Hurghada hotell

Hei reisisellid,soovitage Hurghadasse head hotelli,lähen novembri lõpus,kus oleks ikka hinna ja kvaliteedi suhe paigas.Hind mitte üle 500 euro.Sharmis olen paar korda käinud,vaataks nüüd Hurghada ka üle.Tänud

500 euro - päev , nädal, kuu, või aasta?

Kui eelmise postitaja sarkastiline kommentaar õigekirja ja nime kohta eemaldati, võinuks ka teema sinna samasse tõsta, iga inimesega tuleb rääkida selles keeles, millest ta aru saab.

Sea Star Beau Rivage oli Egiptuse kohta täitsa hea. Kindlasti EI soovita King Tut Aqua Parki!

Titanic Palace! Maitsvad söögid, sõbralik teenindus. Ristkasutus kõrvalhotelliga Titanic Beach. Suur veepark. Toad puhtad ja mugavad. Soovitan väga!

Soovitaksin ka Desert Rose.

Kas kellelgi on kogemusi Ali Baba Palace hotelliga?


Mina soovitan Hurgadas Sinbad hotelli. Miks? Teenindus kvaliteetne, personal väga sõbralik, hotell väga puhas ja mis kõige tähtsam toidud väga head. Mis Egiptuses kipub olema mitte maitsev toit või ebameeldiv lõhn söögi osa poolel siis tõesti seal toidud ideaalsed ja lõhn kutsus meid küll koguaeg sööma. Välja sööma ei jõudnudki ja kui jõudsime siis väljas söömas olles pidime väga pettuma toidus.

Oleme toidu osas väga valivad ehk siis sellest jutust võite järeldused ise teha :) 

Titanic Beach sai oldud nii aasta tagasi. Hotell tõesti suur ja täitsa ok  aga väravast välja minnes pole lähikonnas midagi teha kui see peaks oluline olema.  Seekord koos perega umbes samal ajal Sea Gull Beach and Resort . vaatab mis see kujutab endast :)


 

Ehk minu arvamus juba ajast-arust, kuid Sea Gullis proovi ennast vanasse osasse saada, seal eurooplased, uues osas eriti lärmakad venelased. Sealt oli ülihea vanalinna minna, ei tea kuidas praegu turvalisusega on.