pika nädalavahetuse Roomas veeta. Oskab keegi ehk soovitada mõnde armsat hotelli, mis ei oleks just üüratult kallis ning asuks suhteliselt kesklinnas või selle vahetus läheduses?

Atlante Garden pidi täiesti ok olema.

Atlante Garden tundub tõesti väga hea variant olema. Broneerides otse nende kodulehelt www.atlantegardenhotel.com saab ettemaksuga hea hinna ka.

Mis on üüratult kallis?

Minu lemmikhotell armsuse skaalal on Hotel Sole al Pantheon (http://www.hotelsolealpantheon.com/), otse piazza Rotondal (ja booking.com pakub soodsamaid hindu kui hotelli kodulehte). Eelmise aasta märtsiks oli ka päris korralik sooduspakkumine, see on hinna mõttes hea aeg küll Rooma sõita :)

Teine sealsamas kandis on üks B&B http://www.pantheonview.it/, mida mulle sõbrad kiitnud on.

Kas te korteri varianti ei ole mõelnud? Näiteks pakub Itaalias elav eestlane Ulve Kärpuk oma korterit väga soodsa hinnaga. Südalinnast kas mõnusa jalutuskäigu või 4-5 bussipeatuse kaugusel. Tal on ka koduleht, aga ma ei pane seda siia, kuna see on reklaam. Kui google otsingusse ta nime paned, leiad ilusti :) Mõnusat puhkust!!

Käisime kaks aastat tagasi Roomas ja rentisime apartmenti 7 päevaks. Kokku läks 7000 kr. Oli umbes 300 m Spanish Stepsist ning mõnus ja hubane, igale poole saime jalutada. Meie apartmenti nimi oli Paula Ortizi majutus aga ma ei suuda seda enam leida. Kuid parimaid pakkumisi leidsin: http://www.bbplanet.com/hotels/rome/

Meie lend Rooma toimub 16. märtsil. Otsisin hotelli mitu kuud, bronnisin sellise hotelli: ( 5 ööd double room u 450 euri). See hotell oli ka inglise saidil, kus oli välja toodud luxury hotellid.

Mismoodi Sul selline hind õnnestus saada? Praegu pilt hoopis teine....

Kui sa Veneto hotelli kohta küsid, siis isegi praegu vaatasin ja oli ikka sama hind. Hetkel öö/98-113 euri. Kodulehelt vaatasin.

Martsis saab vaga heade tingimustega ja asukohaga B&B ka 65-70 euro/oo kahele koos hommikusoogiga.

Meie ööbisime hotell "Ariston" Via Filippo Turati, 16, Esquilino Väga odav tookord polnud, aga valiku kasuks osutus rongijaama lähedus. Kuna läksime hommikuse Estonian Airiga koju, siis ei tahnud hakata seiklema hommikul mööda Roomat.Algul pelgasime, et kas rongijaama müra kuidagi hakkab segama, aga seda polnud vaja karta. Pigem ehmatas hotelli väline ilme. Piltidega ei anna võrrelda. Nagu suurlinnades ikka, fassaad on tahmane. Hotellil endal polnud viga midagi.