Kas phuket, maui või barbados???

Tere

Kuhu neist soovitaksite enim minna kas Phuket, Maui või Barbados kui soovida sooja vett, ilusaid randu, lopsakat loodust ja erinevaid ajaveetmisvõimalusi, et oleks ka peale rannapuhkuse midagi peale hakata? Ja minek oleks siis novembri lõpus 2 nädalat :)

Sihtkoha valiks vastavalt saadaolevatele soodsatele lennupakkumistele. Kõige tõenäolisem on siis neist Phukett, kuid hetkel on pakkumine: BA Prahast Havaile alla 400 euro!

Barbados on kallis maa ja looduse poolest niru.

november ei ole ilmselt ei Barbadosel ega Phuketis just kõige parem kuu reisimiseks.

Phuket neist kolmest kohapealse elu mõttes kindlsti kõige odavam. Samas ise kasutaks pigem võimalust ja läheks praeguste pakkumiste juures Havaile.

Ma olen käinud Barbadosel (ja Antigual) ja väga meeldis. Rannad olid super, loodus keskmine. Elu kallim kui siin. Seda siis, kui käia söömas nn korralikes kohtades. Kui kohalikega koos, siis odavam. ööbimine: kui õieti mäletan, siis a la korterid olid maru kallid, meil oli viie peale maja ja see oli täitsa mõistliku hinnaga. Filmidest nähtud sini-sinine vesi ja valged liivarannad. Nädal vaid sel saarel olla on küll, kui lähed kauemaks, siis ma käik mõnel muul saarel seal veel ära. Ühe otsa sise lennupilet oli meil mingi 125 USD, aga netist saad täpsemalt ise vaadata Olen ka Tais käinud (Krabi, Ao Nang) ja kui neid omavahel võrrelda, siis tekib raskusi. Vist valiks pigem Tai, aga Kariibidel käiks ka ära ;D

Kariibi mere kant on mu suur lemmik, aga et seal ennast hästi tunda on vajalik ka piisav eelarve. Rannad on väga ilusad ning kallites hotellides ok teenindus, kuigi meie mõistes üliaeglane. Kindlasti ei oleks mu esimene valik Barbados, eelistaksin ranna poolest Antiguat ja looduse poolest St.Luciat. Havail on ilus loodus, aga tegelikult Ameerika! Seal on hea omal käel ringi vaadata ja auto rentida. Tai - võib-olla midagi unikaalsemat oleks parem variant. Sõltub, miks need teie valikusse on jäänud muidugi...

AndresR,kirjutasin Teile sõnumitesse!

Videosid ka :) Tai:

Kariibid:
Muud juba siit:

Suured, suured tänud soovituste eest! :)

Mina soovitan küll Mauid, ilm on seal super sel ajal :)Sõidan ise 01.detsember Mauile.

Havaiid ei soovita, Oahu saarel olen käinud, ütleme nii, et on väga palju muid kohti kus oma aega raisata. Havaii maine tundub, et on USAkate poolt lihtsalt üles aetud. aga kui odavalt saab, siis miks mitte, saab linnukese kirja.