Kas kellelgi on õnnestunud osta: "Finnair Tallinnast: Delhi ja Bangkok al. 272€"?

Kui vaatan jaanuari kuupäevasid Momondost (Tallinn Bangkok Tel Aviv), siis saan hinnaks 291 €, aga sealt edasi eDreamsi suunatuna on hinnaks juba üle 500€.

Ilmselt on juba maha korjatud või teen midagi valesti.

Õnnestus jõuludeks ja aastavahetuseks läbi expedia. Väga rahul!

Samade kuupäevade ja sihtkohtadega?

Tundub, et Expedias ka üle 500 € hinnaks nüüd juba. Ilmselt siis aegunud see teema.

täna paistab jah juba olevat viga parandatud ja selle hinnaga lende enam ei leia.

Keegi, kel piletid osta õnnestus, võiks nädala pärast oma lendude / piletite staatust kommenteerida - kas piletid jäid kehtima st vahendaja tunnistas oma eksimust ja maksis hinnavahe enda koolirahaks või tühistati ilmselt veahinnaga müüdud piletid?

Mina ostsin eile. Kõik sujus. Kuupäevi oli palju saadaval, sh neid, mis polnud trip.ee-s märgitud. Hetkel on broneeringu staatus Expedias "Fully confirmed". Checkmytrip näitab ka, et kõik korras. Ei usu, et tühistatakse, aga samas siselende ära ostma veel ei torma.

Tühistamine oleks köömes selle kõrval, kui mingit muud marsruutipidi Dubaisse sõidutataks. ;-)

Vaatasin kah seda pakkumist, aga aru ei saa- kui Tallinn-Pangkok-Telaviv on 290 euri, siis kuidagi peab ju tagasi ka saama? Et Telaviv-Pangkok-Tallinn vaja lisaks osta? 290+290=580 EUR?

Minul õnnestus osta läbi ticketsi keskkonna ja piletid olemas.

urmoo: kuna tegemist on Finnairiga siis ümber istumised onTallinn-Helsinki-Bangkok-Helsinki-Tel Aviv ehk siis tagasi tulles lasta pagas Helsinkini saata ja ongi 290euroga Tallinn-Bangkok-Helsinki piletid olemas.