Kauplused Poolas

Oskab keegi soovitada häid toidukauplusi, supermarketeid Varssavi- Kaunase trassi ääres , läheduses ja turgusid mõnes linnas, mis jäävad ka trassi lähedusse.

1
2

Poed

Mis saksa poed on ka poolas olemas näiteks Suwalkis.Olen näinud ,et on Aldi ja Lidl aga mis veel. Tänan.

0
0

Tesco, Lidl. Ei tea, kus nad täpselt võiksid asuda, aga need on suured kaubanduskeskused

0
0

Kaufland on Suwalkis olemas.

0
0

Kauflandis on üsna hea alko ja toidukaupade osa. Kui aga tõesti mõnusalt shopata tahta, siis tasub iga kell suurde Carrefouri minna. Samas esmatarbe toidukaubad saab kätte igast Biedronkast (Lepatriinu) ja neid peaks kõikides linnasid meenutavates kohtades olema.

0
0

Väga palju on seal Tesco kauplusi

0
0

Poola kauplustest Auchan (linnuga logo) suure valikuga, samuti odavaim kütus kaupluse enda tanklates kus mugav kaardiga maksta. 10.08.12 Varssavis Auchani tanklas kütus 5,54zl

0
0

Raintz, kirjuta seda ka, mis liiki kütus oli. Minu auto joob diislit ja odavaim hind Varssavi lähistel oli 5.42 zl, kalleim Varssavi kesklinnas 5,90 zl. Seega käärid on suht suured ja tasub otsida. Alati leidis kütust hinnaklassis 5.55 zl, seega ei tasu kindlasti esimesest kohast osta ja odavamat hinda saab äärelinnast.

0
0

http://www.auchan.pl/praca/oferty-pracy

Poola keeles otse loomulikult! Mulle see kett meeldib, soovitan.

0
0

Krakowi Auchan (nimi Bonarka) on üsna uus keskus ja jättis hea mulje.

0
0

Kütus bensiin 95E ja hind oli 0,01 odavam ehk 5,53, diisel oli 5,42 samuti. Asub aadressil Modlinska 8

0
0

Poola turg

Tervist! Oskab keegi ütelda kus asub see Poola turg, mis on Saksa piiri ääres ja port2000 mingi 50km ?

0
0

woozhy-le

Port2000 on suur rekkade parkla nn. vana Poznani tee ääres ja on tõesti ca 50 km enne Saksa piiri. Uuest kiirteest jääb ta ca 5 km kaugusele. Kas seal ka turg on, seda pole küll kuulnud.

0
0

Meil on kavas trip Läti-Leedu-Poola-Saksa-Holland-Belgia-Prantsusmaa ja nüüd uuriks, mis ostukeskusi,poode või vaatamisväärtusi tasub küllastada teel. Seda ma tean juba, et Poolas on inglise pood Tesco ja prantsuse pood Carrefour. Kaasas on ka 2 ja 5 las, et ootaks ka lõbustusi neile.

0
0

Kui Varsssavit läbite, siis on kõige lihtsam teha peatus Arkadias, mis on väidetavalt Ida-Euroopa suurim ostukeskus ja jääb Eestist Saksamaale sõites Varssavit läbivast teest vaid ca 2 km kaugusele: http://www.inyourpocket.com/poland/warsaw/shopping/shoppingmalls/Arkadia_20031v, link Google Mapsis: http://goo.gl/maps/Q5yNo Olen ise enam-vähem sama marsruuti korduvalt sõitnud ja pea alati Arkadias peatuse teinud, teist sedavõrd mitmekülgset kohta transiitteele niivõrd lähedale ei jää. Varssavisse sissesõidul on kohe tee ääres ka Marki ostukeskus: http://www.targowek.parkhandlowy.pl/, aga see pole nii kompaktne. Pärast Varssavit on igav liiv ja tühi väli, vahetult tee äärde suuremaid keskuseid kuni Hannoverini välja ei jää. Muude vaatamisväärsuste osas on loetelu aga praktiliselt lõputu...

0
0

Kuidas on marketid Varssavis avatud Jõulude aeg? Oskab keegi öelda? Carrefour ja Arkadia näiteks, nende kodukatel pole midagi kirjas veel. Ehk juhtun Jõulud Varssavis vastu võtma.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased