Krediitkaart?

Tere, tekkis küsimus, et kui maksan hotelli broneeringu teise inimese krediitkaardiga enne reisi juba ära, mida siis hotellis pärast vaja läheb? Kas vajatakse veel krediitkaarti?
Loodan kiiret vastust! AITÄH!

Oleneb hotellist aga reeglina vajad krediitkaarti ka sisseregistreerumisel. Ja ilma ei saa kuidagi.

Tee broneering näituseks läbi booking.com lehe. Uuri, kas hotell aktsepteerib ka muid makseviise peale krediidi (deebet, sula). Kui jah, siis broneerid booking.com'is võõra kaardiga ja hiljem kohapeal maksad kuidas tahad. Ise on säärane võimalus järgi proovitud ja töötas, aga sõltub muidugi hotellist.

Booking.com ei võta kaardilt reeglina raha maha ja kohapeal tuleb eraldi tasuda.

Teise inimese krediitkaardiga võid ju ära maksta, kuid üldreegel on see, et hotellis check-in'is küsitakse krediitkaarti nii või teisiti. See on hotellile tagatiseks, kui sa otsustad toa segi laamendada, mööblit lõhkuda, telekat varastada vms.

Olen olnud hotellides, kus tagatiseks aktsepteeriti ka sularaha, mille peale lahkumist tagasi sai. Aga nagu eelpool öeldud- sõltub hotellist.

marks66- mis sularaha vastu anti hotelli poolt? tsekk? Mille alusel raha pärast neilt tagasi said?
Küsin, sest kavatsen ka ise tuleval reisil sularaha hotelli depositiks kasutada, sest bronnnid istuvad osadel hotellidel liiga kaua kaardi peal kinni ja pikk reis, vaba raha läheb vaja :)

Ikka tshekk vastu jah. Olen isegi kasutanud sellist varianti näiteks Aasias.

Tshekk, just. Kasutasin näiteks Dubais seda varianti.

Kolmest kaks hotelli, mille viimati läbi booking.com broneerisid tahtsid maksmiseks ka sedasama krediitkaarti, millega olin broneerinud. Tegemist oli viimase hetke broneeringutega ja ühes hotellis sain juba pm tseki vastu, et olen toa eest tasunud (kui poleks kohale ilmunud, siis oleks see raha nii või teisiti krediitkaardilt maha võetud). Kuna mul selle vastu midagi ei olnud , siis ei hakanud vastu vaidlema (kuigi algselt pidi reisikaaslane hotelli eest tasuma). Tegelikult peaks krediitkaart vaid broneeringu kinnitamiseks olema. Aga tegemist oli muidugi UK hotellidega, siin on üldse alati sama krediitkaardi, millega broneeriti/maksti, olemasolu vajalik krediitkaardipettuste ärahoidmiseks. Rongipileteid ei tasu ka netist muu, kui enda krediitkaardiga, broneerida