trip-krainetrip-ukraine-dark
Interneti äri.

Mul on plaan avada interneti äri Usa-s, mis äri nimelt, see jääb hetkel saladuseks aga avalikustan selle kui see saab teoks tehtud, olen rääkinud 2 Usa-st pärit isikuga ja Ühe eestlasega kes elab šhotimaal. Kas keegi teab mida selleks vaja on, et Usa-s selline äri püsti panna? See on seotud lemmikloomadega. Kui Usa-s tööd pole, siis tuleb seda ise luua.

mismoodi sa kavatsed äri ajada, kui isegi sellise info leidmine käib üle jõu? Äri, see on ju imelihtne ja USA turg on maailmas ju kõige väiksema konkurentsiga ka:P

Asi interneti poes, lemmikloomadele - muretsen lemmikloomad alates koduloomadest kuni eksootiliste loomadeni välja. See on nagu taaskasutuskeskus, tuuakse sisse tasuta ja müün odavalt maha, loomi ja looma tarbeid, üle interneti. See teeb ostjatele asja mugavaks, loon selleks kodulehe ja hakkan reklaame üles panema. Mis mul on vaja selleks saatkonnast muretseda, sest asi peab ikka ametlik olema või mis?

Cruel, miks siis üldse tehakse varjupaikasid? Kuidas sa elusaid loomi hakkad maha parseldama? Kui kunagi lapsed saama peaksid, siis müüd nemad ka netis maha?

Cruel, mis on sinu internetipoe eelis ja mis on sinu eelis nt varjupaikade ees?

Mis on mu eelis varjupaikade ees? Kuna varjupaigad on sellistes kohtades et kõik inimesed ei tea nende asukohti. Miks varjupaigad hoiavad loomi? mingit kasu nad seal ju ei saa? Varjupaik kulbitseb loomadest, loomad tunneksid ennast paremini kuskil vabas õhus kui puurides või mis? Kas loomadele meeldib kui neid kastreeritakse ja tapetakse? Kas teile kellegile meeldiks kui teid tapetakse seaduslikult või kastreeritakse? Internetipoe eelis? Inimesed saavad muretseda loomi endale läbi interneti, ei pea muretsema kuskilt kalli hinna eest mingit tõu koera vms... millest nad hiljem ära tüdinevad. Ma mõtlesin luua sellise farmi moodi koha, mitte päris farmi aga et oleks maad ja oleks selline mõnus koht, linnast väljas nt. Tennesse või Texas, kuna ma olen loomaarmastaja siis see mul üle jõu ei käiks. Mul on olemas juba 1 laps ja plaanin kindlasti veel saada, kasvõi lapsendada, mul pole sellestki midagi, lastel ei ole varjupaika, kus neid hoitakse puurides või mis? Ma ei ole laste müüja.

Palun tee see asi kõigepealt proovi mõttes Eestis ära, väiksemad mahud ja saad katsetada (ainult kas on mõtet elusolenditega katsetusi teha?). Olen selles lemmikloomamaailmas IGAPÄEVASELT sees ja sinu idee ajab mind nutma. Loodan südamest, et sellest asjast asja ei saa, sest ma hoolin loomadest selleks liiga palju.

oijah, naiivsus ja lollus ei ole maailmast kuhugi kadunud. Mida sa üldse tead loomade varjupaikadest, loomade päästmisest ja suurest tööst mida vabatahtlikud sel alal teevad? Miks peaks keegi sinusuguselt netist looma tellima, kui varjupaigad on neid täis ja nett ka lisaks. Farme jagatakse USAs muidugi tasuta ja loomad elavad ka õhust ja armastusest. Aga jah, lase aga edasi.

Kui sa neid eraldi puurides ei hoia, kus sa paned nad siis? Kuidas sa tõkestad nende omavahelise sigimise ja muu säärse? Sa ikka selle peale tuled, et varjupaigad on täis selliseid loomi, kes on mugavalt võetud ja vaadatud, et ikka ei taha ja minema saadetud see vaene loom ning seetõttu neid tapetaksegi ja kastreeritakse? Kui näiteks kennelid teevad (muidugi oleneb, need kellega mina olen kokku puutunud seda teevad) mingit taustauuringut inimese kohta siis kuidas sa selle lahendad? Anna andeks Cruel aga minu arvamus sinu ideest on see, et ilmselgelt ei tea sa varjupaikadest ja looma pidamisest suurt midagi. Varjupaikadel on oma koduleheküljed, kus on olemas väga täpsed andmed hoiul olevatest loomadest, võta telefon kätte, helista ja mine järgi. Ja seda sealjuures enamus juhtudel tasuta või väga väikese tasu eest. Ma soovitaks sul samuti alustada Eestis kasvõi sellega, et mine ole ühes varjupaigas 2 kuud vabatahtlik. Ja mis vabas õhus? Mis sa arvad, et loomakaitsjad ja muud asutused, kes sinu tööd hakkavad kontrollima arvavavad, et see on suurepärane idee, et laseme 20 kassi, kes on kastreerimata ühte kohta lahti? See on ju täiesti mõeldamatu. Sellest vist inimesed tihti aru ei saagi, et loomaarmastusest ainult ei piisa.

Kus sa praegu oled?

