Kohe ja odavalt :)

Tere! Kui tahaks põhimõtteliselt kohe lennata kuhugi Euroopas 3-4ks päevaks, väga hea hinnaga, siis milliseid nippe heade hindade leidmiseks kasutada, peale lennu- ja turismifirmade kodulehtede pakkumistega tutvumise?

Viimasel hetkel lendamise kohta endal küll odavad kogemused puuduvad. Odavalt on võimalik ikka natukene aega ette teada oma lendu.

Kohe ja odavalt (lausa tasuta peaaegu) saab sellise nipiga, et tshekkad oma Skyteami, Star Alliance või Oneworldi plaatina-accounti ja miilide eest ostad pileti.

www.bookinghouse.ee
Tallinn - Amsterdam - Tallinn,
Väljumine: 27.07.2009, naasmine: 02.08.2009, 5624.00 EEK
Tallinn - Munich - Tallinn,
Väljumine: 30.07.2009, naasmine: 03.08.2009, 4727.00 EEK

Naabrimehe poolt viidatud pakkumine sisaldab vaid lennupileteid. Aga reisimiseks on vaja veel taskuraha toitlustusele, majutus hotellis või Bed& Breakfast tüüpi magalas, kui tahad end inimlikult tunda ja mitte 3-4 ööpäeva magamata ringi tuiata. Nii, et odavaks reisimiseks korruta see lennupiletite maksumus vähemalt kahega, siis saad kätte ligikaudse summa mida vaja reisile kulutada.
MUidugi on väga suur vahe, kas sa lähed Saksamaale,Prantsusmaale või näiteks Poolasse. Alustuseks kaalu üle oma reisieelarve, millega tahad minna.
Nii, et kui raha vähe (loe: palk väike), siis saad reisima, "odavalt" kesk ja lõuna-euroopasse vaid hästi etteplaneeritult. Võid muidugi ka mõne turismifirma sooduspakkumisega minna, kui sa ei tea täpselt kuhu tahad minna ja mida teha. Olen teinud 2 reisi omal käel itaaliasse. Mõlemil korral õnnestus reis tänu heale ettevalmistusele 2-3 kuud enne väljumist, mis andis võimaluse reisikulud pikema perioodi peale ära jagada. jutt siis konkreetselt broneerimisest. Kui plaanid reisile väljuda vähem kui nädala pärast siis võib minna see kalliks, juba lennupiletite hind võib tõusta 50-80% kõrgemaks, kui muidu 2 kuud varem broneerides.

Top Tours pakub hetkel loteriimajutusega ööbimist Corful nädalaks 3990.- eest.

www.toptours.ee

kui kuhugi ja kiirelt siis ma võtaks selle....:)

On turismi kõrghooaeg Euroopas, väga raske soovitusi anda. Tuleb vähemalt kevadel planeerida. Hetkel on abistavaks teguriks küll majanduslangus, aga turismitööstus ei pruugi sellest end häirida.

Saad 26.07 väljasõit Alanysse , Türki. 2990.-

Mingid reisifirmad pakuvad ka 5-päevaseid otsi Türki.