Kiidan Salva Kindlustust! (kuupäevade muutmine)

Ostsin Salva Kindlustusest Covid-kattega reisikindlustuse. Minust mitteolenevatel põhjustel olen reisi kuupäevi pidanud kaks korda muutma ja ei saa välistada, et pean seda veel korra tegema.  Igal juhul on kuupäevade muutmine seni sujunud ilma igasuguste probleemideta. Iseenesest seda eeldakski, aga ikka teeb heameelt, kui probleeme pole.

Kas Salva kaudu on võimalik ka raha tagasi saada kui üks või teine riik otsustab riiki sisenemise tingimusi muuta (a'la kui tekib eneseisolatsiooni kohustus vms? Minu teada kindlustused (nt Swed) riikide poolt kehtestatud piirangute tõttu tulenevat reisitõrget ei taha katta.

Sain vastuse: seda Salva reisikindlustus ei kata. Ilmselt kõigil nii.

Selle vastu aitab ainult see, kui võtad lisakaitse “reisi ärajätmine oma soovil”. Kes seda pakuvad, ei oska kahjuks peast öelda, aga on seltse, kellel on see olemas küll.

Mina saan omalt poolt lisada samuti head Salva osas. Nimelt oleme mitu reisi pidanud ära jätma (kulusid ei kaasnenud, sest lennufirma maksis piletiraha tagasi ja muid kulusid ei olnud tehtud) ning olen mitmeid kindlustuspoliise pidanud tühistama. Toimib samuti väga kiiresti ja tõrgeteta, paari päevaga on raha alati kontol tagasi olnud.

Samuti olen mitu korda muutnud kuupäevi, ka see toimis kiiresti ja tõhusalt (nagu Veigo kirjutas).

Ametivõimude tegevused on reisikindlustusega välistatud igas seltsis. Siin pean silmas riiki sisenemise tingimuste muutmist jmt

Salva tegevus on siis jah huvitavalt positiivne kliendi vaatest, eriti kui arvestada, millised omanikevahelised probleemid seal aastaid olnud on ja kes on omanikud ja millise taustaga.

Kas keegi aga hüvitisi neilt niisama kergelt saanud on?

Kiidaks siis Seesamit omalt poolt. Sama keiss- poliisil kuupäevade muutmine.