Kust sa maad saad?

Kui see nüüd saladus pole Cruel, siis tahaks teada ka sinu lemmiklooma-armastaja staatuse kohta. Mitut koera või kassi (misiganes kodulooma) sa oma lühikese või siis pika eluaja jooksul üldse pidanud oled? Oled sa külastanud mõnda loomade varjupaika või siis kasvatanud nö kodutut looma? Kui ei, siis ma võin sinuga sellel teemal kohe pikemalt rääkida :)

Seda ma ka enam päris täpselt ei mõista, mismoodi saab valida endale lemmiklooma läbi interneti? Hindad ainult välimust? Sai tehtud mõned kuud tagasi valik läbi neti ja olime kindlad, et toome koju tagantreast vasaku koera: http://www.loomadehoiupaik.ee/est/hoiupaik/koju-l%C3%A4inud-loomad/koerad/animal-1997 Varjupaika jõudes sai mulle selgeks, et meie iseloomud miskipärast ei sobi :)

Eelmise kutsa naaberkambrist hiilis mind miskipärast see sell (keskmine pilt): http://www.loomadehoiupaik.ee/est/hoiupaik/koju-l%C3%A4inud-loomad/koerad/animal-1897 ja temaga me koos koju tulimegi :) Ta on muidu väga hea koer, aga nüüd tuleb välja, et ma oleksin pidanud varjupaika kaasa võtma ka ühe naabrimehe (kolmest), sest temaga ta ei taha kohe kuidagi leppida :)

Omast kogemusest võin öelda, et isegi kui ka kohale jõudes klapib võib pärast esineda erinevaid probleeme. Näide. Minu oli kodus üks taks ja otsustasin ühe juurde võtta. Leidsin Lasnamäelt ühe selli, kes oli äraandmisele määratud, kuna perre oli sündinud laps kellel oli kõva allergia. Kuid, mis välja tuli oli see, et kui viisin uue koera koju tekkis väga palju probleeme ja see on pikem jutt. Ma ei tea küll palju Curel nt. koerte kasvatamisest teab, aga meil tekkisid probleemid karjastaatusega, mis tekivad tahes tahtmata kui liitub keegi uus. Kuidas sa kavatsed sellega tegeleda? Ja asi oligi nii ja siiamaani on, kui uus koer üksi on ei oska paremat koera tahta aga teistega koos pead ikka aegaajalt käima korrale kutsuma. Aga nüüd juba juhtub seda arva. Kuna mina sain enda esimese koera 8a, siis nüüdseks olen olnud koerapidaja pea 15 aastat ja no ei suuda seda sinu ideed kuidagi lahti hammustada.

Sa meil siin suur kolija ja mineja, mine parem Soome ja tee seal loomadele hotell. Ühel mu tuttaval oli ja elas ilusti ära.

Kle kissable sa oled vist kade mulle tundub, et sina ei suuda sellise asjaga hakkama saada. Nagu ikka ISSANDA LOOMAAED ON SUUR seal ei ole ainult koerad ja kassid, vaid ka papagoid,maod,ämblikud,tiigrid,lõvid ehk ka elevandid.

Elevantide internetipood tundub ka mulle äriideena selgelt suure perspektiiviga. Tahaks isegi öelda, et see pole mitte internet 2.0, vaid võibolla juba internet 12.0. Aga äkki jagaksid edaspidi oma tarkust kuskil paslikumas foorumis? Sest muidu on selge oht, et me kõik läheme kadedusest lõhki.

Loomade delivery on ilmselt elektrooniline plaanitud. Uss traati ja naks Alaskal kohal.

Loomulikult olen kade. Ega see faktor, et ma ühe loomade varjupaiga olen aidanud asutada ja seal ka vabatahtlikult tööd teen ja näen kuidas suured loomaarmastajad oma loomi hülgavad ja keegi neid isegi tasuta ei taha võtta ei mängi siin mingit rolli. Anna andeks, hõiskasid siin, et hirmus hea äriidee ja nii ja naa, aga ise netist infot üles ei leidnud ja mõtlesin, et uurin mis idee on siis ka ja kuidas kavatsed teostada. Anna andeks, enam nii ei tee! Ja muidugi, oleks tore endale postiga lõvi tellida. Milline suurepärane idee.

:D (ande andeks, et mul midagi muud tarka öelda ei ole, kuid see on antud hetkel kõik, milleks ma võimeline olen)

Minu meelest väga hea idee. Kui ma mõtlen sellele, kuidas erinevad postifirmad mulle raamatuid kätte toimetavad, siis meeldib mulle eriti mõte sellest, kuidas linna peal seikleb postitöötaja, kaenlas kast kahe varaaniga. Kui loom mingil põhjusel siiski ei sobi (vale värv vms), kas selle võib siis postiga tagasi saata?

Tagasisaatmisõigus on ju lausa seaduses kirjas. 14 päeva jooksul võib e-poest tellitud rikkumata kaupa tagastada. Millise masinaga elevanti (by post) transporditakse?

Aasia inimesed on sajandeid transportinud elevante jalutades :) Ma ei saa ainult aru, miks peaks keegi oma elevandiga tasuta taaskasutuskeskusse jalutama. Texases vist eriti elevante pole ka...