kes on käinud Gambias?

tundub üks huvitavamaid sihtpunkte Aafrikas, aga kuidas kogemused on? Mis temperatuur õhk/vesi detsembris ja jaanuaris, kui ohutu (üksikule naisterahvale)?

Päris kindlasti ei ole see kõige huvitavam sihtpunkt Aafrikas :-) Peamine asjaolu, mis seda huvitatate riikide esikümnest välja jätab, on see, et seal ei ole peaaegu üldse loomi (v.a. ahvid ja mõned jõehobud, keda on päris raske näha), kelle pärast ikka sageli Aafrikasse sõidetakse.

Dets-jaanuaris on eestlasele väga mõnus kliima - päeval päikse käes u. 30, õhtul, u. 25 kraadi, vesi ca 24-25. Ohutude mõttes ei tundunud asi kuigi hull, aga ilmselt on üksikul naisterahval lihtsalt väga tüütu 24H kohalikke eemale peletada. nb! otsi eelnevaid kommentaare Gambia kohta, tripis on palju sellest juttu olnud.

Üksikul naisterahval igav kindlasti ei hakka, selle peale võin mürki võtta :) Ise käisin koos abikaasaga, ja see siiani meie reisidest ainus koht, kust polnud isu üksinda nina ka hotellist välja pista :)

Üksikule naisele! Kui julged öösel alasti mööda koplit jalutada siis ehk küll! Ilusalt lokkavad kanepipõllud ja uduste silmadega murjamid! Aga võib-olla see on sulle põnev! Muidugi on soe ja ilus liivarand! Aga ikka pask! Kes Banjuli läheb on ikka peast nikastanud! Kogu linn ajab oksendama!

Mind ajab see eelmine kommentaar täiega oksendama. Täitsa hämmastav tõesti, et leidub inimesi, kes ei tea mida Aafrikast oodata!!!!! Muuseas Kopli on suure tähega.

miks nii mürgine kommentaar? ei ole küsinud, kui "põnev" see üksikule naisele on, vaid kui ohutu. Mul pole mingeid ootusi, et Aafrika oleks nagu Euroopa, õnneks on teistes maailmajagudes piisavalt ringi rännatud ja erinevaid kultuure nähtud. Eks ole Taigi seksturismi paradiis, Filipiinidel on valge inimene nähtus, India väga räpane jne. Selge see, et Aafrikas on rohkem mustust ja vaesust ning kohalikud on pealetükkivad. Aga kui pahatahtlikud?

Teistele: aitäh vihjete eest, vaatan ka eelmisi teemasid. Kas vähemalt rannad on korralikud ja mis mulje Senegal jättis? Kui Gambia üksi väga põnev ei ole, kuhu sealt veel põigata?

Ohutus on üks asi, teine asi aga see, et igal sammul tahavad kõik sinuga abielluda. Noh, ja sealne seksturism... üksikut naist võetaksegi kui potensiaalset saaki, kelle kaudu parema elu võiks saada omale. Ja seda saaki jahivad seal kõik mehed. Seal on muide lubatud mitmenaisepidamine, nii et kõik mehed on ka vabad :) Palju naisi käibki seal mustadega lõbutsemas ehk siis seksi ostmas ja üksikusse naisesse suhtumine ongi kui järjekordsesse ostjasse.... Tegelikult päris õudne... minu arvates. Gambia on minu meelest ka üks Aafrika vaesemaid riike, hea järje peale tahavad seal kõik. Taid ja Gambiat ma siinkohal küll ei võrdleks... Mina üksiku naisena valiksin mõne teise sihtkoha, mitte Gambia. Kui tahtmine Aafrikat näha, siis mõne teise Aafrika riigi. Kõige ilusam rand seal pole minu arvates, aga midagi otseselt ei häiri ka, nii et lebotada võib seal küll. Muudele küsimustele on nii palju vastatud erinevates teemades, et ei hakka siin kordama.

Ütle Edah, kus siis on üksikul naisterahval Aafrikas ohutu?

Küsimus on ilmselt irooniline, aga vastuseks, et ei ole külastanud ise teisi Aafrika riike peale Gambia, seega ei ole päris pädev vastama sellele küsimusele. Küll aga on Gambia tuntud just eelpool kirjeldatud seksturismi poolest, mida mulle jäänud mulje põhjal teiste Aafrika riikide kohta öelda ei saa. Ja ma ei arva, et Gambia väga ohtlik oleks, pigem on väga tüütu seal üksinda hakkama saada.

Gambia on tore koht, kus puhata ning minu arvates on just kohalike pealetükkivus lahe. Saab suhelda ja niisama nalja teha. Üksikul naisel ei ole seal ohtlik, aga tänaval sul üksinda liikuda küll ei lasta. Mulle see riik meeldis ja soovitan ka teistele! Kui pole ennem Aafrikas käinud siis leiad palju huvitavat. Ahve on seal väga palju!!! Tuleb ainult ringi liikuda ja erinevaid kohti külastada.

Pole käinud, aga olen lugenud, et Gambia on lisaks Egiptuse kuurortitele ja veel paarile riigile kohaks, kuhu naisturiste satub oluliselt enam kui mehi. Nö naiste Tai. Veel üks statistika - maailma pornotööstuses on enamik musti meesstaare pärit Gambiast...eelkõige oma teatud füsioloogiliste eripärade tõttu.

kui Gambiasse minna, siis tasuks kindlasti ka Senegalist läbi astuda