Huvitav riik kuhu reisida Euroopas?

Tere, soov siis minna kuskil märtsikuus Euroopas nädalaks ajaks puhkama. Soov oleks siis kuskil soojemas riigis natuke teistsugust elu nautida. Ise mõtlesime et ehk midagi sellist kus oleks just vastupidiselt Hollandile ja Inglismaale (kus juba käidud sai) viletsam elu kui Eestis ja siis inimesed ka ehk natuke teise suhtumisega, tahaks näha midagi uut ja huvitavat :)

Kirjutage kes on käinud ja mida soovitate. Kindlasti peaks olema lennureis ja mingisse soojema kliimaga riiki :)

No märtsikuus ikka väga sooja veel Euroopas ei saa, aga Eestist vaesemaid riike Euroopas leiab Balkanilt - Rumeenia, Albaania, Montenegro näiteks.

Sel ajal tõesti Euroopas külm. Kui sooja kohta, kas siis nn. ülemere Euroopa Liidu territoorium ka sobib? nt. Reunion. http://en.wikipedia.org/wiki/File:EU_OCT_and_OMR_map_en.png

Ma veidi mõtlesin ja ei suutnud ühtegi igavat Euroopa riiki meelde tuletada. Küsimus on, kas nädalaks sinna minnes suudad sa selle huvitava poole üles leida..

Aga muidu jah - Balkan, Portugal.. Kindlasti on suhtumine teine kui Hollandis. Saksamaa värske vastand oleks Kreeka. Krimm, kui vene keelt räägid. Moldaavia. Vahemere saared - Ibiza jne - ma küll nende odavusega pole kursis.

Azerbaidzaan jääb ka tegelikult Euroopa alla.

Kõige lihtsam on vist Hispaaniasse minna. Kas seal nüüd elu Eestist viletsam on, aga nende panku me ju aitame?!? Lennukiga Barcelonasse ja siis oma valitud transpordiga alla lõunasse, kus tunduvalt soojem.

Soovitan Maltat, seal hakkab ka ilma juba looma selleks ajaks ja sellel ajal pole seal ka kallis.Teine varjant on Küpros, kuid seal on veits kallim.

Algarve (Portugal); ka Hispaania lõunarannik. Või siis Albaania, kui viletsama peale rõhuda.

Nii, selge, aitäh seniste vastuste eest! Kas ehk keegi oskab veel midagi välja pakkuda ;)?

Kreeka :) Kohalikel on juba suht vilets elu ja märtsis on seal soe kah.

Portugal, sõbralikud inimesed, ilus loodus ja mõistlikud hinnad.