Isikut tõendav dokument

Probleem järgmine, Mul on broneeritud lennureis nädalalõpuks Saksa. Asi selles, et pass on Mul väga kulunud, ca 8a vana, aga kehtivus aeg pole veel lõppenud, kas Mul võib sellega probleeme tulla? Pileti saab välja võtta ka broneering koodiga, aga ilmselt on pass vajalik ka Chek-INis?

Euroopa Liidu piires piisab ID kaardist.

Isikut tõendavat dokumenti küsitakse nii check-in-is, turvakontrollis kui ka pardale minnes. Vajalik on kas pass või ID-kaart.

Mul ei ole ID-kaarti, ainult pass.

kiir pass 24 tundi või viimase jutu järgi saad isegi samal päeval

Võib tulla küll probleeme, kui see sul täitsa kapsas on. Ei taha küll moraali lugeda, aga passi, kui isikuttõendavat dokumenti võiks ikka hoole ja armastusega hoida, seda enam kui sul ID-kaarti pole.

Täiesti kummastav, kas sa siis enne ei teadnud et sul pass kapsas on? Passi saab ju uue teha, eile käisin ise KMA-s ja passi saab kätte nädalaga.

Detsembris said tavapassid järgmiseks päevaks valmis. ID-ga läks palju kauem aega.

Kas natuke häbi pole esitada mistahes juhul oma kapsalehekest tõendamaks enda isikut?:) Igasugune isikuttõendav dokument näitab nii mõndagi inimese enda kohta ja kui sa juba avastasid, et see räbal on siis on see juba suur samm arengu suunas, tee nüüd natuke väiksem samm KMA poole!:) Nii laisk ka nüüd ei tohi olla, isikuttõendav dokument on reisimisel ÜLIOLULINE! Inimesed tulge maa peale ometi!