Iraani viisa taotlemine

Tere, kas keegi oskab öelda kui oluline on Iraani viisa taotlemisel hotelli broneeringute olemasolu?

1
2

Helsingis pole seda seni keegi küsinud. Pane ankeeti mõni suvaline hotell Teheranis või kuskil mujal ja kõik on korras.

0
0

Tänud vastuse eest. Mul on veel küsimus selle kohta, kui tõsiselt peaks suhtuma Iraani viisataotluses riiki sisenemise ja väljumise punkti määratlemisse. On see puhas formaalsus või peabki märgitud punktides piiri ületama?

0
0

Viisal seda pärast kirjas ei ole, aga võimalik, et kuskil andmebaasis on, ja riiki näit Türgi kaudu sisenedes uuritakse, et miks sa Teherani lennujaama kaudu ei läinud nagu viisat küsides kirjutasid. Üldiselt pigem formaalsus, aga kui kirja saab mõni Türgi piiripunkt, siis on hea ikka ka Türgist mitte Armeeniast siseneda jne. Konkreetne piiripunkt Türgi piiril oleks ikka suht suva. Ja väljumise punkt on kindlalt formaalsus.

0
0

Sai just tuldud Iraanist.Ankeeti märkisime ühed punktid kuid kasutasime teisi. Üldiselt arvan et ankeedis küsitavad s/v punktid on lihtsalt formaalsus.

0
0

Soovime 6ega minna Iraani - 2 naisterahvast 25 ja 21 a vanad. Siiani ma postitustest aru saanud, kas yksireisivatele naistele on v6imalik viisat saada ja kas see on raskendatud (ràtt pàhe fotol?) ? Ja kui pika kehtivusega on viisa - kas see vàljastatakse tàpseteks reisikuupàevadeks, st. et seda v6ib pikalt ette taotleda (et ei aeguks enne reisi nagu osad viisad :D ). Kas keegi on s6itnud ka làbi Azerbaijani Teherani - loen siit lennuinfosysteemist, et viisat pole transiidiks vaja kui reis jàtkub 72 tunni jooksul ja piletid nàpus (plaan s6ita azerbaijan airlinesiga)?

ette tànades,

triin

0
0

Ei peaks olema mingit probleemi viisa saamisega naisterahvastele. Tavaline protseduur. Viisa antakse ilmselt nii pikaks ajaks kui küsid ja selleks perioodiks kui küsid. Ei näe ühtegi põhjust, miks nad mingil muul viisil peaksid toimima. Kui minna ise kohale saatkonda Helsingisse, siis saab kõike kohapeal täpsustada ja küsida. Inimesed on seal sõbralikud. Mina sain oma viisa 3 kuulise kehtivusega (sisenemise aeg 3 kuu jooksul). Aga ma ütlesin, et lähen umbes kuu jooksul. Kui oleks hiljem läinud, siis oleks ilmselt ka pikema kehtivusega saanud.

0
0

Helsingi saatkonnas on ühekordse turismiviisa hind nüüd Eesti kodanikele 50 eurot. Hetkel pole uus info veel nende kodulehele jõudnud, kuid juba sellel nädalal võeti tasu uue hinnakirja järgi.

0
0

Päris korralik hinnatõus, 15 euro pealt 50 peale :(

0
0

Olen hetkel Iraani viisat taotlemas, aga rahvusvahelise ülekande tegemiseks tuleb teada IBAN ja SWIFT koodi. Pank ütleb, et küsige saatkonna käest, kuid peale kahte helistamist ei ole nad neid mulle ikka saatnud. Ei tahaks neile väga pinda ka käia ja ehk läheb kellegil veel siin seda kuangi vaja. Tripi varasemast postitusest võis välja lugeda, et sampopankki.fi aitab välja, aga mina ei leia. Keegi äkki jagab seda asja? Saatkonna konto nr 800011-1878545

Ja välisministeerimui lehel on saatkonna vana lehekülg. Uus on http://www.helsinki.ir Kuigi kirjas on, et turismi reisil tuleb esitada hotelli broneering, siis tegelikult seda ei vajata.

0
0

Panga avaleheküljel on all paremal nurgas Pikalinkit ja nende hulgas Iban-laskin. Söödad numbri sisse ja tuleb. Edu!

0
0

MartM

Oled Sa kindel, et kontonumbris on sidekriips? Sidekriipsu puhul ütleb kalkulaator kohe, et konto nr on vale. Aga igal juhul ei lase pank läbi maksekorraldust vale konto nr-ga, nii et ilmselt õige ongi ilma sidekriipsuta - minu teada ei saagi kontonumbris sidekriipsu olla.

Ilma sidekriiputa oleks IBAN FI6680001101878545.

SWIFT on sama, mis BIC. SWIFT tähendab tegelikult Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication ja BIC on nende poolt pakutav business identifier code for banks and other institutions. Soome Sampo BIC on DABAFIHH.

Kalkulaator asub siin: http://sampopankki.fi/en-fi/Sivut/sepa/Pages/IBAN.aspx?

Selle leidmiseks tuli sampopankki.fi lehekülg inglisekeelseks panna ja see kalkulaator oli kohe esimene asi, mis silma kargas.

0
0

Tänud kõigile kiirete ja informatiivsete vastuste eest ;)

0
0

Iraani e-viisa lehte vaadates ei paista olevat võimalust 2 kordse sisenemisega viisat tellida. On see kellegil üldse õnnestunud? Helsinki saatkonna viisa osakonda saab helistada ainult tunni jooksul päevas ja jube raske on neid kätte saada.

0
0

Mitmekordseid turismiviisasid minu teada juba mitu aastat ei anta. Kui kohaliku turismifirma kaudu viisat ajada, siis äkki saavad midagi organiseerida, aga muidu vist enam ei saa.

Järjekordselt uus saatkonna koduleht ka - http://helsinki.mfa.ir

Enamik infot on farsi keeles ja google translateiga lihtsalt arusaadav.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased