Itaaliasse sõbrannaga.

Tere!

Tahame minna sõbrannaga Itaaliasse 6 päevasele reisile aprilli alguses. Seljakottidega ja omal käel. Reis kestab t-p. Mõtlesime, et tahaks külastada selle aja jooksul umbes kolme linna. Milanot, Genovat ja San Remot. Ei suuda otsustada, kas minna nii, et esimese päeva veedaksime Milanos ja siis sõidaks mere äärsetesse linnadesse või sõidaks esimesel päeval Genovasse ja alles nädalavahetuseks sõidaks Milanosse? Kuidas oleks mõttekam teha? Kas Milanos on ööelu kirevam, kui näiteks San Remos? Lisaks sellele tahaksin küsida infot võimalikult soodsa majutuse kohta. Milanos leidsin paar odavat hotelli, aga San Remos ja Genovas on kõik suht kallid. Kas keegi oskab äkki midagi soovitada? Sobib ka kodumajutuse variant. Või äkki on kellelgi mõnda tuttavat, kes meid sümboolse tasu eest majutaks?:) Ja kas te arvate, et majutus tuleks enne kindlasti ära broneerida, või leiab ka koha pealt hõlpsasti?

http://www.couchsurfing.org Saad koos tasuta majutusega kohaliku nõuandja/giidi pealekauba.

6 päeva ilma autota - ma jätaks Milano välja. Saaks keskenduda rannikule. Oleks Milano midagi nii erilist, siis mitte, aga Itaalia, kus enamus asulaid on omaette meistriteosed pole Milaano nii väga kohutuslik. Eriti, kui ta asub natuke eemal nagu antud juhul.

Nòus viimasega, Milaano on suht mòtetu ja rannik niii ilus, et olge pigem seal.

Väga huvitav. Peabki vist nii äkki siis tegema. Ja selline asi nagu see couchsurfing on veel kõige põnevam. Saab inimestega tutvuda ja soodsalt reisida. Olen tänulik lingi eest!:)

Küsimuses kõlas ööelu - see on kindlasti Milanos kirevam, seega katsuge näiteks reede või laupäeva õhtu sinna sättida.

Itaalia rannikul on nii palju näha-kogeda. Jube ilus on seal, eriti nüüd :D Pole vaja Milanosse kiirustada :D Aga plaan on jube vahva :D

Genovas on vanalinn kena, kitsad tänavad ja äsia renoveeritud kirikud.

Kas rand on ka seal ilus? Päikest vist nats vara võtta küll, aga rannas jalutada tahaks ikka natuke:D Või mis te arvate, ehk õnnestub ka juba natuke päevitada aprilli alguses?

Kindlasti on seal ka ilusaid randu. Ise olin kunagi Genova ja San Remo vahel olevas Diano Marinas ja seal oli rand küll kena. Mingi päikse kindlasti saab sellel ajal. Hetkelgi näitab Genovas 20 kraadi sooja.

Minu kogemus kahjuks piirdub Genovast ainult läbi sõitmisega, aga natuke lõuna pool olev Itaalia Riviera on väga uhke - Portofinos sai jalutatud, maaliline Vahemere äärne kohakene.

Ilusaid liivarandu on Genua ja Sanremo vahel piisavalt. Arma di Taggia kindlasti üks mu lemmikuid.

Ilmad on juba siin sellised Eesti-suvised, nii et pàevitada saab kindlasti, kui soovi on :))

Tõesti, San Remo on jube ilus koht :D Väärt vaatamist, kindlasti :D