Keenia reisi jaoks eVisa

Tere!

Oleme minemas Keeniasse kuhu on nõutav ka evisa.

Sain meile need evisad nagu tehtud, aga maksu läbi millegi pärast ei lase..

Sinna kodulehele meie andmetega sisse logides on need seal olemas, aga kirjas, et tuleb ära maksta.

Olen proovinud maksta nii arvutis, kui ka telefonis, olen proovinud kasutada ka erinevaid kaarte, aga mitte midagi ei muutu, makse ei lähe läbi.

Võtsin ühendust ka emaili teel selle evisa toetusega ja sain neilt vastuse, et võtaksin ühendust enda pangaga ja paluksin aktiveerida 3D turvafunktsiooni, aga panka helistades selgus, et panga poolt ei ole mingeid takistusi ja kõik on juba aktiveeritud.

Saatsin sinna toetuse emailile uue kirja, aga ei ole veel vastust saanud.

Kas keegi oskab ehk head nõud anda, või olen ehk ise midagi valesti teinud?

Oleksin igasuguse info eest väga tänulik.

1
2

Alustaks sellest, et mis lehel sa e-viisa tegid? Ametlik leht või mõni tore vahendaja?

0
0

Millist interneti brauserit kasutasid? Eelmine aasta ise Keenia e-viisat tehes kasutasin Google Chrome brauserit Safari asemel ja makse läks ilusasti läbi. Selles Tripadvisor'i foorumipostituses on juttu ka sellest samast probleemist, mis sul on. Võibolla saad abi sealt.

1
0

Ametlik e-viisa leht peaks olema :

https://evisa.go.ke/single-entry-visa.html

0
0

Evisat taotlesin sellel lehel: https://dis.ecitizen.go.ke

ja kasutasin samuti Google Chrome brauserit. Proovisin ka Safari kaudu seda makset teha, aga ei sobinud ka see kahjuks.

0
0

Tere, kogemustega reisijatele!

Teen parajasti Keenia e-viiast ja tekkis küsimus, et mis sorti faile nad lubavad passi esilehe ja bio lehe ning hotelli bookingute lisamisel?

Pdf ei sobi, foto liiga mahukas..

Olen tänulik vastuste eest!

0
0

Hannela, vähenda pildi mahtu, siis laseb panna

https://compressjpeg.com/

0
0

Mis dokumente Keenia viisa taotlemisel nõutakse?

0
0

Hei, ka Keenia E viisat tegemas. Enda ja laste viisataotluse sain ühe taotlusega ära tehtud.
Nüüd küsimus - kas võin oma kontolt teha ka teiste reisikaaslaste viisataotlused teha?

0
0

Küsimus selline:

Mitu ööd majutust ma pean neile näitama, et nad mulle viisa annaksid? Esimesed 2 on olemas järgmised 3 on kuskil safaril. Edasi vaataks jooksvalt.

Saan ma õigesti aru et alla 16 aastastele lastele ei pea viisat tegema?

0
0

Lapstele tuleb ka see viisa vorm ära täita.

Raha vist ei küsitud.

Paaris ööst, mis näitad, piisab

0
0

Sain ka taotlused tehtud, ja viisad acceptitud 24 tunni jooksul. Ehk siis endale viisat tehes, lapsed minors travelling with adult ja vaja läks laste jaoks ainult passi numbreid. Saab oma konto pealt ka teistele reisikaaslatele viisad teha ainult, et iga täiskasvanu jaoks tuleb eraldi avaldus ja makse teha. Sünnikuupäeva ja passi väljaandmis ning aegumistähtaega sisestades on oluline, et valida kuupäev avanevast "rippmenüüst" - käsitsi kuupäeva üle kirjutades paraku ei tööta ja jääb kehtima rippmenüüs klikatud kuupäev (õnneks viga tehes tuli järgmine päev teade, et tuleb taotlust parandada ja midagi juurde maksma ei pidanud). Ehk kellelgi sellest infost kunagi abi.

0
0

Värske uudis - alates 01.01.2024 on Keenia kõigi riikide kodanikele viisavaba: https://www.trtafrika.com/africa/kenya-lifts-visa-requirement-for-all-foreigners-16205325

5
0

Võiksid juba selle uue süsteemiga välja tulla:

///

In place of visa, the government has introduced a "digital platform" that will "ensure that all travellers to Kenya are identified in advance on an electronic platform."

"All travellers will obtain electronic travel authorisation," Ruto said, emphasising background checks as a prerequisite for travel into Kenya.

"The people seeking to travel to Kenya must enter their details in an online platform that the government will unveil soon," Sing'oei said.

"Once the applicant's details are in the portal, Kenya, in partnership with the source country, will conduct a security check on the applicant before a decision is made whether to grant that person access, or not," the PS said, adding that the decision will be communicated to the applicant after the check.

Sing'oei said applicants will have to wait for "a week or two" to know the fate of their applications, and that no fee will be needed to get the digital authorisation.

The PS added that "finer details" on what will be keyed into the digital platform before a person is granted entry into Kenya will be communicated soon "after the government holds an inter-ministerial meeting."

///

0
0

Sai selle kohta ka uudis tehtud.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased