Singapuri kesklinna hotellielamus, alternatiiv Marina Bay Sands`ile

Saan aru, et paljusid kõnetab Singapuris viibides uhke laevakujuline Marina Bay Sands hotell oma infinity basseini ja vaatega.Kui aga ei ole kanget soovi 300-400 eur öö eest välja käia, siis kel kogemust, mis oleks hea alternatiiv kesklinnas hotellile, kus ka ehk ilus vaade kõrgelt ja katusebassein?PS! Võin on Marina Bay hotellil veel mingi mulle teadmata salapärane lisandväärtus, et tõepoolest tasub nt 3 öö peale tonn raha kulutada? :)

Ma soovitaks Singapuris hotelli Marina Bay või Singapore River piirkonnas, palju mõnusam, kui Orchard.Marina Mandarin on odavamatest hea hinna-kvaliteedi suhtega, seal ööbis kuuldavasti enamik Eesti delegatsiooni viimasel Singapuri ärivisiidil, samuti veidi kallim Pan Pacific. Swissotel Stamfordis võib võtta hea Marina vaatega toa.Marina Bay Sands on Hiina käratsevate gruppide territoorium suht kehvakese teenindusega, kui katusebasseini selfiet ei taha ilmtingimata Instagrami postitada, siis soovitan vältida.

0
0

Soovitan Pan Pacifik Singaporet. Meie valisime panoraamvaatega toa. See oli kallim kui tavaline tuba. Need toad asusid  22.korrusel või kõrgemal. Bassein asus neljandal korrusel. Hotelli asukoht on väga hea. Lennnujaama bussi nr 36peatus  asub hotelli ees.  Nii rikkaliku valikuga hommikusööki ei ole ma kusagil mujal saanud.

0
0

Oleme ööbinud 2 korda Holiday Inn Express Clarke Quay hotellis ja väga rahule jäänud, just hinna-kvaliteedi suhtelt (öö hind oli hommikusöögiga ca 100€). Asukoht on super, katusel bassein ja vaade ka ilus.Holiday Inn Express - https://www.booking.com/hotel/sg/holiday-inn-express-singapore-clarke-quay.et.html?aid=810863;Aga soovitan samuti Pan Pacificut, super hotell suurepärase vaatega linnale, ühe korra ööbinud, jäime väga rahule. Hind küll kallim koos hommikusöögiga, aga kui 1-2 ööd, siis valiks just selle hotelli. Väga hea asukoht.https://www.booking.com/hotel/sg/panpacificsingapore.et.html?aid=810863;

0
0

https://www.fairmont.com/reservations/select-room/?hc=RTP&nn=1&ad=11/01/2019&dd=12/01/2019&na=2&rooms=1&nc=0&pc=&rt=&affid=meta_derby_google_map&utm_content=map&utm_source=google_db&utm_medium=affiliate&utm_campaign=derby_googleVõtke julgelt see hotell, lähedal metroojaamas saate suure valiku head ja odavat ( Singapuri kohta ) sööki, ja muidugi selles on hotellis on super hommikusöök. Bassein olemas. Marina Bay jääb jalutuskäigu kaugusesse ( ca 15 min. )

0
0

Fairmont on olnud aastaid mu koduhotell Singapuris, aga sain teada, et 2019 toimub seal remont, sellepärast on saadavus piiratud, sviite pole saada ja tõenäoliselt ka mürarohke.

0
0

Häid alternatiive jagub, aga mõte instapildi osas kogub tuure.

Ei loe välja bookingust, et nende kaudu võttes oleks tagatud pääs infinity pool'i ja observation deckile. Miks booking? Hind on sama, mis otse hotelli lehelt võttes, kuid booking pakub 10% oma krediiti (toa ja teenuste valikust sõltuvalt 60-100€), siis on tahtmine see võimalusel läbi nende võtta. Hotell reklaamib otse lehelt võttes ekstra, et on tagatud "Exclusive access to infinity pool".
Kas "Skypark observation deck" on külastajatele hinnas? Kas ka läbi bookingu?

1
2

Netis on igal pool öeldud, et IGA hotellikülastaja saab ka katusebasseini ja Skypark Deckile, olenemata kus broneeritud. Aga kui sa 100% kindel tahad olla, siis emaili või helista neile.

1
0

Basseini pääsed oma toa kaardiga, seal liftist väljudes väiksed väravad.

https://photos.app.goo.gl/2b55DRkh8cVBFjkH9

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased