Koh Chang

Kas keegi märtsi algul Koh Changis?

1
2

Veebruari lõpuni Koh Chang, siis Ko Kut

0
0

Jah, kuni 13.03. Koh Changis ja teistel ümbruskonna saartel.

0
0

Pistrik...kirjutasin sõnumitesse.

0
0

Enamus hotelle ei paku hommikusööki. Mis hinnaklassis on saarel toitlustamine?

0
0

Hommikusöök on kindlasti pea kõigis hotellides olemas. Toitlustamine on Changil seinast seina ja läbisegi, ei ole koondunud kalliteks ja odavateks piirkondadeks. Võid süüa oma nuudleid 250 bahtiga eliitrestoranis, võid süüa seal kõrval 150 bahtiga vähemviisakas kohas, paar maja edasi 100-ga pererestoranis või otse eliitrestorani eest tänavalt võtta 50-ga sama asja.

0
0

50-ga sööd sa naatriumglutamaati, tõenäoliselt ka 100-ga ja isegi 150-ga. 250-ses nö. eliitrestoranis on muidugi ka võimalus seda süüa, häbematusel pole ju piire, aga vähemalt oskavad nad vast öelda, millest just nende nuudlid koosnevad. Ja ehk isegi ei valeta.

0
4

Eks loomadele antaksegi igatsugu s***ta.

2
2

Peaaegu võimatu on Tais süües naatriumglutamaati vältida. Kaks ainsat võimalust ongi eliitrestoranid, kus osatakse piisavalt inglise keelt, et neile selgeks teha, et sa seda ei soovi (kuigi 100% garantiid see ei anna, sest Tai kokkade arust toit ei maitse hästi selleta). Teine võimalus ongi just tänavatoitu süüa ja paluda, et Rotdeed (naatriumglutamaadiga maitseainesegu, mida kamaluga lisatakse kõigile toitudele) ei pandaks - ja jälgida, et kokk seda tõesti ei teeks. Siis seda natuke ikka saab, sest eks pann oli eelnevalt koos sellega, aga vähemasti mitte nii tapvas koguses nagu tavaliselt.

Ja kolmas võimalus on lihtsalt vaikselt leppida sellega ja mitte mõelda, et Tai toidud on head naatriumglutamaadi pärast.

0
2

On plaanis olla saarel 6 ööd. Broneerisin kolm hotelli: Pingpong's House Koh Chang, Kohchang Privilege, White House Bailan Resort. Viimane on ainukene, kus hinnas on hommikusöök. Kas oskate soovitada, mille juurde peaksin ma jääma? Või soovitate olla 3 ööd ühes ja 3 teises hotellis?

0
1

Kuna Chang-il on 6 ööd on suts liiga palju olla, siis soovitaks vähemalt päevad erinevate randade vahel ära jagada, ehk siis erinevad hotellid võtta. Puhtalt isiklik arvamus.

0
1

Mitu ööd siis oleks mõistlik saarel olla?

0
1

Olime just 12 ööd ja tundus ka mõistlik, aga maitse asi muidugi.

2
0

Kui puhata ka tahad,siis nädal ongi normaalne. Piisab ühest hotellist ja sealt ringi sõita rolleriga või juhiga autoga. Muidu ju ainult kolid ja pakid.

1
0

Sõltub sellest palju asju endaga kaasas vead. Tegelikult jätkub kahest kolmest pesu, T-särgi komplektist, kui ise pesemist ei pelga.

0
1

Lapsed ja suured kohvrid soosivad jah suht paikset olemist. Endal tavaliselt siis 3..4 ööd olnud paras väiksema saare avastamiseks ja siis jälle alati mingi uue koha ette võtnud. Saarte vahel näiteks laevaga trippamine pigem puhkuse mõnus osa. Kellele mida...

0
1
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased