Kambodza ja Vietnami viisad

Tere. Kas oskate soovitada kust tellida/vormistada viisasid nii Kambodzasse ja Vietnami ? Palun jagage oma kogemusi.Tänan

1
2

VietnamPostitusest ei ole aru saada, kas riikidesse sisenemine toimub suurema lennujaama kaudu või mitte. Sellest võivad sõltuda viisa taotlemise tingimused.Teemad:https://trip.ee/foorum/uldfoorum/vietnami-viisa?page=5#comment-389375https://trip.ee/foorum/uldfoorum/vietnami-viisa-6Ise olen approval letter'i  paar aastat tagasi teinud siin:http://cheapvietnamvisa.net/Nüüd saaba aga Vietnami viisat ka lihtsamini:https://trip.ee/uudised/vietnamisse-saab-nueued-ka-e-viisagaKambodžaTeemad:https://trip.ee/foorum/uldfoorum/kambodza-viisahttps://www.tourismcambodia.com/tripplanner/essential-information/visa-passport.htmhttps://www.evisa.gov.kh/Ise olen teinud lennujaamas ilma igasuguse ettetellimiseta. Aega läks vast 30 minutit kuna üsna pikk üldjärjekord oli.Loe kindlasti Tripi teemad läbi (vähemalt uuemad postitused kui kõike ei viitsi) ja kõik saab selgeks.

1
0

Kambodzas maandume Siem Reapis ja Vietnami lähme mööda maad Sihaknovillest

0
0

Sihanoukvillest maad mööda Vietnami minnes minu teada viisat piiril teha ei saa (parandage mind kui ma eksin).Aga seda saab teha Sihanoukville's asuvas Vietnami saatkonnas, kust selle samal päeval ka kätte saab.Lisainfo siin:https://dailytravelpill.com/how-to-get-your-vietnam-visa-from-sihanoukville-cambodia/Siem Reapi lennujaamas saab viisat küll. Aga sularaha dollarites peab selleks olema.

0
0

Sihanoukville kohta soovitan lugeda ka seda:https://trip.ee/uudised/sihanoukville-kuurort-mida-enam-pole

0
0

Siem Reapis paned 30 USD (või 32 USD, kui passipilti pole) valmis ja 10 minutiga on viisa käes, kui teisi lennukeid samal ajal pole. Raha ei pea olema täpne, annavad tagasi.Vietnamisse saab e-viisaga. Katsetatud, toimib kenasti.

0
0

Mul ikka väike segadus selle e-viisa osas. Seal on küsitud nii majutuse kohta kui ka väljumispunkti. Hetkel ei tea veel kumbagi. Minek alles detsembri keskel. Kas siis ikka peaks selle kinnistuskirjaga varjandi tegema? Plaan minna ka edasi Kambodzasse, aga kas maad mööda või lennukiga,selgub alles kohapeal. Seega ei saa vist ka seda viisat ette ära teha ja peaks kohapeal vaatama?

0
0

Jah, Vietnami e-viisa ajabki väljumispunkti nõudega segadusse. Tegelikult ei huvita see kedagi. Majutuseks pane midagi.

0
0

Vietnami e-viisa on kuuks ajaks. On kellelgi käesolevast aastast kogemust pikema viisaga?

Ise käisin viimati kaks aastat tagasi, siis tuli osta netist ette kinnituskiri (approval letter) ja lennujaama piiripunktist sai viisa, makstes tembeldustasu (stamp fee). On siin mingeid muutusi või kõik endine?

0
0

Vietnami e-viisa - kas saab ka korduvviisat vormistada? Saabun Hanoisse ja samal päeval edasilend Laosesse, pagasi kätte saamiseks vaja arvatavasti tsoonist väljuda ja viisa teha. Tagasi nädala pärast ja juba teisest punktist?

0
0

Kardetavasti ei saa: the interval between the entry date and the previous exit date must be at least 30 days (allikas: Article 20).

1
0

Tere. Plaan maabuda jaanuari lõpus Hồ Chí Minh´i . Sealt edasi kohaliku lennuga Vietnami Phú Quốc´i ja siis maad mööda Kambodžasse Phnom Penh´i ning taas tagasi Veietnami Hồ Chí Minh´i.

Saan aru, et seega vajan multible Vietnami viisat, mis võimaldaks siseneda Vietnami mitu korda või siis hoopis 2 ühekordset viisat või?  Kambodža viisa saan piirilt.

Probleem selles, et ma ei näe Vietnami e-viisa keskonnas multible viisa võimalust (single entry vaid). Kas siis teen 2 viisat seal või pigem vanamoodi ehk tellin kinnituskirja ja siis saan multible viisa piirilt.

Oskab keegi juhendada, kuidas peaks toimima Vietnami viisaga?

0
0

AFAIK saab kinnituskirjaga ainult lennujaamadest (Ho Chi Minh, Da Nang, Hanoi) riiki siseneda, 2 ühekordse e-viisa vahel peab olema vähemalt 30 päeva ehk niikaua peaksid Kambodžas olema.

0
0

Jõudsin just eile õhtul Phnom Penhi lennujaamama. VOA viisa tegemine on nii lihtaks tehtud, et ei ühtegi ankeeti ei pidanud täitma ega ka fotosid enam vaja pole. Julgen pakkuda, et olin kesklinnas juba kui viimased e-visa omanikud lennujaamast välja said.

0
0

to isaac 

Palju maksumus oli ? Mis neti sa kohapeal kasutasid ?

0
0

Viisa oli $30, neti võtsin koos numbriga Metfone, neil on esimene nädal tasuta.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased