Hurghada hotellid vol.4.

Tere kõigile!

17.11.12 minek Hurghada-sse ning peatumiskohaks Sindbad Club Beach Resort(UAI). On keegi sellel hooajal Hurghadas juba käinud? Oskab keegi selle konkreetse hotelli/seal pakutavate teenuste kohta miskit ütelda?

1 loll jõuab rohkem küsida kui 100 tarka vastata:)

Päikest

Vilkus . . . Trip.ee lisab sellele postitusele vana ja suletud Hurghada hotellide teema: http://trip.ee/content/hostel-cindrerella-hurghada.html

1
23

Utopia (El Quseir) 4* hotell Hurgadas

Kes on käinud-millised muljed ?

0
0

Golden 5 Diamont, kas keegi on käinud palun plusse ja miinuseid?

0
0

Keegi siinsest seltskonnast on käinud ehk Sunrise Mamlouk-s , uue nimega Sentido Mamlouk Palace Resort ( http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d739159-Reviews-Sunrise_Mamlouk_Palace_Resort-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html ) ?

0
0

Olen olnud Mamlouk-i kõrval sama keti hotellis: Sunrise Select Garden Beach Resort and Spa. Viibisime seal 24–31.märts 2012 Rand on neil ühine ja ilus ning korras. Rannatoole jagub kõigile. Mõnedel päevadel oli veidi tuuline aga tuul soe. Üle aia vaadates tundus ka Mamlouk igati kena olevat. Lähedal kaks fikseeritud hindadega Cleopatra poodi ja uus euroopalik Zenzo Mall kaubakeskus.

0
0

Tänud!

Kuulnud, et seal järjestikku kolm Sunrise hotelli ning neil kõigil ühine terrtoorium? Asuvad keskusest kaugel?

0
0

Nii paistab.

Sunrise hotellid asuvad linnast väljas El Korra-s (uuemate hotellide rajoon). Linnasüda on El Sakkala. ~14 km. Egiptuse stiilis ühistransport toimib väga hästi.

0
0

Tere! Minu küsimus on Festival Riviera kohta: kas see on mere poolt kasvõi kuigivõrd suletud, st kas miski kaitseb tuule eest? Väga halb kogemus on Titanicuga, kohutavalt külm oli vaatamata kõrgele temperatuurile. Nüüd siis minek Festival Rivierasse, aga piltidelt ei saa eriti sotti, kuidas see paiknevus seal on.

0
0

Aqua Fun Club 3*, Hurghada??? Minek sinna veebruari alguses. Ka keegi seal käinud lähiminevikus ja millised on muljed? Kommentaarid vastakad.

0
0

Hotell on väikese rannaga. Seda küll ei te, kas remont on lõppenud. Aasta tagasi renoveeriti peahoonest tulles paremat tiiba, ehk on nüüdseks vasaku tiiva kallale jõutud. Asukoht superhea, kesklinnas. Kleopatra ostukeskus üle tee, itaalia kohvik tolle kõrval (käisime seal iga päev kohvi joomas). Korralik wifi oli seal ja Burgerkingsis ka, ja kohv. Hotellis oli toit normaalne.

0
0

Kas hotellis Aladdin Beach Resort on keegi käinud? Või seal kõrval Alibabas või Jasmine's? Need vist ristkasutuses ja ühise rannaga? Kui on kellelgi kogemusi, palun jagage

0
0

Hurghadas Golden Five Paradise 5* hotell

Kas kellegil on kogemusi selle hotelliga? Ei leia kusagilt selle hotelli kohta kommentaare. Ja ehk oskab öelda keegi kuidas seal ilmaga on umbes 2 nädala pärast? Tänud!

0
0

Mailis14: ..juhul, kui valdad vene keelt, siis ehk on abiks:) http://www.tophotels.ru/main/hotel/al265#votes

0
0

Meie olime perega jõulude aeg Golden Diamont ehk seal 4 hotelli koos ühel territooriumil(lisaks veel Club ja Almaz). Võid süüa , mis hotelli buffees tahad ja Paradises oli kõige suurem valik. Väga mõnus oli, rannas rahulik- ei olnud mingit pähemäärimist ega tüütamist. Eelmine aasta olin Hurgada kesklinnas ja siis lubasin, et oma jalga Egiptusse ei too. Peale Five läheks isegi tagasi sinna. Rand ilus,hotelli ligidal- tänavapeal ka suht hea/rahulik. Sellist pidulikku jõulusööki, mis Five-s oli korraldatud- minu silmad pole enne näinud ja vist ka ei näe- SUPPER Väikseid rannabaare kus kohapeal tehti ahjus pitsasid, lai valik saiakesi, hamburge, hot-doge, friikartuleid neid ikka oli ja vaevalt meiegi kõik üles leidsime. Soovitan Diamondi buffee 2. korruse restorani minna. Seal iga õhtu elav muusika ja paljud ei teagi seda kohta. Seal üks vanem/kogukam kelner, kellele 1$ anda siis ta juba järgmine kord toob teile joogid lauda ja kui klaasid tühjad , täidab uuesti. Ja nelja hotelli peale leiad kindlasti õhtuks mingit etendust, mida vaadata. Ainuke miinus, et soojendusega basseini ei olnud.

0
0

Kumba hotelli eelistada Hurgadas?

Sunny Days El Palacio Hotel 5 *AI

Festival Le Jardin (Ex-Sunrise Le Jardin) 5 *AI

Tere, pean otsustama kumba hotelli minna ja kuna ei ole eelnevalt reisinud, siis ei oska valikut teha. Netist leitud materjalid on äärmusest äärmuseni. Reisijateks on 4 alla 30.a. inimest.

Kumb hotell valida ja miks? Aitäh kes jagavad infot ja arvamusi. :)

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased