Kas keegi on autoga alustamas reisi Horvaatiasse 17.6.2016

On keegi kes samal ajal alustab sõitmis Iklast või Pärnust. Plaanisime kella viie kuue vahel alustada.

Olen ostnud 8km peale piiri Shellist.

0
0

D1 on Poola piiri ja Ostrava-Rudna mahasõidu vahel tasuta - http://www.motorway.cz/image/stickers-large.png. Seega võid kleepeka osta enne Ostravat olevast kiirtee äärsest tanklast.

0
0

Meil plaanis alustada sõitu Tallinnast Makarskasse 23.07.16. Esimene ööbine samuti plaanitud Varssavist 145 km edasi. Epsik, toomas921, toivo5 arvatavasti olete minu stardi ajaks juba kodus ilusasti tagasi ning ehk olete nõus siin kribama suurematest tee remontidest ja muudest takistustest oma reisil, et teaks, mis ees ootab. Seniks aga ilusat reisi Teile! :)

0
0

Murdoc, üritan jõuda esimeseks õhtuks samasse hotelli kus Sinagi kavatsed peatuda.

1
0

toomas921,Horvaatiasse läheme ka esmakordselt, aga läbi Poola Saksa ja sealt edasi on autoga ikka käidud...oleme Pärnust startinud 7 paiku ja kohale jõudnud 21 paiku (Wyszkov on suts enne Varssavit), aga me teeme vahepeal ka peatusi kuna mina olen ainult iluasi kaasas, kes sõita ei oska :)Panevezise lähedal on poole tunnine söömine ja Suwalkis pisike shoppamine, lisaks seljasirutamise pausid.viamichelin.com annab minu tee pikkuseks 805 km ja 12tundi 15 min läbimisajaks, teil läheks kindlasti rohkem kui 10 tundi.Usun, et jõuate kenasti kohale, sest suurem osa lähevadki esimesel päeval Varssavist mööda.

Murdoc, me tagasi alles 29 juuni, aga kui netti satun, annan teada.Aga mitte kunagi ei ole teetööd niipalju aega röövinud, et öö peale jääks.Teetööd on tüütud, aga hea tuju ülevalhoidmiseks laulge kõva häälega või tehke abikaasaga vastastikku meeldivaid komplimente :D

toivo5 vinjeti võib ära osta eelmisest riigist viimasest bensukast või kui selle maha magate,siis üle piiri esimesest bensukast ja kui selle ka maha magate, alles siis on jama:) Me esimesel reisil Tsehhis lihtsalt unustasime ja pääsesime märkusega.

0
0

Meil selline plaan paigas:

17.6 Ikla - Varssavi 18.6 Varssavi - Brno (Tśehhi). Enne Tśehhit käime veel Poolas külastamas Auschwitzi koonduslaagrit. 19.6 Brno - Zagreb 20.6 Zagreb - Krk

Kõik ööbimised broneeritud ette kuna esimest korda minek ei riski ööbimiskohtade leidmisega. Hea oleks info teeremontide kohta. Kui keegi samal ajal reisib on tore kohtuda. Sõit lõbusam ja puhkus :)

0
0

ups!Murdoc, alles praegu avastasin, et lähete juuLis, mitte juuNis.Jah, siis oleme tagasi ja võin rääkida mis ja kuidas. Tamvest! Kuna me läheme päev varem, siis annan teeremontide kohta teada (loodan, et ei unusta).Ja soovitan Zagrebist tulles Plitvice järvesid külastada :)Kokku me ilmselt ei trehva, päevad on nihkes ja meie läheme Splitini.

0
0

Toomas921, ma saan aru, et sa stardid 23 juuni, ma kuu hiljem 23 juuli.

0
0

Toomas921, lendasin kohale ja rentisin auto, seega ei tea vahepealsetest teetöödest. Rijeka juures mõned ümbersõidud on.

0
0

Zagrebis kohalik, kel soovi/ vajadust, see ühendub :)

0
0

Murdoc, üritan jah, kas 23 või 24.06.

0
0

Alustame17 juuni!!!kes soovib sappa 2täiskasvanut 3 last ja koera koos suure hunniku kila kolaga siis anna siia märku .sihtmärk horvaatia!!!

0
0

Ellipa kust sõitu alustate ja kus teie sihtmärk Horvaatias asub? Meie alustame sõitu Ikla lähedalt 17.06 hommikul vara.

0
0

Alustame peale tööd nii 6st.reisime suht mustalt niiöelda kodu seal kus kotid maas ja peatume horvaatias seal kus ilm ilus ja vesi soe

0
0

Tamvest...Jõudsime Wyszkowi.Teeremonte ,mis kiirust piiraksid, ei olnud ühtki. Ainsad pidurid on rekkad. Ilm ilus, 23 kraadi. Vahvat reisi!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased