Korfu hotellid

Pakutakse reisi Korfule majutusega Ambiente Palace hotellis. Kas keegi on seal olnud ja mis mulje jäi? Lubatud on 5tärni, kuid leidsin saidi, kus seda ei näidata heas foonis. Jagage muljeid, kel neid on hotellist ja Korfust üldse.

1
2

Ambiente Palace ei ole meie mõistes nii kõrge kvaliteediga hotell (üsna kulunud, peemisvahendid puudulikud jne), kuigi söök-jook oli normaalne. Asub väga eraldatuna muudest asustatud paikadest, ühistransport käib väga harva, mitte nagu lubatud TopToursi koduleheküljel. Probleemiks oli ka see, et asub mäeveerel ning jala kuhugi mina, ka mere äärde ujuma, on keeruline, eeldatav sportlik vorm. Samas - sobib väga hästi "lebotamiseks" - basseinid, baarid olemas, meelelahutusprogramm õhtuti samuti. TopToursi kodulehel on puudulik info selle hotelli ja tingimuste ning ümbruse kohta - nt oli mainitud, et läheduses asuvad poed ja tavernid. Tegelikult olid need maha jäetud või kesised. Ka kohalik reisikorraldaja oli nipsakas ja ei tundnud probleemide lahendamise vastu huvi.

0
0

Augustis plaanis nädal Korful puhata. Hotelliks sai valitud , turismimessilt, Moraitikas "Seabird ***". Kas keegi seal elanud ja nõus muljeid jagama. Ette tänades ja kõigile ilusat suve.

0
0

Kaardilt näeb, et ca 22-24 km "pealinnast" Korfust lõunas. Läheme homme-ülehomme ja vaatame üle, mida Seabird endast kujutab ja anname teada.

A. Grauberg

0
0

Hotell Aloha, asub Korfu ilusamal ja liivasemal läänekaldal, Agios Gordiose külas. http://www.alohahotel.gr/. Mõnus küla ja ilus hotell. Kloorivaba ökobassein, kusjuures 2,4m sügav. Kõik toad kauni merevaatega. Reisibürood sinna ei paku. Tuleb ise kohale saada. Takso lennujaamast 25-30eur. Hommikusöök tagasihoidlik, aga kõik muu väga hea. Julgen soovitada.

0
0

Selle hotelli kodulehelt ei leidnud, mitu tuba seal on? Sellest selguks, kas on tegemist vaikse hotelli või tingel-tangel kombinaathotelliga.

Andreas Grauberg

0
0

Hotellis on ca 25 tuba. See on rahulik ja sõbralik hotell, mis kuulub ühele perele ja ise nad seda ka majandavad seal. PS Ka ingliskeelsed foorumid kiidavad seda kohta.

0
0

Kontokali Bay 5* meeldis mulle küll.

0
0

Sõbralik väike perehotell /ca 20 tuba/ Gouvia lähedal mäeveerul - perenaine on lahke rootslanna ja personal peamiselt Rumeeniast. Hommikusöök on tagasihoidlik, aga ajab asja ära. Sai käidud mai lõpus, siis ei olnud ka suvist ülerahvastatust igal pool/meri aga juba täiesti soe/ Olles ise 2x Korful käinud,soovitan soojalt - minge Korfule kevadel või suve alguses /mitte augustis nagu ise esimest korda/, on märksa mõnusam ja rohelisem!

0
0

Plaan minna Korfule augustis, palun kui keegi oskab selle hotelli kohta mingit infot anda, oleksin väga tänulik.

0
0

Sea Bird on normaalne väike 3* hotell. Toad on korras ja normaalse suurusega, mitte väiksed uberikud. Rand on lähedal, Moraitika keskus lähedal. Eks söökidega ole igalpool nii, et kes on nõudlikumad, neile jääb väheks, kes leplikumad, jäävad väga rahule, nii et ses suhtes ei julge kommenteerida. Gemini hotell hea, hubane 3* hotell, toad normaalsed, töötajad sõbralikud,lähedal merele, asub Messonghi kuurortis ning Moraitika asub lühikese jalutuskäigu kaugusel.

0
0

Just naasesin nädalaselt puhkuselt Korfu saarel ja peatusin hotellis Ambient Palace...Seekord läks hotelliga kahjuks natukene nihu:-)). Maksin paketi ära juba ja kaks päeva enne reisi taipasin infot otsida selle hotelli kohta:-) ja kahjuks enamus vead, mis kuskil välismaa foorumis üles nimetati, on seal hotellis tõepoolest olemas. Seda enam olin juba minnes suht ebameeldivalt meelestatud, aga õnneks kohale jõudes ei olnudki šokk nii suur, sest olin valmis halvemaks.

  1. 5* on asi kaugel, aga ega ma selle peale väga ei lootnudki:-). Eks ta vist ole, et nii palju kui maksad nii palju ka saad. Nii et pole mõtet vinguda söögi, puhtuse, hotelli sisustuse jm puudujääkide üle:-).
  2. väga eraldatud kohas - lahendus rendiauto, takso (üsna kallis) või ühistrantsport (bussipeatus kõrvalkülas Pelekas, sinna saab kenasti jala minna läbi metsa) 3.Üks inglasest meesterahvas ütles hotelli administraatorile: "And by the way, it stinks really badly in my room!" Hotelli töötajal ei olnud vabanduseks midagi vastu öelda:-D.

Muidu, mis pakkusid rõõmu ja silmailu, oli vaade hotellist merele ja mägedele:-)! Samuti meeldis mõnusalt järsk tee alla hotelliranda, see oli lausa trenni eest. Kes teekonda ette ei viitsi võtta, võib alati hotelli tasuta bussi kasutada.

Et ühesõnaga soovitan soojalt - veetke vähem aega Ambient hotellis ja avastage Korfut. Saare põhjaosa on ägedam, nii ida kui ka lääne kallas. Kellele meeldib vaiksem ja rahulikum koht, siis saare lõunaosa seda ka on. Ambient Palace asubki just vaikses kohas:-). Muidu jäi küll saarest positiivne mulje ja tahaks sinna tagasi, seekord vähe elavamasse piirkonda:-). Minu jaoks ka loo moraal - hea eeltöö on pool võitu:-)!

0
0

Olime eelmisel suvel apart. hotellis Barbati View ja ylirahul! Paarkymmend km pealinnast, vaikne, bassein, ligidal tavernad, rand ja muu vajalik. Netist bronnides kolmandik odavam. Leidsime selle koha Horizon Traveli kodukalt.

0
0

Kõik kes plaanivad minna sel hooajal veel Korfule, siis väike hoiatus hotelli osas. Ärge valige Sidaris asuvat Beach Star*** hotelli (http://www.toptours.ee/est/rannapuhkus/Korfu/beachstar) mis Top Toursi kodulehel on soovitatud suisa pulmadeks. Aga jutt on ülivale ja basseinipilt pole ka selle hotelli oma. Rand on tõesti lähedal, kõigest üle tee, aga rand sogane ja 100 m eemal käib meres muuli ehitus ja tanker süvendab randa. Hotelli hommikusöök koosneb kahest viilust röstsaiast, moosi ja võiga. Juurde toob teenindaja veel klaas mahla ja tassi kohvi. Kohv oli kusjuures OK isegi. Mingit telerit ja konditsioneeri pole kusagil tubades. Toad väikesed ja väga vana mööbliga. Hotellis laenutatakse lisatasu eest ventilaatoreid, kliimaseadet pole kusagil. Jubelämbe on juulis ja augustis ning pidevalt peaks hoidma lahti aknaid. Kahjuks tulevad siis sisse sääsed. Osades tubades elasid nad suisa kapis. Mingit ilusat loodusvaadet küll otsida ei tasu. Tubade mööbel vana, sanitaartehnika vana. WCs puuduvad pottidel isegi prill-lauad. Peale koristaja käimist jäetakse igale poole veeloigud ja kõik on räpakapoolne. Ainuke hea asi on see, et bassein on alati puhas ja lastele eraldi madal bassein. Sidaari keskus on ka OK (500 m eemal), aga hotell asub kuurortist eemal st kuurorti äärealal. Kuurortis rand normaalne. Olen varem ka kasutanud loteriimajutust ja Türgi 2* hotell (Alanyas) andis sellele hotellile ka silmad ette. Selle asemel soovitan Korfu Secret3*+ hotelli. Randa tuleb küll jalutada (jääb 800 m kaugusele, mäest alla tuleb küll jalutada ja osaliselt mööda sõiduteed), aga kui tegemist pole väikeste lastega perega, siis kindlasti jääte rohkem rahule. Toad väga viisaka mööbliga, šeifid on tubades ja väike külmik ning konditsioneer hinna sees. Hotell on ehitatud mäenõlvale ja seetõttu treppe sisehoovis palju, aga see ei ole segav kui pole väga väikeseid lapsi. Igal juhul tase on rohkem kui Kreeka majutuse 3*. Hotelli sisehoovis kena bassein koos baariga. Hotellil eraldi parkla (väikese lisatasu eest), aga mõned parkimiskohad ka hotelli ees. Hommikusöök on igal hommikul sama, aga lisaks saiale pakutakse ka ühte sorti juustu, vorsti, keedetud muna, tomatit ja kurki. Lisaks veel midagi magusat ja mahla ning kohvi, piima. Keskuses avalik rand (hotell asub Ipsose kuurordi äärealal), algus kiviklibune, aga edasi liivane põhi. Top Toursi augustikuu (2009) pakkumistes on hotellide hinnavahe 1000 EEK, aga see on seda väärt. Mina ei riskiks Top-Promo3' valimisega, sest tundub, et siis saate majutuse just Sidari Beach Star hotellis.

0
0

Tere, käisime perega Juuni kuus Korful ja peatusime hotellis "Corfu Secret" - soovitan igati - väga meeldiv ja sõbralik teenindus oli, hommikusöök oli tagasihoidlik kuid piisav, et päeva alustada. Hotell uus, nii paar aastat vana, kõik oli puhas ja iga päev koristati, hotelli juures oli ka bassein nii lastele kui ka täiskasvanutele. Selline mõnus ja privaatne pleiss. Toad olid norm suurusega, toas oli väike külmik ja kliimaseade, iga toa juurde kuulus ka terass. Omanik oli super sõbralik ja vastutulelik, meil nimelt juhtus selline kurb asi, et oli vaja "paketi reisilt" üks päev varem tagasi tulla, et matustele jõuda ja oli vaja osta eraldi tagasilennu piletid - omanik lubas lahkelt oma kabinetis olevat arvutit kasutada ja pileteid välja printida, samuti aitas takso lennujaama organiseerida jne. Seda hotelli soovitan igal sajal juhul!

0
0

Mina just tulin üleeile Korfult, kus ööbisime Beach Stari hotellis. Peale piletite ostmist sattusin järgmisel päeval siia lehele, kus nägin hoiatust Beach Stari suhtes ja olin ikka väga hirmul. Aga, asi ei ole üldse hull, et peaks hoiatama. Sõitsime mööda ka Corfu Secreti hotellist ja mul on hea meel, et me sinna ei läinud, just asukoha suhtes. Beach Staris oli meri tõesti üle tee ja vaade hotellist otse merele, saabumise päeval oli tõesti tanker seal, aga rohkem me seda ei näinud ja ka vesi paistis läbi. Hotell ise on lihtne 2 tärni hotell, ses mõttes ainus, mis mind häiris oli see, et oli välja kuulutatud ju 3 tärni hotell. Hommikusöök oli 2 viilu saia, moos ja või ning kohvi ja mahl, aga enamus Kreeka hotellides see ongi nii. Seda tuleb lihtsalt uurida enne minekut. Seega ei saa Beach Stari selles süüdistada. Kui soovi, saab juurde osta täis inglise hommikusöögi. Ei olnud ka hotelli kirjelduses sees, et oleks telekas ja konditsioneer ning rikkalik hommikusöök, seega ei näe probleemi, et neid polnud, me ju teadsime seda. Tuba oli puhas, aga lihtne. Ei olnud mingeid elukaid, välja arvatud sääsed. Koristades ei olnud mingeid veeloike. Rääkides basseinist, Beach Star on suur kompleks, seal on ka apartmendi tüüpi kohad ja eraldi välja toodud bassenipilt top toursi lehel on ilmselt apartmendi oma. Samas hotelli enda kodulehelt vaadates on ju kõik õige. Ja üleüldse, kui lähed sellisesse imelisse kohta, kas siis vaid basseni ja kõigi mugavustega hotelli? Meie vajasime vaid öömaja ja selleks oli see täitsa ok. Hotell asus tupiktänava lõpus, suhteliselt vaikses kohas. Samas oli paarisaja meetri kaugusel rohkesti söögikohti ja poode, mida näiteks Corfu Secretil küll pole. Ja just nimelt lastega soovitaks ma Beach Stari minna, ei pea muretsema mööda kihutavate autode pärast ja lühike maa randa minna. Meie wc oli küll prilllaudadega ja ka vaade oli päris kena. Kes ei usu, võin pilte saata :) Kui uisapäisa minna ilma eeltööd tegemata ja loota 2-3 tärni hotellist lukshotelli, siis tõesti võib saabumisel valus löök tulla :) Nii, et mina soovitan küll. (Üldiselt olen ma igasuguse mustuse ja elukate suhtes väga kartlik ja paranoiline ning pigem pirtsakas, aga ennäe....ma jäin rahule :))

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased