Islandi kodanikuks

Tere. Kas keegi oskab rääkida kuidas ta registreerus Islandi kodanikuks(kuhu pöörduda, kuidas suhtuti ja mida on selleks vaja jne.) ning kui palju see maksab? Ja kuidas on seal tööga hetkel? Kuidas mõjub sellele riigile majanduskriis?

Ma ei usu, et sa saad ilma mingi pikema perioodi elamiseta kohe kodakonsust taotleda. Äkki väljendasid oma soove valesti?

Kui sa meediat ei ole jälginud, siis tea, et Islandi majandus (või isegi riik) oli kokku kukkumas. http://www.postimees.ee/?id=40068 http://www.postimees.ee/?id=39649

Kjak, kanna 500 kilo eurot mu pangaarvele, saab tehtud.

... registreerumiseks on vaja täita üks ankeet. Aadress: www.registrationiceland.com. Kui leht ei avane, kirjuta Islandi saatkonda järelepärimine. Kõik Islandi kodanikud on selle täitnud. Ja snoop on Islandi emissar Eestis, tema juttu võta kindlasti kullana. Häid majandusmehi läheb seal praegu raudselt vaja, nii et sina oled oodatud.

Nii tore teema. Ei teadnudki, et Eestis leidub inimesi, kes pole kuulnud Islandi majanduslikust seisust:))) http://www.epl.ee/artikkel/456470

Tänane Islandi kroon on langenud umbes 4 korda oma väärtuses, seega peaks sealne keskmine palk olema täna väiksem, kui keskmine palk Eestis. Aga kui inimesel on kindel plaan sinna minna, siis ega raha pole peamine...

Pole meediat eriti jälginud ja parandan seda. UUrisin selle riigi kohta ja huvitusin. Aga milleks fooriumid siis on. Ja kui keegi tahab raha siis andku oma konto number ja ma võin sinna kanda 500 kilo telliskive..

500 kg telliskive on ka abiks raskel ajal.

kulus mu sõbral Islandi kodakondsuse taotlemiseks 8 aastat kohapeal elamist. Kiiremini ei sa ka marmorkuulide eest, telliskividest rääkimata. Islandil võib elamisloaga elada ka ilma kodakondsuseta või on sooviks kohe valimistel osaleda? Tööjõudu neil seal niipea vaevalt juurde vaja on. Kui, siis edela- või kirdeosas, kus kohalikud elada ei soovi.

Ok, kui lihtsalt huvitusid selle riigi kohta, miks siis kohe kodanikuks.Elada ja töötada saab ka ilma kodakondsuseta.Vaja lihtsalt töö ja elamis luba

... kes on asjast huvitatud, leiab inffi siit: http://eng.domsmalaraduneyti.is/laws-and-regulations/nr/6297

  1. The applicant shall have been resident in Iceland for seven years; in the case of citizens of any of the other Nordic countries, however, the requirement shall be only four years.
  2. An applicant who is married to, or living in a registered partnership (same-sex union) with, an Icelandic citizen, shall have been domiciled in Iceland for three years following the marriage or establishment of the registered partnership, providing that the Icelandic spouse or partner has held Icelandic citizenship for not less than five years.
  3. An applicant who is living in a registered cohabitational union with an Icelandic citizen, both being unmarried, shall have been domiciled in Iceland for five years following the registration of the cohabitational union, providing that the Icelandic citizen has held Icelandic citizenship for not less than five years.
  4. An applicant, one of whose parents is an Icelandic citizen, shall have been domiciled in Iceland for two years, providing that the Icelandic parent has held Icelandic citizenship for not less than five years. jne.

Tööga ei ole hetkel asjad/ajad head :o( Tervitustega Islandilt!