Klassilõpu reis. ABI!

Nimelt tahaksime klassiga minna 9'nda klassilõpureisile bussiga, ehk oskate pakkuda kuhu(väljaarvatud. Venemaa,Läti,Leedu) tahaks natuke kaugemale. Võibolla ju viimane väljasõit meil kõik koos? kui palju läheks maksma? ja mis firmaga saaks odavaimalt? Ja selline abi oleks tore kus oleks olemas kõik mida teha ja külastada. Klassijuhataja meid sellejuures ei aita kuna ei viitsi korraldada.

Oleksin tänulik igasuguse abieest.

0
0
1
2

Stockholm - laevaga, Praha bussiga. Muud reisid läheksid juba kallimaks. Itaalia La Stradaga 4000 kanti. Aga see et Leedu ei huvita? Kas tõesti Palanga, Klaipeda - Nida käidud?

0
0

http://www.vmreisid.ee/content/koolireisid.html

Kuid kas selleks peab sõitma välismaale, et olla viimast korda kõik koos?

0
0

Naabrimees - Sul on õigus, ei pea! Aga asi selles, et me tahaks. :) Variandid .. - klassiga oleme juba käinud laevaga Helsinki-Stockholm. Ja Leedus ka.

0
0

Kas kõik klassikaaslased saavad reisist osa võtta?

0
0

Me teeksime reisi vist koos paralleel klassiga kokku tuleks meid kuskil üle 34'ja :)

0
0

Siis ei oleks see reis ju "kõik koos".

0
0

:D Ma arvasin, et sa küsid selle põhimõttega, et mida rohkem inimesi seda soodsam .. Klassis rääkides on praegused vastused kõigil jah, et tuleksid. Meil pole terve aasta ühtedi reisi olnud ja kõik on oma raha ka kogunud.

0
0

Klassijuhataja meid sellejuures ei aita kuna ei viitsi korraldada.

Appi... uskumatu. Aga mis teha, ega inimest sundida ei saa. Ehk on tal muid tugevaid külgi siis...

Võtke lapsevanemad appi. Ideid võite muidugi ise pakkuda ja valida ja uurida, aga päris korraldamisega võite jänni jääda, kui tublid te ka poleks.

Siinsamas tripis on klassilõpureisidest kirjutatud ka, ning igasugu ideid antud, otsige :)

0
0

Minu tuttava lapsed käisid eelmisel aastal klassiga Poolas, seepärast soovitan: Varssavi, Krakowi vanalinn, Zakopane, Wieliczka soolakaevandus, Jasna Gora klooster jne. Käiakse ka Krakowi veepargis. Reis kestis 5-6 päeva.

0
0

Aga tehke stiilikas - näiteks Taani Legolandi (bussiga läbi Rootsi) või hoopis Muumimaale või külla Jõuluvanale, mis siis, et suvel. Poola mererannik oma kuurortitega on kindlasti mõnus. Ainult et seal hotellides nad kooliekskursioone juba kardavad...

0
0

Ma mõtlengi päris stiilikat - riietute armsalt lapsikult, võtate pulgakommid kätte, patsid pähe ja möllate...

0
0

to seesealt- väga vägev idee. Eks ma koolis räägin.. Aitäh teile pakkumiste eest!

0
0

Pole sel klassijuhatajal häda midagi. Arvestades tänapäeva trende, on lausa loomulik, et klassijuhataja ei hakka organiseerima laste joomareise. Aeg-ajalt ilmub ajakirjanduses artikkel nendest halbadest öömaja omanikest ja töötajatest, et segavad latsekeste läbustamist, lõhkumist või lihtsalt korralikku joomingut.

0
0

Kas kõik reisile soovijad on oma vanematega reisist rääkinud? Kõigepealt uurige välja, kui kallis reis on jõukohane. 5-6-päevane Poola või Tšehhi reis läheks maksma ca 3500, kui osaleb vähemalt 40 inimest. lisaks veel taskuraha (lõuna-, õhtusöök, vaatamisväärsuste külastamine jne). Kas iga lapsevanem suudab 5000 krooni maksta. See, et lapsed tulla tahavad, ei tähenda, et reis nende vanematele jõukohane on. Arvestades praegust majanduslikku olukorda võiksite minna hoopis Jurmala veekeskusesse.

0
0

Vabandust Toivo, olen samuti lapsevanem ja võin sulle kinnitada, et selliseid klassijuhatajaid siiski on ja kuna meie pubekas tol ajal klassivanemana hädas oli, aitasin teda ise. Nüüd saab ta juba ise hakkama reisikorralduse algteadmisi õppides gümnaasiumi viimases klassis. Vat sedaviisi :D.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased