Itaaliasse autoga

Hei!

Plaan minna seltskonnaga Itaaliasse reisile. Tahaksime minna autoga, kuna aega on ja tahaks teistes riikides enne Itaaliat ka mõningaid kohti läbi käia. Itaaliasse minek oleks esimest korda.
Küsimus on aga selline: Olen kuulnud Itaalias kohast kust saab üliodavalt firmariideid (hugo boss,armani jeans, guess ja muu). See pidi olema selline linnaku taoline angaaridega koht. Aga täpset aadressi ise enam ei mäleta. öeldi küll aga n ei suuda meenutada. Äkki on keegi sellest kuulnud, kes seal kohalik hetkel on või kes Itaalias palju käinud.
Ja kes viitsib võiks paar õpetussõna ka kirja panna, mida kindlasti peaks arvesse võtma, et Itaalia poole autoga minna :)

Suured tänud kõigile ette ära :)

Taisi

Arvesse võiksid võtta seda, et enne uue postituse tegemist peaksid siin natuke otsingut kasutama.

Jube üldine teema küsimus tõesti. Ja ma ka ei mõista, et miks ei soovita varasematest teemadest matti võtta. Saaks ju üsna palju infot ja siis sealt kui midagi tõesti ei leia , täpsem küsimus tõstatada.
Praegu pole selgegi kuhu minnakse , mis kaudu , kui pikaks ajaks , kas hopnhop ideel või ikemalt ühte kohta...
Mille kohta see arvesse võtmine peaks käima ?
Soovitaks Tripi otsingusse panna kasvõi Oudekki Loone Itaalia või kombineerida - no ma ei tea - kui selle info hulgast ei leia... siis tuleb uus jalgratas leiutada.
1 asi millega arvestada - kui pole käinud:
Itaalia kiirteed on maksulised (maksad iga lõigu eest eraldi) aga korralikud ja kiired kui pole juhtumisi avariidest tekitatud ummikuid.
Kõrvalteed on ülimalt või pigem oluliselt aeglasemad, sest ka kohalikud kasutavad neid ise - aga kui olustiku nautimiseks ja ekspromt sissepõigeteks kindlasti paremad.

Üks koht oli see, kus sai isegi läbi käidud.
http://www.palmanovaoutlet.it/en/home
Ja sealt lehelt leiad veel neid külasid.

Toksi kuklisse www.outlets in Italy.com,seejärel vaata,missugused jäävad teie teele.Edasi vaata outleti kodukalt soovitud brändide olemasolu leitud outletis.Kuna Itaalia on suht katoliiklik maa,siis kohal olles tuleks uurida ega pole miskit riigi-kiriku püha.Peab sebima,sest mõnikord tundub,et hinnad samad,kui meie Stockmannis.Samas võid sattuda lotovõidule.Sattusin Serravelle outleti päeval,vist oli teisipäev,kui kõik calzioned-püksid olid kõikides poodides 29.99.Kui on soov tripitamise allharuna ka shopata,soovitaks aprilli-maid,talveriietele ja sept-okt.suveriietele.Kui tahad nautida Itaaliat,hoidu turistikatest,inimesed vahetumad ja rahakott ka rõõmsam.Edu tripitamisel

Sõitsin täna läbi Põhja-Itaalia - Monaco'st Austriasse. Kütuse hind on ulme võrreldes muude Euroopa riikidega. Kiirtee ääres diisel ca 1.30-1.35, bensiin 1.45-1.55. Muu on ok :)
Angaaride kohta kahjuks infot ei evi...

Ma ütleks, et ka seal on siis kütusehinnad langenud, ma 2011.a maksin 1.80 diisli eest :)

Itaalias on outlette nii palju, et mina ühtegi konkreetset ei julge soovitada enne, kui mingigi marsruut on teie poolt märgitud. Seoses majanduskriisiga on outlet'id lahti mõnikord kummalistel aegadel nagu pühapäevad või mõned väheolulisemad pühad, aga tasub siiski tõesti enne üle kontrollida!

Reaalajas teede olukord: http://www.autostrade.it/autostrade-gis/gis.do

Kütusehinnad (app on ka): http://www.prezzibenzina.it/